Przejdź do treści

Stock Videos from drone for sale - ujęcia stockowe na sprzedaż

Ujęcia stockowe z drona na sprzedaż - Stock Videos

Ujęcia stockowe z drona są doskonałą alternatywą dla rejestracji nowych filmów z lotu ptaka. Czasami jest niemożliwe, w krótkim czasie uzyskanie zamierzonego efektu wizualnego czy to w związku z aktualną porą roku, pogodą czy innymi czynnikami zewnętrznymi. W swoim bogatym zbiorze filmów stockowych z powietrza posiadamy wiele materiałów wyróżniających się jakością, rozdzielczością i różnorodnością. Nasze ujęcia stockowe przedstawiają między innymi Warszawę nocą, Warszawę podczas pandemii Covid-19 czy też infrastrukturę drogową lub kolejową. Większość materiałów wideo z drona dostępna jest w rozdzielczości 4K. Część ujęć została także zarejestrowana w rozdzielczości 5.4K w 10 bitach i w profilu DLOG.

Kupno ujęć stockowych (stokowe video) na Drone X Vision to nic trudnego. W przeciwieństwie do portali internetowych, na które musisz się zalogować i podać dane swojej karty kredytowej, my preferujemy kontakt z klientem. Jeżeli potrzebujesz filmu z licencją do użytku komercyjnego, który przedstawia np. Zamek Królewski w Warszawie z drona, to jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące ujęć stockowych.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach. Przy każdym z filmów znajduje się spis najważniejszych informacji.

Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach o zachodzie słońca. Przy każdym filmie znajduje się spis ujęć wraz z ich parametrami technicznymi.

Ujęcia stockowe z drona przedstawiające naturę a w szczególności pola, lasy, łąki i bagna na terenie Polski podczas okresu zimowego.

Filmy z drona przedstawiające infrastrukturę drogową w Polsce. Na ujęciach znalazły się między innymi węzły drogowe w Warszawie.

Kilka filmów z polskimi rzekami w roli głównej. Na ujęciach widać między innymi rzekę Odrę na Śląskim odcinku oraz Wkrę. Majestatyczna rzeka z ciemnogranatową wodą.

Trzy film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie żniwa, koszenie zboża oraz maszyny rolnicze.

Ujęcia stockowe z powietrza przedstawiające naturę a w szczególności lasy, pola i łąki na terenie Polski. Większość ujęć została zarejestrowana podczas słonecznych dni.

Filmy z ujęciami z lotu ptaka przedstawiające pociągi towarowe, osobowe i dalekobieżne w ruchu. Między innymi na stacji kolejowej w Lubinie.

Ujęcia na sprzedaż z drona Mostu Północnego w Warszawie. Ujęcia zostały zarejestrowane o wczesnych godzinach porannych.

Filmy i ujecia stockowe z drona i z ziemi pokazujące piękno Polskiego wybrzeża. Na ujęciach plaże i morze o wschodzie i zachodzie słońca. Pojawiają się także kutry

Prezentujemy ujęcia z drona na sprzedaż prezentujące Warszawskie galerie Handlowe. Galeria Północna oraz centrum handlowe Młociny.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie, Stare Miasto w Warszawie oraz Podzamcze.

Sześć filmów przedstawiających infrastrukturę kolejową w tym perony, stacje kolejowe oraz torowiska w mniejszych polskich miejscowościach

Kilka filmów z kilkudziesięcioma ujęciami z drona na sprzedaż przedstawiającymi infrastrukturę kolejową w miejscowościach w województwie dolnośląskim.

Ujęcia z lotu ptaka na sprzedaż czyli filmy stockowe. W kadrach znajduje się most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie. Rozdzielczość 5.2K z profilem D-LOG w 10 bitach.

Filmy stockowe na sprzedaż. Najnowsze ujęcia z Zamkiem Królewskim w Warszawie w niesamowitej rozdzielczości 5.4K w D-LOGu i 10 bitach.

Ujęcia z drona na sprzedaż czyli filmy stockowe. W kadrach znajduje się Stare Miasto w Warszawie. Rozdzielczość 5.2K z profilem D-LOG w 10 bitach.

