Przejdź do treści

Zdjęcia wnętrz nieruchomości, filmy i zdjęcia sprzedażowe z drona

Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur nieruchomości, deweloperów, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby przedstawić swoją nieruchomość w niepowtarzalny sposób. Zdjęcia lub filmy z lotu ptaka mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę sprzedaży domu, działki, czy całego osiedla mieszkaniowego. Współpracujemy z agencjami nieruchomości, dla których dobre przedstawienie sprzedawanego produktu odgrywa bardzo dużą rolę. Zdjęcia lub filmy nieruchomości z powietrza i z ziemi mogą być jednym z tych czynników, które przysłużą się do lepszego odbioru inwestycji i tym samym szybszej sprzedaży za atrakcyjniejszą cenę.

Zamawiając u nas cały pakiet dokumentacji: film sprzedażowy z ujęciami zarówno z drona jak i z ziemi, zdjęcia z drona oraz zdjęcia wnętrz udzielamy 10% zniżki.

Filmy promocyjne filmy sprzedażowe
Zdjęcia nieruchomości z drona
Zdjęcia nieruchomości z ziemi
Wirtualne spacery wirtualne wycieczki

Filmy sprzedażowe - domy, mieszkania, działki

 

Kompleksowa usługa polegająca na wykonaniu filmu sprzedażowego mogącego zawierać ujęcia zarówno z drona jak i z ziemi. Taki film jest doskonałym sposobem na zaprezentowanie nieruchomości w niepowtarzalny sposób. Nastrojowa muzyka, piękne ujęcia z drona najbliższej okolicy, oraz pokazanie wnętrz nieruchomości spowodują, że potencjalny klient na pewno z większym zainteresowaniem spojrzy na ofertę sprzedaży. Współpracujemy od dłuższego czasu z agencjami nieruchomości i dostajemy wiele sygnałów od zadowolonych klientów, którzy po decyzji o zleceniu nam wykonania filmu sprzedażowego i umieszczeniu go w internecie w znaczący sposób przyspieszyli sprzedaż swojej nieruchomości. Film z drona może także pomóc w sprzedaży działek budowlanych. Przy tego rodzaju produkcji możemy pokazać dalsza i bliższą okolicę, dodać animowane opisy z najważniejszymi informacjami (powierzchnia działki, wymiary, odległości do najciekawszych obiektów takich jak szkoły, przedszkola czy przystanki komunikacji). Dodatkowo możemy na ujęcia wykonane z drona nanieść granice działek.

Filmy sprzedażowe i zdjęcia nieruchomości | Drone X Vision

 

Obecnie rynek nieruchomości jest naprawdę bogaty w oferty, dlatego należy szukać sposobów, aby się na nim wyróżnić. Pomocne będą w tym filmy sprzedażowe oraz zdjęcia nieruchomości z drona. Pozwolą dany budynek, osiedle, dom czy działkę przedstawić w niepowtarzalny sposób, a jednocześnie wyraźnie wybić na tle konkurencji. Odpowiednie zaprezentowanie produktu to klucz do sukcesu i coraz więcej agencji nieruchomości oraz deweloperów zdaje sobie z tego sprawę. Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Firma Drone X Vision oferuje swoim klientom rewelacyjne realizacje sprzedażowe oraz zdjęcia nieruchomości, zarówno te tradycyjne z ziemi, jak i z drona. Pozwolą one szybciej znaleźć potencjalnych nabywców, a także sprzedać nieruchomości w atrakcyjniejszej cenie.

Co można przedstawić w filmie

 • domy na sprzedaż
  ujęcia z drona oraz z ziemi wykonane przy pomocy stabilizatora ręcznego spowodują że stworzony przez nas film przyciągnie większą liczbę potencjalnych klientów.
 • mieszkania na sprzedaż
  nastrojowa muzyka, powolne ruchy kamery spowodują że film na pewno przyczyni się do szybszej sprzedaży nieruchomości.
 • działki na sprzedaż
  pokazanie otoczenia działki i jej wielkości wraz z naniesionym obrysem. Odległości od najciekawszych obiektów takich jak szkoły, przedszkola czy przystanki komunikacji miejskiej.

Prezentacja domów na sprzedaż ujecia z drona i z ziemi

Filmy prezentujące domy z przeznaczeniem do sprzedaży. W produkcjach zostały wykorzystane ujecia zarówno z drona jak i z ziemi.

Prezentacja segmentów domków na sprzedaż

Film prezentujący segmenty domków na sprzedaż w scenerii podlaskich jezior. Wykorzystano ujecia z drona, z ziemi oraz timelaps wykonany podczas wschodu słońca.

Prezentacja terenów przeznaczonych do sprzedaży

Film sprzedażowy, który mieliśmy przyjemność realizować dla Equal Area. W produkcji znalazły się ujęcia z drona pokazujące teren inwestycji jak również najbliższą okolicę.

