Przejdź do treści

Stock Videos from drone for sale - ujęcia stockowe na sprzedaż

Ujęcia stockowe z drona na sprzedaż - Stock Videos

Ujęcia stockowe z drona są doskonałą alternatywą dla rejestracji nowych filmów z lotu ptaka. Czasami jest niemożliwe, w krótkim czasie uzyskanie zamierzonego efektu wizualnego czy to w związku z aktualną porą roku, pogodą czy innymi czynnikami zewnętrznymi. W swoim bogatym zbiorze filmów stockowych z powietrza posiadamy wiele materiałów wyróżniających się jakością, rozdzielczością i różnorodnością. Nasze ujęcia stockowe przedstawiają między innymi Warszawę nocą, Warszawę podczas pandemii Covid-19 czy też infrastrukturę drogową lub kolejową. Większość materiałów wideo z drona dostępna jest w rozdzielczości 4K

Kupno ujęć stockowych (stokowe video) na Drone X Vision to nic trudnego. W przeciwieństwie do portali internetowych, na które musisz się zalogować i podać dane swojej karty kredytowej, my preferujemy kontakt z klientem. Jeżeli potrzebujesz filmu z licencją do użytku komercyjnego, który przedstawia np. Zamek Królewski w Warszawie z drona, to jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące ujęć stockowych.

Ujęcia stockowe z drona na stronie przedstawiają Toruń. Głownie stary rynek, kamienice i kościoły. Na kilku ujęciach widać rzekę Wisłę oraz most przez nią.

Ujęcia stockowe z drona na stronie pokazują Poznań. Głownie stary rynek i znajdujące się na nim kamienice. Klimatyczne ujęcia wykonane z dużej wysokości.

Ujęcia stockowe z drona przedstawiające naturę a w szczególności pola, lasy, łąki i bagna na terenie Polski podczas okresu zimowego.

Prezentowane ujęcia dotyczą Polskich mniejszych miast i miasteczek. Klimatyczna lokalna zabudowa kontrastująca z większymi Polskimi miastami. Ujęcia wyselekcjonowane.

Ujęcia stockowe z powietrza przedstawiające naturę a w szczególności lasy, pola i łąki na terenie Polski. Większość ujęć została zarejestrowana podczas słonecznych dni.

Kilka filmów z polskimi rzekami w roli głównej. Na ujęciach widać między innymi rzekę Odrę na Śląskim odcinku oraz Wkrę. Majestatyczna rzeka z ciemnogranatową wodą.

Prezentujemy ujęcia z drona na sprzedaż prezentujące Warszawskie galerie Handlowe. Galeria Północna oraz centrum handlowe Młociny.

Ujęcia na sprzedaż z drona Mostu Północnego w Warszawie. Ujęcia zostały zarejestrowane o wczesnych godzinach porannych.

Filmy z drona przedstawiające infrastrukturę drogową w Polsce. Na ujęciach znalazły się między innymi węzły drogowe w Warszawie.

Filmy z ujęciami z lotu ptaka przedstawiające pociągi towarowe, osobowe i dalekobieżne w ruchu. Między innymi na stacji kolejowej w Lubinie.

Sześć filmów przedstawiających infrastrukturę kolejową w tym perony, stacje kolejowe oraz torowiska w mniejszych polskich miejscowościach

Kilka filmów z kilkudziesięcioma ujęciami z drona na sprzedaż przedstawiającymi infrastrukturę kolejową w miejscowościach w województwie dolnośląskim.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa. Na ujęciach znalazła się Trasa Łazienkowska.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się puste Pola Mokotowskie.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Przedstawia Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazła się plaża nad Wisłą i Stadion Narodowy.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazła się ulica Nowy Świat.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się Fontanny Warszawskie.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Przedstawia Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach Centrum Nauki Kopernik, Wisła i Bulwary.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się Bulwary Wiślane.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazło się Stare Miasto i Starówka.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazł się Plac Zamkowy i Zamek Królewski.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazł się Plac Teatralny i Teatr Wielki.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa. Na ujęciach znalazło się Rondo ONZ, ulica Prosta i Świętokrzyska.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach Centrum, Aleja Jana Pawła II i Aleje Jerozolimskie.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19).

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają okolice Mostu Siekierkowskiego w Warszawie, panoramę Warszawy oraz ruch uliczny.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie, Stare Miasto w Warszawie oraz Podzamcze.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają okolice Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie, panoramę Warszawy, zachód słońca.

Trzy film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie żniwa, koszenie zboża oraz maszyny rolnicze.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach. Przy każdym z filmów znajduje się spis najważniejszych informacji.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy oraz Pałac Kultury i Nauki. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy głównie kolejowy dworzec centralny oraz centrum Złote Tarasy.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy (Rondo ONZ). Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach o zachodzie słońca. Przy każdym filmie znajduje się spis ujęć wraz z ich parametrami technicznymi.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają PGE Stadion Narodowy w Warszawie. Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie w nocy. Ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Most Poniatowskiego w Warszawie w nocy. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Filmy stockowe - miasto nocą

W naszym zbiorze video stocków posiadamy wiele ujęć prezentujących Warszawę z lotu ptaka. Ujęcia stockowe robią niesamowite wrażenie i będą świetnym uzupełnieniem, np. do filmu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie. Nasze materiały filmowe sprzedajemy w wysokiej rozdzielczości 4K oraz full HD. Znajdziesz u nas film prezentujący okolice Złotych Tarasów, Ronda ONZ, czy Pałacu Kultury i Nauki. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że dostępne na naszej stronie filmy stockowe są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów.