Przejdź do treści

Ujęcia stockowe z drona na sprzedaż. Galerie handlowe w Warszawie. Galeria Północna i galeria Młociny.

Długość ujęć z drona - ponad 1 minuta

Poniższe ujęcia z drona z przeznaczeniem do sprzedaży przedstawiają dwie warszawskie galerie handlowe. Pierwsza z nich to galeria Północna zlokalizowana na Tarchominie, natomiast druga z nich to galeria Młociny obok węzła przesiadkowego (ujęcia stockowe tutaj). Filmy zostały zarejestrowane w piękne, słoneczne dni, dzięki czemu kolory są żywe. Ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K i w 50 klatkach na sekundę.

Jeśli są Państwo zainteresowaniu zakupem poniższych ujęć, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Przy kontakcie prosimy powołać się na numer ujęcia oraz na jakim polu eksploatacji będzie ono używane. Nie ma obowiązku kupowania całego ujęcia, można wybrać dowolny jego fragment.

Ujęcia na sprzedaż z drona - Galeria Handlowa w Warszawie. Galeria Północna.

 

Trzy ujęcia zarejestrowane z drona a przeznaczone do sprzedaży przedstawiające Warszawską galerię handlową (galeria Północna) na Tarchominie. Filmy zostały wykonane w ładną pogodę w rozdzielczości 4K.

Spis ujęć z filmu
Nr Czas fps Format Dron 4K
34.1 14 s 50 16:9 Phantom 4 V
34.2 16 s 50 16:9 - V
34.3 8 s 50 16:9 - V

Ujęcia na sprzedaż z lotu ptaka - Warszawska galeria handlowa. Galeria Młociny.

Dwa ujęcia filmowe z lotu ptaka przedstawiające nowo otwartą galerię handlową na Młocinach. Filmy przedstawiają galerię Młociny i zostały zarejestrowany w piękny słoneczny dzień w wysokiej rozdzielczości 4K.

Spis ujęć z filmu
Nr Czas fps Format Dron 4K
33.1 16 s 50 16:9 Phantom 4 V
33.2 9 s 50 16:9 - V