Przejdź do treści

Portfolio filmowe - produkcje reklamowe, promocyjne i korporacyjne

Portfolio filmowe - Najnowsze filmy reklamowe, promocyjne i wizerunkowe

Film pokazujący godzinę "W" w różnych miastach w Polsce, która upamiętnia Powstanie Warszawskie. Realizacja dla BohaterON we współpracy z Screen Network.

Film reklamowy zrealizowany dla prywatnej przychodni Życie znajdującej się w Nowym Dworze Mazowieckim. Przychodnia istnieje już 30 lat i właśnie doczekała się kompleksowego remontu.

Firm zrealizowany dla zakładu Viking Malt w Strzegomiu. Całościowy materiał powstawał przez ponad rok czasu podczas rozbudowy zakładu. W produkcji znalazły się ujęcia z drona, ujęcia z ziemi, animacje i timelapsy.

Pod koniec roku mieliśmy przyjemność po raz drugi współpracować z marką Vebiot i przygotować dla nich relację z targów i konferencji Polskiego Towarzystwa Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt.

Dwa filmy promujące tereny inwestycyjne w województwie Łódzkim. W produkcji znalazły się bardzo atrakcyjne ujęcia wideo oraz ciekawe animację. Między innymi animowana mapa i infografiki

w drugiej połowie 2021 roku realizowaliśmy film promocyjny rewitalizacji kamienicy dla grupy Waryński S.A. Głównym motywem produkcji było przygotowanie murala na trzech ścianach budynku.

Pod koniec 2021 roku odwiedziliśmy drukarnię Print&Logistics znajdującą się pod Łodzią. Stworzyliśmy tam film reklamowy pokazujący w szczegółach cały proces powstawania gotowych produktów.

Relacja filmowa z budowy obwodnicy Olesna w ciągu drogi S11. Film zrealizowany dla firmy Menard Polska, której zadaniem było wzmocnienie podłoża pod nasypami drogowymi i obiektami inżynierskimi.

Kolejny film zrealizowany dla TREE Polska a pokazujący od środka rozbiórkę fabryki Drucianka znajdującej się w Warszawie. Kilka wyjątkowych ujęć z drona uchwyconych przez naszego operatora.

Timealap zrealizowany dla firmy 2Press przedstawiający instalację maszyny KBA. Realizacja została przeprowadzona za pomocą dwóch naszych systemów do rejestracji zdjęć poklatkowych. Całość trwała kilka tygodni.

W Kwietniu odwiedziliśmy Spółdzielnie Socjalną "Kto Rano Wstaje" oraz ich lokal gastronomiczny (bistro). Niesamowita atmosfera i wspaniali ludzie w naszym najnowszym filmie promocyjnym

W marcu wraz z naszym klientem firmą Koenig & Bauer odwiedziliśmy fabrykę maszyn drukujących znajdującą się w Tavazzano koło Mediolanu we Włoszech. zapraszamy do obejrzenia.

Filmy przedstawiające historie metamorfoz uzębienia Pana Mirosława i Piotra poprzez poprawienie ich uśmiechu w Warszawskiej klinice dentystycznej World Dental. Cykl filmów o metamorfozach.

W lutym mieliśmy przyjemność odwiedzić z kamerami wraz z firmą K&B (Koenig & Bauer) największą fabrykę kart do gier w Polsce. Zobaczcie, na jakim sprzęcie i w jakiej technologii drukuje się elementy waszych ulubionych gier.

Podczas kilku wizyt w rezydencji "Dwór Sosnowo" na mazurach udało nam się zarejestrować wiele wspaniałych ujęć, które posłużyły do przedstawienia nieruchomości w niepowtarzalny i klimatyczny sposób.

Ostatnie słoneczne październikowe dni pozwoliły nam na realizację filmu dla Cobrey Yachts. Tym razem pokazujemy niesamowity luksusowy jacht Cobrey 33 SC w pełnej okazałości i z zawrotną szybkością.

