Przejdź do treści

Animacje reklamowe

Animacje reklamowe to rewelacyjny sposób na przedstawienie firmy, produktów czy usług oferowanych przez daną firmę. Nie od dziś wiadomo, że to, co widzimy, działa na nas silniej i pobudza do konkretnego działania, dlatego warto wykorzystać to w praktyce i zaproponować reklamę, która trafi bezpośrednio do odbiorcy. Animacje reklamowe potrafią z niezwykle interesujący, a jednocześnie bardzo czytelny sposób przedstawić np. zakres działania przedsiębiorstwa. Zajmujemy się wykonywaniem animacji w technikach 2D oraz 3D.

Wywołaj emocje - animacje reklamowe Warszawa i nie tylko

W przypadku marketingu i reklamy trzeba umieć się wyróżnić. Animacje reklamowe to zatem doskonały sposób! Dla naszych klientów z Warszawy i innych miast przygotowujemy kompleksowe produkcje reklamowe oparte na animacjach 2D i 3D. Animacje mogą stanowić oddzielny, samodzielny produkt, jak również być rewelacyjnym uzupełnieniem filmów reklamowych wykonanych w tradycyjny sposób. Krótkie animacje będące nieszablonowym dodatkiem w znaczący sposób podnoszą także atrakcyjność całej produkcji. Możemy wykonać je do realizowanych przez nas filmów, a także do materiałów przekazanych bezpośrednio przez klienta.

Animacje reklamowe 2D, a 3D

Różnica między animacją 2D, a animacją 3D polega na rodzaju odwzorowania. W obu tych procesach rzeczywistość jest przedstawiana w inny sposób. Odwzorowanie dwuwymiarowe to popularne kreskówki, natomiast odwzorowanie trójwymiarowe to zyskujące coraz większą rzeszę fanów na całym świecie filmy animowane np. „Shrek”. Różnica między nimi występuje także bezpośrednio w sposobie ich wykorzystania. Animacje reklamowe 3D najczęściej wykorzystywane są do prezentacji konkretnego produktu, ekspozycji technologii czy przedstawienia projektu lub wizualizacji urządzenia. Z kolei animacje reklamowe 2D stosowane są w celu wytłumaczenia, objaśnienia czy uzasadnienia pewnych zjawisk lub zachowań. Ich najważniejszym zadaniem jest zaprezentowanie przekazu w najłatwiejszy i najbardziej zrozumiały sposób. Takimi animacjami mogą być np. animowane opisy, piktogramy czy infografiki.

Animacja 3D – trud, który się opłaca

Animacje reklamowe są jednymi z najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych środków przekazu. Dzięki temu, że są bardziej atrakcyjne niż klasyczne formy, wzbudzają dużo większe zainteresowanie wśród klientów. Warto wspomnieć, że animacja 3D jest bardziej zaawansowana niż 2D i daje większe możliwości zarówno dla animatora, jak i klienta. Jej najważniejszą cechą jest naturalne i jak najbliższe oryginału odwzorowanie rzeczywistości. Tworzenie animacji trójwymiarowej jest pracochłonne i bardziej skomplikowane, jednak trud ten zdecydowanie się opłaca. Alternatywą jest wykorzystanie obu typów animacji w jednej produkcji, dzięki czemu cały projekt może być ciekawy i zaskakujący.

Animacje reklamowe na miarę Twoich potrzeb

Nasze kompleksowe usługi z zakresu animacji reklamowych obejmują przygotowanie scenariusza na podstawie wytycznych oraz profesjonalną realizację. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę animatorów, którzy stale podnoszą swoje umiejętności. Dysponujemy również najnowszym sprzętem, co przekłada się na jakość wszelkich produkcji. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł naszego klienta oraz odpowiedzieć na jego wysokie wymagania związane z produkcją filmową. Nasze usługi animacji reklamowych oferujemy w Warszawie oraz na terenie całej Polski.