Przejdź do treści

Polskie miasta i miasteczka z drona. Ujęcia stockowe z lotu ptaka na sprzedaż.

Poniżej znajduje się zbiór stron zawierających stockowe ujęcia filmowe z drona na sprzedaż o tematyce miast. Każdy link przedstawia inne Polskie miasto uchwycone przez nasze drony. Dostępne tam ujęcia stockowe zostały zarejestrowane w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K w 50 fps. Dzięki zastosowanej technologii obraz jest ostry, nietrzęsący a kolorystyka wiernie odwzorowana. Na dostępnych filmach znalazły się takie miasta jak Warszawa, Poznań, Sopot, Ostróda, Oleśnica czy Środa Ślaśka. Z biegiem czasu nasza baza ujęć stockowych z drona dotycząca Polskich miast będzie się powiększała. Jeśli nie znajdą Państwo na stronie ujęć z interesującej lokalizacji, prosimy o kontakt telefoniczny. Być może posiadamy takie ujęcia a nie zostały one jeszcze zamieszczone na stronie internetowej.

Aby zakupić ujęcia nie potrzeba rejestracji w naszym serwisie. Wystarczy wysłać maila z numerem wybranego filmu oraz z informacją, na jakim polu eksploatacji ma być wykorzystane wybrane ujęcie. Po otrzymaniu wiadomości prześlemy wycenę. Proszę mieć na uwadzę, że cena zależy od ilości ujęć, czym więcej tym koszt jednostkowy spada. Nie ma obowiązku zakupu całości ujęcia, można wybrać jego fragment. Przy każdym ujęciu widnieje informacja, w jakiej rozdzielczości jest ono sprzedawane. Nie konwertujemy ujęć z 4K do Full HD, sprzedajemy surowe ujęcia bez ingerencji w postprodukcji.

Filmy stockowe z drona przedstawiające miasto Warszawę z wieżowcami. Na ujęciach głównie okolice Ronda Daszyńskiego.

Ujęcia stockowe z drona na stronie przedstawiają Toruń. Głownie stary rynek, kamienice i kościoły. Na kilku ujęciach widać rzekę Wisłę oraz most przez nią.

Filmy na sprzedaż przedstawiające miasto Sopot. Ujęcia stockowe z nadmorskiego kurortu. Na ujęciach widoczne jest samo miasto, parki, plaża, morze oraz Sopockie Molo

Ujęcia stockowe z drona na stronie pokazują Poznań. Głownie stary rynek i znajdujące się na nim kamienice. Klimatyczne ujęcia wykonane z dużej wysokości.

Ujęcia stockowe z drona na stronie przedstawiają miasto Oleśnica w województwie Dolnośląskim. Na filmach z powietrza znalazł się Zamek Książąt Oleśnickich.