Przejdź do treści

Ujęcia z drona na sprzedaż. Filmy stockowe. Most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie

Długość ujęć z drona - 1:15 minuty

Na poniższej stronie wybraliśmy dla Państwa najlepsze ujęcia wideo zarejestrowane z drona i przedstawiające most Śląsko-Dąbrowski w Warszawie na Wiśle. Po drugiej stronie rzeki Zamek Królewski oraz kamienice Starego miasta. W tle warszawski skyline z wieżowcami. Nasze ujęcia są wyselekcjonowane i obejmują naloty z różnych kierunków, zostały zarejestrowane w jeszcze wyższej rozdzielczości niż zazwyczaj. 

Tym razem ujęcia są w rozdzielczości aż 5,4K, co czyni je jeszcze bardziej szczegółowymi. Dodatkowo zostały zarejestrowane w profilu D-LOG w 10 bitach, co pozwala traktować je jako doskonały materiał do późniejszej profesjonalnej kolorystyki „colorgradingu”. Dla „niewtajemniczonych” dodam, że profil D-LOG powoduje, iż na pierwszy rzut oka ujęcia są wypłowiałe i pozbawione kolorów i kontrastu. Jest to mylące, ponieważ po ich „pokolorowaniu” możemy uzyskać większe pole barwne i osiągnąć niesamowite efekty. Dla zademonstrowania możliwości proszę obejrzeć film znajdujacy się po prawej stronie. Jego lewa część to ujęcie oryginalne w D-LOGu po prawej natomiast to samo ujęcie podane colorgradingowi. 

Aby zakupić interesujące Państwa ujęcia, wystarczy wybrać odpowiedni fragment z filmu poniżej i przesłać nam na maila jego nr oraz informację, na jakim polu eksploatacji będzie ono wykorzystane (Internet, TV, potrzeby wewnętrzne). Po otrzymaniu tych danych prześlemy wycenę. Nie ma obowiązku kupowania całego ujęcia. Im większa liczba zakupionych ujęć tym cena jednostkowa będzie mniejsza. Na życzenie możemy wstępnie podać wybrane i zakupione ujęcia "colorgradingowi".

Porównanie oryginalnych ujęć z profilem D-LOG z tymi obrobionymi kolorystycznie (colorgrading).

Ujęcia z drona na sprzedaż zmostem Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie

Ujęcia znajdujące się w filmie przedstawiają most Śląsko-Dąbrowski na Wiśle w Warszawie. W oddali po drugiej stronie rzeki widoczne Stare Miasto i Zamek Królewski, w tle warszawski skyline. Filmy zostały zarejestrowane z drona w wysokiej rozdzielczości 5,4K. 

Spis ujęć z filmu
Nr Czas fps Format Dron 5,4K
29.6 22 s 25 16:9 DJI Air 2s V
29.7 19 s 25 16:9 - V
29.8 34 s 25 16:9 - V

Poniżej pozostałe ujęcia stockowe z drona z innych miast

None view choose