 

Zdjęcia nieruchomości z drona - domy i tereny na sprzedaż

Dołączanie do oferty sprzedaży domu czy działki zdjęć wykonanych z wysokości za pomocą dronów stało się w ostatnich czasach czymś naturalnym. Takie zdjęcia dają znacznie większą szanse na sprzedaż nieruchomości a wydatek związany z ich wykonaniem na pewno zwróci się z nawiązką. Wykonujemy zdjęcia nieruchmości z drona zarówno wybudowanych jak i działek pod zabudowę. W przypadku fotografowania działek z wysoka bardzo ważnym elementem jest zaznaczenie jej granic aby przyszły nabywca wiedział dokładnie co jest przedmiotem sprzedaży. Taką usługę proponujemy gratis razem z obróbką kolorystyczną wszystkich zdjęć z pakietu.

Zdjęcia z drona terenów na sprzedaż
Zdjęcia z lotu ptaka terenów inwestycyjnych
Zdjęcie z powietrza terenów na sprzedaż
Zdjęcia terenów inwestycyjnych z drona
Zobacz pełen zakres usług zdjęć z drona

Co można przedstawić na zdjęciach

 • domy na sprzedaż
  zdjęcia domów wykonane z drona pokazują znacznie szerszą perpektywę. Unosząc się dronem wyżej możemy pokazać nie tylko dom ale także całą działkę oraz jej okolicę.
 • działki na sprzedaż
  zdjęcia z powietrza są także doskonałym sposobem na pokazanie pustych, niezaudowanych działek. Doając do zdjęć obrysy działki klient od razu wie gdzie przebiega jej granica.
 

Nieruchomości – zdjęcia z drona i nie tylko

Nie ma lepszego sposobu na efektowne zaprezentowanie nieruchomości, jak wykorzystanie filmu sprzedażowego. Do takiej realizacji mogą zostać wykorzystane zdjęcia zarówno z drona, jak i z ziemi, a dodatkowo nastrojowa muzyka. Klient na pewno przychylniej oraz z większym zainteresowaniem spojrzy na tego typu ofertę niż na zwykły folder czy ogłoszenie. Oferujemy wykonanie zdjęć nieruchomości z drona zarówno ukończonych inwestycji, jak i samych działek pod zabudowę. W tym drugim przypadku zawsze zaznaczamy także granice - tę usługę proponujemy gratis wraz z obróbką kolorystyczną. Wieloletnia współpraca z różnego rodzaju firmami pozwoliła nam wypracować skuteczny system pracy, dlatego też obecnie oferujemy również wykonanie profesjonalnych zdjęć wnętrza przy wykorzystaniu wysokiej jakości lustrzanek cyfrowych, aby naszym klientom zapewniać kompleksową usługę. Pozwoli to zaoszczędzić czas oraz pieniądze!

Zdjęcia nieruchomości i filmy sprzedażowe – korzyści

W pracy używamy jedynie najwyższej jakości sprzętu, a dzięki wachlarzowi dostępnych dronów, kamer, aparatów, a także obiektywów i dodatkowych źródeł światła jesteśmy w stanie przygotować oferty idealnie dostosowane do potrzeb. Zdjęcia wykonujemy w technologii HDR, dzięki czemu uzyskujemy obraz zbliżony do tego, który widzi ludzkie oko. Stworzenie filmu sprzedażowego czy zdjęć nieruchomości z drona to doskonała inwestycja. Wielu naszych klientów potwierdza, że tego typu realizacja w znaczny sposób przyspieszyła sprzedaż ich nieruchomości, domu czy działki. Jest to najlepsze potwierdzenie, że współpraca z Drone X Vision po prostu się opłaca! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty naszych usług!

Zdjęcie apartamentu na wynajem - Drone X Vision
Zdjęcie apartamentu na wynajem - Drone X Vision
Zdjęcie domu na sprzedaż na Mazurach - Drone X Vision
Profesjonalne zdjęcia mieszkań w Warszawie - Drone X Vision
Zobacz pełną ofertę na zdjęcia Wnętrz

Oferta dla agencji nieruchomości i osób prywatnych

 • Najwyższej jakości sprzęt
  wykorzystujemy najlepszy sprzęt fotograficzny: lustrzanki cyfrowe, różne obiektywy, dodatkowe oświetlenie
 • Zdjęcia wykonujemy w technologi HDR
  techinka wykonywania zdjęć polegająca na rejestracji obrazów z różnym naświetleniem i połączeniu ich w jedno finalne zdjęcie. Dzięki temu uzyskujemu rozpiętość tonalną zbliżoną do tego co widzi ludzkie oko.
 • W pakiecie z filmem i zdjęciami z drona - taniej
  zamawiąjąc u nas cały pakiet "sprzedażowy" obejmujący film i zdjęcia z drona oraz zdjęcia z ziemi udzielamy 10% zniżki.