Przejdź do treści

Portfolio filmowe - produkcje reklamowe, promocyjne i korporacyjne

Portfolio filmowe - Najnowsze filmy reklamowe, promocyjne i wizerunkowe

Produkcja reklamowa dla Warszawskiej kliniki dentystycznej World Dental, w której mieliśmy okazję pokazać techniczną stronę działalności firmy. Jeden z kilku filmów realizowanych dla tego klienta.

Relacja z wydarzenia Yachting Night, które odbyło się w listopadzie w samym centrum stolicy. Instalacja ogromnego jachtu przy Złotej 44 oraz uroczyste przyjęcie w jednym z najwyższych wieżowców w Warszawie.

Film reklamowy dla firmy AB Industry. Tym razem dla jednego z naszych klientów przygotowaliśmy film wizerunkowy z elementami animacji. AB industry specjalizuje się w inwestycjach przemysłowych.

Produkcja filmu promocyjnego dla K&K budujemy. Mieliśmy przyjemność realizować ujęcia w wielu miastach Polski, w których firma budowała budynki i hale. Odwiedziliśmy m.in. Gorzów Wielkopolski, Warszawę i Ostrzeszów.
Z okazji dnia dziecka w Goleniowie nasz klient „Kraina Zabaw" dostarczał na event dmuchane zjeżdżalnie i tory przeszkód. Przy okazji tego wydarzenia powstał film promocyjny i reklamowy oraz galeria zdjęć z ziemi.
Kolejna produkcja, którą realizowaliśmy dla firmy Euroasfalt. Film informacyjno-promocyjny przedstawia działanie najnowszego systemu inteligentnych przejść dla pieszych o nazwie Smartpass.
Nasza relacja filmowa z Wrocławskiego eventu Motokropli, który rozpoczął sezon motocyklowy w tym mieście. Wydarzenie odbyło się na parkingu centrum handlowego Magnolia Park i obfitowało w wiele atrakcji.
Film inwestycyjny-sprzedażowy realizowany dla firmy Volumetric. Film miał na celu pokazać najbliższą okolicę inwestycji oraz wszystkie udogodnienia, na które mogą liczyć przyszli właściciele mieszkań.
Film promocyjny dla firmy Ever. Mieliśmy przyjemność zawitać do ich siedziby, w której powstało większość ujęć z ziemi oraz z drona. Tego typu produkcje mogą w znaczący sposób podnieść świadomość klientów o danej marce.
Produkcja sprzedażowa dla Equal Area pokazująca tereny inwestycyjne koło Wrocławia. W produkcji pojawiają się głównie ujęcia z drona oraz bardzo ciekawe animacje przedstawiające sam teren, oraz przyszłą infrastrukturę.
Film promocyjny dla firmy sprzedającej ciężkie maszyny budowlane. Przedsiębiorstwo Beskop z Wyszkowa zaufało nam w tej kwestii i powierzyło całość realizacji. W filmie znalazły się ujęcia z ziemi oraz z drona.
Film promocyjny dla firmy Gruntbudowa, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Realizacja objęła rejestrację materiałów z drona i z ziemi w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. Znalazły się w niej ciekawe ujęcia maszyn.
Jeden z kilku filmów realizowanych dla portalu Castles Today. Tym razem produkcja przedstawia Zamek Królewski w Warszawie. W filmie zostały wykorzystane ujęcia zarówno z ziemi jak i z powietrza.
Niezwykła Warszawa ukazana nocą. Wszystkie ujęcia z filmu zostały zarejestrowane w nocy w wysokiej rozdzielczości 4K. Zobacz stolicę Polski na najlepszym materie wideo z drona, który został zarejestrowany.
Produkcja zrealizowana z okazji Światowych Dni Młodzieży dla Gminy Strachówka, która gościła pielgrzymów podczas trwania wydarzenia. Film został zaopatrzony w dwie wersje językowe, z angielskim oraz z polskim lektorem.
Film stworzony na obchody 200 lecia SGGW W Warszawie wspólnie przez Drone X Vision i Aura film. Reżyserii podjął się Andrzej Kałuszko a operatorem kamery (także z drona), był Marcin Woźniak.
Jeden z liku filmów sprzedażowych, które realizowaliśmy dla Polskiej Akademii Nauk. Teren w podwarszawskiej Jabłonnie koło Warszawy przedstawiliśmy przy pomocy ujęć z drona oraz animacji. (teren został sprzedany)
Produkcja zrealizowana dla PAN (Polska Akademia Nauk) mający za zadanie przedstawić tereny na sprzedaż. Ujęcia z drona pomogły w szybkiej sprzedaży tej nieruchomości a nasza współpraca z PAN, trwa do dzisiaj.
Lipdup zarejestrowany w szkole podstawowej nr 234 na Woli w Warszawie. Specjalnie na tę okazję przygotowana piosenka, kolorowe przebrane dzieci i niesamowita zabawa sprawiły, że czerpaliśmy dużą przyjemność z tego projektu.
Dynamiczne ujęcia płynącego Jachtu Cobrey 33 HT ukazane na filmie promocyjnym firmy Cobrey. Ujęcia z drona i z klimatycznego wnętrza łodzi zostały zarejestrowane za zalewie Zegrzyńskim koło Warszawy.
Film prezentujący segmenty domków przeznaczonych na sprzedaż i wynajem. Przepiękne ujęcia z drona o wschodzie słońca nad podlaskimi jeziorami. W produkcji nie zabrakło ujęć z ziemi, oraz timelapsa.
Kilka filmów przedstawiających nieruchomości na sprzedaż. Produkcje były realizowane dla filmy Nestgroup specjalizującej się w sprzedaży działek inwestycyjnych i domów Premium.
W tym roku w Rzgowie przygotowaliśmy kilka filmów promocyjnych. Dodatkowo zostaliśmy zaproszeni na przeprowadzenie relacji wideo z uroczystości 550-lecia nadania praw miejskich. Dwa filmy.
Animacje wizerunkowe dla Tech-Pomp Serwis w wersji polskiej i angielskiej. Animacja była częścią większego projektu, w którym uczestniczyliśmy. Dodatkowo wykonaliśmy dwa tradycyjne filmy wizerunkowe.

Film promocyjny dla Gminy Rzgów z okazji 550 lecia nadania praw miejskich. Dwie produkcje, które przygotowaliśmy, były wyświetlone na oficjalnych uroczystościach. Zapraszamy do obejrzenia dwóch wersji.

Dwa filmy wizerunkowe wykonane dla firmy Tech Pomp Serwis. W produkcji przedstawiliśmy portfolio firmy oraz sposób jej działania. Ujęcia z drona są uzupełnieniem tych tradycyjnych. Dodatkowo w filmie znalazły się wywiady.
Jeden z pierwszych filmów dla firmy Euroasfalt, z którą stale współpracujemy przy różnych projektach już od 2017 roku. Produkcja promocyjna przedstawiająca instalację aktywnych przejść dla pieszych w Warszawie (APP).