Film powstał w marcu 2020 roku podczas trwania pandemii Covid-19 i całkowitego lockdownu w Warszawie. Puste ulice stolicy pokazaliśmy na ujęciach z drona i z ziemi. Ujęcia z filmu na sprzedaż. Stock

Film sprzedażowy domu w Sopocie. Bliskość morza gwarantowała przepiękne ujęcia zarówno z drona jak i z ziemi. W produkcji zostały pokazane zarówno wnętrza nieruchomości jak i najbliższa okolica.

Film zrealizowany w przepięknej scenerii rzeki Wkry. Nasz klient prowadzi wypożyczalnie kajaków w Szczypiornie. Ujęcia z ziemi, z drona i z kamery sportowej idealnie oddają klimat spływów tą przepiękną rzeką.

Film promocyjny zrealizowany dla ośrodka turystycznego POLUBIE na Pojezierzu Drawskim. Na klimatycznych ujęciach zarejestrowanych z drona i ziemi pokazaliśmy jezioro, atrakcje i sposoby spędzania wolnego czasu.

Kolejny film zrealizowany dla grupy TREE. Tym razem nasza ekipa zawitała pod Częstochowę na modernizowany odcinek autostrady A2. Nocne prace wyburzeniowe dwóch wiaduktów były sporym wyzwaniem organizacyjnym.

Film reklamowy prezentujący usługę „poprawy uśmiechu” metamorfozy. Produkcja zrealizowana do kliniki World Dental mającej swą siedzibę w Warszawie. Jeden z kilku filmów, które mieliśmy przyjemność stworzyć dla WD.

Produkcja filmowa dla kliniki dentystycznej World Dental w Warszawie, w której pokazaliśmy techniczne aspekty działalności firmy. Jest to jeden z pierwszych filmów realizowanych dla naszego klienta.

Relacja z eventu Yachting Night, z listopada 2019 na Złotej 44 w Warszawie. Przed budynkiem stanął ogromny jacht, udostępniony dla gości. Zwieńczeniem wieczoru było uroczyste przyjęcie w jednym z apartamentów wieżowca.

Film wizerunkowy dla AB Industry. Dla naszego klienta stworzyliśmy produkcję z tradycyjnymi ujęciami przeplataną elementami animacji. Firma AB industry specjalizuje się w instalacjach i budownictwie przemysłowym.

Duża produkcja zrealizowana dla K&K. Przez kilka miesięcy realizowaliśmy ujęcia w kilku miastach Polski, w których powstawały budynki i hale. Odwiedziliśmy m.in. Warszawę, Ostrzeszów i Gorzów Wielkopolski.

Nasz klient, dla którego powstał film promocyjny zajmuje się wynajmem dmuchańców i torów przeszkód na eventy firmowe i miejskie. Ujęcia do produkcji zrealizowaliśmy w Goleniowie podczas obchodów dnia dziecka.

Jedna z kilku produkcji filmowych, które realizowaliśmy dla Euroasfalt. Film pokazuje działanie systemu inteligentnych przejść dla pieszych o nazwie Smartpass. Kadry przedstawiają działanie systemu oraz sposób zarządzania.

Nasza relacja filmowa z Wrocławskiego eventu Motokropli, który rozpoczął sezon motocyklowy w tym mieście. Wydarzenie odbyło się na parkingu centrum handlowego Magnolia Park i obfitowało w wiele atrakcji.

Film promocyjny dla firmy Ever. Mieliśmy przyjemność zawitać do ich siedziby, w której powstało większość ujęć z ziemi oraz z drona. Tego typu produkcje mogą w znaczący sposób podnieść świadomość klientów o danej marce.

Film inwestycyjny-sprzedażowy realizowany dla firmy Volumetric. Film miał na celu pokazać najbliższą okolicę inwestycji oraz wszystkie udogodnienia, na które mogą liczyć przyszli właściciele mieszkań.

Jeden z pierwszych filmów dla firmy Euroasfalt, z którą stale współpracujemy przy różnych projektach już od 2017 roku. Produkcja promocyjna przedstawiająca instalację aktywnych przejść dla pieszych w Warszawie (APP).

Film promocyjny dla Gminy Rzgów z okazji 550 lecia nadania praw miejskich. Dwie produkcje, które przygotowaliśmy, były wyświetlone na oficjalnych uroczystościach. Zapraszamy do obejrzenia dwóch wersji.

Dwa filmy wizerunkowe wykonane dla firmy Tech Pomp Serwis. W produkcji przedstawiliśmy portfolio firmy oraz sposób jej działania. Ujęcia z drona są uzupełnieniem tych tradycyjnych. Dodatkowo w filmie znalazły się wywiady.

Kilka filmów przedstawiających nieruchomości na sprzedaż. Produkcje były realizowane dla filmy Nestgroup specjalizującej się w sprzedaży działek inwestycyjnych i domów Premium.

W tym roku w Rzgowie przygotowaliśmy kilka filmów promocyjnych. Dodatkowo zostaliśmy zaproszeni na przeprowadzenie relacji wideo z uroczystości 550-lecia nadania praw miejskich. Dwa filmy.

Dynamiczne ujęcia płynącego Jachtu Cobrey 33 HT ukazane na filmie promocyjnym firmy Cobrey. Ujęcia z drona i z klimatycznego wnętrza łodzi zostały zarejestrowane za zalewie Zegrzyńskim koło Warszawy.

Lipdup zarejestrowany w szkole podstawowej nr 234 w Warszawie. Specjalnie na tę okazję przygotowana piosenka, kolorowo przebrane dzieci sprawiły, że czerpaliśmy dużą przyjemność z tego projektu.

Film prezentujący segmenty domków przeznaczonych na sprzedaż i wynajem. Przepiękne ujęcia z drona o wschodzie słońca nad podlaskimi jeziorami. W produkcji nie zabrakło ujęć z ziemi, oraz timelapsa.

Film stworzony na obchody 200 lecia SGGW W Warszawie wspólnie przez Drone X Vision i Aura film. Reżyserii podjął się Andrzej Kałuszko a operatorem kamery (także z drona), był Marcin Woźniak.

Niezwykła Warszawa ukazana nocą. Wszystkie ujęcia z filmu zostały zarejestrowane w nocy w wysokiej rozdzielczości 4K. Zobacz stolicę Polski na najlepszym materie wideo z drona, który został zarejestrowany.

Animacje wizerunkowe dla Tech-Pomp Serwis w wersji polskiej i angielskiej. Animacja była częścią większego projektu, w którym uczestniczyliśmy. Dodatkowo wykonaliśmy dwa tradycyjne filmy wizerunkowe.

Jeden z kilku filmów realizowanych dla portalu Castles Today. Tym razem produkcja przedstawia Zamek Królewski w Warszawie. W filmie zostały wykorzystane ujęcia zarówno z ziemi jak i z powietrza.

Film promocyjny dla firmy Gruntbudowa, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Realizacja objęła rejestrację materiałów z drona i z ziemi w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. Znalazły się w niej ciekawe ujęcia maszyn.

Film promocyjny dla firmy sprzedającej ciężkie maszyny budowlane. Przedsiębiorstwo Beskop z Wyszkowa zaufało nam w tej kwestii i powierzyło całość realizacji. W filmie znalazły się ujęcia z ziemi oraz z drona.

Produkcja sprzedażowa dla Equal Area pokazująca tereny inwestycyjne koło Wrocławia. W produkcji pojawiają się głównie ujęcia z drona oraz bardzo ciekawe animacje przedstawiające sam teren, oraz przyszłą infrastrukturę.

Film sprzedażowy, który realizowaliśmy dla firmy Metrohouse (oddział Ochota). W produkcji nie mogło zabraknąć ujęć zarówno z drona jak i z ziemi. Zastosowany został ciekawy animowany layout.

Film przygotowany dla Porsche Polska z okazji Światowego tournée Porsche 356 „No.1” Roadster, które w czerwcu odwiedziło stolicę Polski. Pokazowy model był wystawiony w szklanym kontenerze przed PKiN.