Przejdź do treści

Filmowanie eventów firmowych, imprez, koncertów i wydarzeń

Drone X Vision od wielu lat świadczy usługi, pomagające uwiecznienie dowolnego wydarzenia. Filmowanie eventów odbywa się zarówno metodami tradycyjnymi używając kamer, aparatów, lustrzanek, jak i posiłkując się najnowszymi technologiami umożliwiającymi stworzenie produkcji z powietrza za pomocą dronów. Nagrania z imprez firmowych, wydarzeń kulturalnych czy prywatnych przyjęć lub samorządowych jest doskonałym sposobem na uwiecznienie niepowtarzalnego klimatu i pozostawienie pamiątki dla osób w nich uczestniczących. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i ofertą przedstawioną poniżej.

Zobacz także ofertę na zdjęcia eventowe

Filmowanie eventów to pamiątka i promocja firmy

Ujęcia wideo z integracji firmowej są niezapomnianą pamiątką dla wszystkich uczestników. Filmowanie eventów pozwala uchwycić to, co najważniejsze podczas takiej imprezy. Skupiamy się zarówno na atrakcjach, zabawach, jak i emocjach osób, które biorą w niej udział. Mieliśmy przyjemność tworzyć nagrania z koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, prywatnych czy biznesowych w Warszawie oraz w innych miastach Polski zarówno dla wielkich korporacji, jak i dla mniejszych firm rodzinnych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego sprzętu, stabilizujących obraz gimbali oraz dronów nasze produkcje są zawsze wychwalane przez klientów. Dowodem na to są imprezy cykliczne, na których jesteśmy co roku. Filmowanie wydarzeń kulturalnych to nie jedyna usługa, jaką możemy zaproponować - w ramach naszych działań możemy zapewnić także fotografowanie przebiegu imprezy. Zdjęcia eventowe mogą być uzupełnieniem nagrania a możliwość ich wydrukowania, niesie za sobą dodatkowe korzyści dla pracowników firmy. Poniżej kilka naszych przykładowych realizacji.

Filmy eventowe i inne wydarzenia z lotu ptaka

Filmowanie z lotu ptaka wydarzeń sportowych jest doskonałym sposobem na pokazanie danego widowiska w zupełnie nowej perspektywie. Nie ma znaczenia czy będą to zawody biegowe, kolarskie, motoryzacyjne, pływackie czy też gry zespołowe, drony sprawdzą się w prawie każdej sytuacji. Dzięki naszym platformą latającym oraz profesjonalnym kamerom i aparatom możemy uchwycić nawet najdrobniejsze niuanse wydarzeń sportowych. Sprzęt, którym dysponujemy, pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD (do 96 fps, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać efekt slow motion), a także w 4K. Więcej o naszym sprzęcie mogą Państwo przeczytać na stronie Sprzęt.

Filmowanie zawodów biegowych

Amatorskich zawodów biegowych przybywa w Polsce w bardzo dużym tempie. Podobnie jak w kolarstwie, także na tym polu nasze drony pozwolą na uchwycenie dronem w niesamowitych ujęciach z powietrza np. startu, czy też finiszu najlepszych zawodników. Zarówno dla publiczności, jak i dla zawodników będzie to niezwykła pamiątka wydarzenia. Filmowanie z powietrza pozwala na zdobycie oryginalnego materiału wideo, który zachwyci oglądających.

Dynamiczne filmy z wyścigów motocyklowych i samochodowych

Nasze drony sprawdzają się także w sportach motorowych, gdzie potrzebna jest precyzja i duże umiejętności operatorów bezzałogowych statków powietrznych, aby nadążyć za szybko poruszającymi się obiektami, takimi jak samochody, quady, czy motorówki. W ramach naszych usług wykonujemy również obróbkę materiału wideo, a także montaż gotowego filmu z drona. Dzięki temu dostarczamy dla Ciebie film, który od razu możesz wykorzystać jako materiał promocyjny, czy ciekawą relację z przebiegu imprezy na waszą stronę internetową.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje filmowanie z powietrza. Stwórz oryginalny film i zabłyśnij wśród konkurencji. Jeżeli jednak zastanawiasz się, ile kosztuje filmowanie z powietrza, to sprawdź nasz cennik. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany.