Przejdź do treści

Usługi dla deweloperów, architektów. Filmy i zdjęcia z ziemi i z drona

Filmy i zdjęcia realizowane z lotu ptaka doskonale sprawdzają się w wielu branżach, między innymi z zakresu budownictwa. Tego typu filmowanie nieruchomości dronem wzbudza zainteresowanie także marketingowców oraz osób odpowiedzialnych za reklamę. Nasza oferta doskonale spełnia wszystkie oczekiwania w tym zakresie. Dodając do tego nasze doświadczenie w realizacji kompleksowych filmów reklamowych i promocyjnych obejmujących takie elementy jak ujęcia z ziemi, ujęcia z drona, timelapsy, pełny montaż z udżwiękowieniem, lektoringiem, color gradingiem oraz animacjami 2d i 3d jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdjęcia i filmy, jakie realizujemy przy wykorzystaniu drona, pozwalają na oryginalne i wyjątkowo atrakcyjne ukazanie danej nieruchomości, co ma znaczenie zwłaszcza w kontekście inwestycyjnym. Nasza oferta to nie tylko filmowanie z drona. Dajemy również możliwości do tworzenia dokumentacji inwentaryzacyjnej budynków i terenów, przygotowywania materiałów promujących dany obiekt lub okolicę, a także monitorowania obiektów, do których dostęp naziemny jest niemożliwy lub bardzo utrudniony. Atrakcyjna cena naszych usług sprawia, że filmowanie i fotografowanie nieruchomości z lotu ptaka będzie dla Państwa ofertą wartą uwagi i zainteresowania.

Filmy promocyjne filmy sprzeażowe
Dokumentacje budów postępy inwestycji
Zdjęcia do wizualizacji 3D
Inwentaryzacje zdjęciowe i filmowe
 

Filmy promocyjne i sprzedażowe dla branży budowlanej

Filmy promocyjne zawierające ujęcia z drona oraz ziemi są doskonałym sposobem na przyciągnięcie potencjalnych klientów lub inwestorów. Dzięki tego typu produkcji można w pozytywny sposób wpłynąć np. na wyniki sprzedaży mieszkań w nowo wybudowanym bloku lub osiedlu. Dodatkowo dodając do filmu takie elementy jak lektor, animacje 2D lub 3D można w pozytywny sposób urozmaicić jego estetykę. Jako firma specjalizująca się w filmowaniu z dronów nie zamykamy się tylko na ten segment rynku. W swoim portfolio posiadamy wiele kompleksowych produkcji filmów reklamowych, promocyjnych i sprzedażowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Filmy promocyjne i wizerunkowe w budownictwie

 • dla deweloperów
  kompleksowe produkcje dla deweloperów pozwalające na szybszą i bardziej efektywną sprzedaż inwestycji.
 • dla generalnych wykonawców inwestycji
  filmy dla generalnych wykonawców dużych inwestycji infrastrukturalnych - od rozpoczecia prac do zakończenia inwestycji
 • dla firm rozbiórkowych
  filmy z drona i ziemi z rozbiórek budynków, fabryk oraz innych elementów. Także z zastosowaniem timelapsów długo i krótkookresowych.
 

Cykliczne filmowanie z drona i z ziemi - cykliczne sesje zdjęciowe

Coraz większa liczba deweloperów i inwestorów dostrzega zalety w dokumentowaniu i cyklicznym filmowaniu lub wykonywaniu sesji zdjęciowych z powstawania inwestycji. Tego typu materiał filmowy lub zdjęciowy może przydać się w przyszłości np. poprzez pokazanie etapowości budowy czy przy promocji kolejnych inwestycji. Cykliczne filmowanie jest ważne także z tego powodu iż pewnych etapow budowy nie jesteśmy w stanie przedstawić już po wybudowaniu np. budynku. Przeprowadzamy dokumentacje cykliczne (zdjęciowe i filmowe) zarówno z drona jak i z ziemi. Jako firma działająca na rynku już od dłuższego czasu możemy zagwarantować taką usługę wykonywaną przez bardzo długi okres czasu, kilkunastu miesięcy czy nawet kilku lat. Uzupełnieniem oferty na cykliczne filmowanie może być także wykonanie przez nas timalapsa z całego okresu budowy lub rozbiórki trwającej wiele miesięcy.