Filmy stockowe z drona na sprzedaż. Najnowsze ujęcia z okolic ronda ONZ w niesamowitej rozdzielczości 5.4K w 10 bitach i profilu D-LOG.

Filmy stockowe z drona przedstawiające miasto Warszawę z wieżowcami. Na ujęciach głównie okolice Ronda Daszyńskiego.

Filmy stockowe na sprzedaż. Najnowsze ujęcia z okolic ronda daszyńskiego w niesamowitej rozdzielczości 5.4K w D-LOGu i 10 bitach.

Ujęcia z drona na sprzedaż czyli filmy stockowe. Niesamowite ujęcia Bulwarów nad Wisłą w Warszawie. Wysoka rozdzielczość ujęć wideo aż w 5.4K

Ujęcia stockowe z drona na stronie przedstawiają Toruń. Głownie stary rynek, kamienice i kościoły. Na kilku ujęciach widać rzekę Wisłę oraz most przez nią.

Filmy na sprzedaż przedstawiające miasto Sopot. Ujęcia stockowe z nadmorskiego kurortu. Na ujęciach widoczne jest samo miasto, parki, plaża, morze oraz Sopockie Molo

Ujęcia stockowe z drona na stronie pokazują Poznań. Głownie stary rynek i znajdujące się na nim kamienice. Klimatyczne ujęcia wykonane z dużej wysokości.

Miasto Ostróda położone w województwie Warmińsko-Mazurskim na ujęciach i filmach stockowych z drona. Przepiękne miasto z jeziorem Drwęckim

Ujęcia stockowe z drona na stronie przedstawiają miasto Oleśnica w województwie Dolnośląskim. Na filmach z powietrza znalazł się Zamek Książąt Oleśnickich.

Prezentowane ujęcia dotyczą Polskich mniejszych miast i miasteczek. Klimatyczna lokalna zabudowa kontrastująca z większymi Polskimi miastami.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się Bulwary Wiślane.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Przedstawia Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach Centrum Nauki Kopernik, Wisła i Bulwary.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się Fontanny Warszawskie.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa. Na ujęciach znalazła się Trasa Łazienkowska.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazł się Plac Teatralny i Teatr Wielki.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazły się puste Pola Mokotowskie.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Przedstawia Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazła się plaża nad Wisłą i Stadion Narodowy.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazła się ulica Nowy Świat.

Filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazł się Plac Zamkowy i Zamek Królewski.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach Centrum, Aleja Jana Pawła II i Aleje Jerozolimskie.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19).

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa (Covid-19). Na ujęciach znalazło się Stare Miasto i Starówka.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają Warszawę w czasie pandemii koronawirusa. Na ujęciach znalazło się Rondo ONZ, ulica Prosta i Świętokrzyska.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy głównie kolejowy dworzec centralny oraz centrum Złote Tarasy.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają okolice Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie, panoramę Warszawy, zachód słońca.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają okolice Mostu Siekierkowskiego w Warszawie, panoramę Warszawy oraz ruch uliczny.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Most Poniatowskiego w Warszawie w nocy. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy oraz Pałac Kultury i Nauki. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy (Rondo ONZ). Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Prezentowane filmy stockowe z drona dotyczą ujęć zarejestrowanych w nocy w Warszawie. Bardzo duży wybór lokalizacji w najwyższej rozdzielczości 4K

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają PGE Stadion Narodowy w Warszawie. Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie w nocy. Ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.

Filmy stockowe - miasto nocą

W naszym zbiorze video stocków posiadamy wiele ujęć prezentujących Warszawę z lotu ptaka. Ujęcia stockowe robią niesamowite wrażenie i będą świetnym uzupełnieniem, np. do filmu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie. Nasze materiały filmowe sprzedajemy w wysokiej rozdzielczości 4K oraz full HD. Znajdziesz u nas film prezentujący okolice Złotych Tarasów, Ronda ONZ, czy Pałacu Kultury i Nauki. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że dostępne na naszej stronie filmy stockowe są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów.

FAQ - Pytania i odpowiedzi - ujęcia i filmy stockowe

Ujęcia stockowe są to filmy zarejestrowane przez naszą firmę i przeznaczone do sprzedaży. Tego typu ujęcia są alternatywą dla rejestracji całkowicie nowych filmów. Nasza bogata baza ujęć stockowych z drona pomogła dopiąć już nie jeden projekt. Czasami niemożliwe jest zarejestrowanie nowych ujęć ze względu na warunki atmosferyczne czy potrzebą użycia ujęć letnich podczas zimy (i odwrotnie). W takim przypadku nasze ujęcia z drona są doskonałym rozwiązaniem. Po akceptacji wyceny wystawiamy fakturę, a po jej opłaceniu przesyłamy wybrane, surowe ujęcia wideo. Cały proces może trwać jedynie kilkadziesiąt minut (od chęci zakupu ujęć do ich pobrania z naszego serwera).

Ujęcia stockowe są to filmy zarejestrowane przez naszą firmę i przeznaczone do sprzedaży. Tego typu ujęcia są alternatywą dla rejestracji całkowicie nowych filmów. Nasza bogata baza ujęć stockowych z drona pomogła dopiąć już nie jeden projekt. Czasami niemożliwe jest zarejestrowanie nowych ujęć ze względu na warunki atmosferyczne czy potrzebą użycia ujęć letnich podczas zimy (i odwrotnie). W takim przypadku nasze ujęcia z drona są doskonałym rozwiązaniem. Po akceptacji wyceny wystawiamy fakturę, a po jej opłaceniu przesyłamy wybrane, surowe ujęcia wideo. Cały proces może trwać jedynie kilkadziesiąt minut (od chęci zakupu ujęć do ich pobrania z naszego serwera).

Koszt filmów i ujęć stockowych uzależniony jest przede wszystkim od czasu trwania ujęcia (minimalka dla 15 sekund). Rodzaju sprzętu i jakości, w jakiej był zarejestrowany materiał filmowy (Phantom 4, Phantom 3, Mavic czy S900 z Panasonickiem GH4) oraz pola eksploatacji, na jakim ma być wykorzystane dane ujęcie.

Większość naszych filmów zarejestrowana została w najwyższej rozdzielczości 4K. Dotyczy to ujęć z drona Phantom 4 PRO, Mavica oraz S900 z Panasonickiem GH4. Wyjątkiem są starsze ujęcia z drona Phatnom 3 i rozdzielczością Full HD. Wszystkie ujęcia nocne są wykonane przy pomocy aparatu filmowego Panasonic GH4 z bitratem 100 Mb, co sprawia, że są one najdroższe. Wszystkie nasze filmy i ujęcia stockowe sprzedajemy w postaci surowej, to znaczy nie poddajemy ich obróbce kolorystycznej ani skalowaniu do mniejszych lub większych rozdzielczości.

Licencja standardowa obejmuje sprzedaż ujęć do wykorzystania w produkcjach umieszczanych w internecie, w serwisach społecznościowych na stronach www. Użytych w produkcjach filmowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne z wyłączeniem udostępniania w Telewizji. Licencja rozszerzona dodatkowo obejmuje możliwość pokazywania ujęć w produkcjach w telewizji. Ujęcia z licencją do TV są trochę droższe, dlatego prosimy o uważne zastanowienie się przed zakupem czy ujęcia i filmy będą wyświetlane w TV.

Cennik sprzedaży filmów stockowych
  • Użyty sprzęt
licencja do TV licencja bez TV
  • Koszt sprzedaży ujęcia z Phantoma 4
od 200 zł od 150 zł
  • Koszt sprzedaży ujęcia z Phantoma 3
od 160 zł od 120 zł
  • Koszt sprzedaży ujęcia z Mavica
od 160 zł od 120 zł
  • Koszt sprzedaży ujęcia z S900 (panasonic GH4)
od 240 zł od 200 zł

* koszt pojedynczych ujęć przy zakupie minimum 8 filmów. Koszt podany dla ujęć trwających do 15 sekund. Koszt ujęć trwających dłużej wzrasta proporcjonalnie. Wszystkie ceny cą podane netto.