Cykliczne filmowanie i fotografowanie

 • cykliczne filmowanie dla deweloperów
  tak zrealizowane materiały mozna wykorzystać przy okazji promocji powstałej inwestycji lub podczas zdobywania inwestorów dla przyszłych projektów.
 • rejestracja rozbiórek obiektów (timelapsy)
  timelapsy doskonale pokazują w krótkim filmie cały proces rozbiórki czy też budowy obiektu.
 

Zdjęcia z drona i z ziemi do wizualizacji architektonicznych

Zdjęcia z drona są doskonałym uzupełnieniem zdjęć stacjonarnych jako tło do wizualizacji architektonicznych. Nie ma znaczenia czy są to wizualizacje nowych budynków, całych osiedli, fabryk, hal czy obiektów inżynieryjnych takich jak drogi, mosty, wiadukty. Wizualizacje oparte na zdjęciach z powietrza gwarantują pokazanie znacznie większego terenu otaczającego daną inwestycje. Dzięki dronom, które posiadamy mamy możliwość zainstalowania pod nimi lustrzanek cyfrowych gwarantujących najlepszą jakość zdjęć oraz wysoką rozdzielczość (nawet do 50Mp)

WIZUALIZACJA ZDJĘCIA

Wizualizacja architektoniczna wykonana na zdjęciu z drona

ORYGINAŁ ZDJĘCIA

Zdjęcie z drona do wizualizacji architektonicznej

Zdjęcia do wizualizacji architektonicznych

 • zdjęcia dla architektów
  wysokiej rozdzielczości zdjecia z drona dla architektów projektujących obiekty budowlane.
 • zdjęcia dla deweloperów
  fotografie z powietrza dla deweloperów pokazujące większy teren otaczający powstającą inwestycje.
 • zdjęcia do konkursów
  szybki termin realizacji zdjęć na potrzeby konkursów architektonicznych i urbanistycznych.
 

Dokumentacje / inwentaryzacje zdjęciowe i filmowe dronem

Wykonujemy dokładne zdjęcia inwentaryzacyjne (dokumentacje budowlane) z powietrza oraz z ziemi terenów przeznaczonych pod inwestycje, cykliczne inwentaryzacje obejmujące wszystkie etapy budowy, jak i inwentaryzacje gotowych już obiektów, włączając w to dokumentacje zdjęciowe np. elewacji budynków lub dachów. Klient w ramach usługi otrzymuje mapę fotografowanej powierzchni z naniesionymi miejscami wykonania poszczególnych zdjęć. W zależności od wymagań, możemy przeprowadzić zdjęciową lub filmową inwentaryzację dronem. Zdjęcia z drona i z ziemi wykonujemy aparatami o dużej roddzielczości, dzięki czemu otrzymujemy bardzo szczegółowe fotografie (na życzenie klienta nawet o rozdzielczości do 50Mp) doskonale uwidaczniające np. pęknięcia lub zacieki na elewacjach budynków.

Mapa elewacji budynku pomocna przy inwentaryzacji elewacji z drona

inwentaryzacje i dokumentacje z drona

 • inwentaryzacje obiektów budowlanych
  pełna dokumentacja zdjęciowa lub filmowa (z drona i z ziemi) elementów takich jak elewacje budynków, dachy, kominy, wieże wiatrowe, maszty telekomunikacyjne.
 • dokumentacja powstających inwestycji
  cykliczne dokumentowanie powstających inwestycji takich jak budynki, drogi czy linie kolejowe.
 • dokumentacje i inwentaryzacje terenów pod przyszłe inwestycje
  dokumentacje zdjęciowe z drona lub gotowe ortofotomapy wykonane w wysokiej rozdzielczości z przeznaczeniem dla inwestorów.
 • dokumentacje dla jednostek samorządowych
  zdjęcia z drona, ortofotomapy lub wirtualne panoramy 360 stopni oraz wirtualne spacery po specjalnych strefach ekonomicznych.