Przejdź do treści

Zdjęcia wnętrz nieruchomości, filmy i zdjęcia sprzedażowe z drona

Naszą ofertę kierujemy zarówno do biur nieruchomości, deweloperów, jak i wszystkich tych, którzy chcieliby przedstawić swoją nieruchomość w niepowtarzalny sposób. Zdjęcia lub filmy z lotu ptaka mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę sprzedaży domu, działki, czy całego osiedla mieszkaniowego. Współpracujemy z agencjami nieruchomości, dla których dobre przedstawienie sprzedawanego produktu odgrywa bardzo dużą rolę. Zdjęcia lub filmy nieruchomości z powietrza i z ziemi mogą być jednym z tych czynników, które przysłużą się do lepszego odbioru inwestycji i tym samym szybszej sprzedaży za atrakcyjniejszą cenę.

Zamawiając u nas cały pakiet dokumentacji: film sprzedażowy z ujęciami zarówno z drona jak i z ziemi, zdjęcia z drona oraz zdjęcia wnętrz udzielamy 10% zniżki.

Filmy promocyjne filmy sprzedażowe
Zdjęcia nieruchomości z drona
Zdjęcia nieruchomości z ziemi
Wirtualne spacery panoramy 360 stopni

Filmy sprzedażowe - domy, mieszkania, działki

 

Kompleksowa usługa polegająca na wykonaniu filmu sprzedażowego mogącego zawierać ujęcia zarówno z drona jak i z ziemi. Taki film jest doskonałym sposobem na zaprezentowanie nieruchomości w niepowtarzalny sposób. Nastrojowa muzyka, piękne ujęcia z drona najbliższej okolicy, oraz pokazanie wnętrz nieruchomości spowodują, że potencjalny klient na pewno z większym zainteresowaniem spojrzy na ofertę sprzedaży. Współpracujemy od dłuższego czasu z agencjami nieruchomości i dostajemy wiele sygnałów od zadowolonych klientów, którzy po decyzji o zleceniu nam wykonania filmu sprzedażowego i umieszczeniu go w internecie w znaczący sposób przyspieszyli sprzedaż swojej nieruchomości. Film z drona może także pomóc w sprzedaży działek budowlanych. Przy tego rodzaju produkcji możemy pokazać dalsza i bliższą okolicę, dodać animowane opisy z najważniejszymi informacjami (powierzchnia działki, wymiary, odległości do najciekawszych obiektów takich jak szkoły, przedszkola czy przystanki komunikacji). Dodatkowo możemy na ujęcia wykonane z drona nanieść granice działek.

filmy sprzedażowe z drona i z ziemi dla agencji nieruchomości i osób prywatnych

Co można przedstawić w filmie

 • domy na sprzedaż
  ujęcia z drona oraz z ziemi wykonane przy pomocy stabilizatora ręcznego spowodują że stworzony przez nas film przyciągnie większą liczbę potencjalnych klientów.
 • mieszkania na sprzedaż
  nastrojowa muzyka, powolne ruchy kamery spowodują że film na pewno przyczyni się do szybszej sprzedaży nieruchomości.
 • działki na sprzedaż
  pokazanie otoczenia działki i jej wielkości wraz z naniesionym obrysem. Odległości od najciekawszych obiektów takich jak szkoły, przedszkola czy przystanki komunikacji miejskiej.

Prezentacja domów na sprzedaż ujecia z drona i z ziemi

Filmy prezentujące domy z przeznaczeniem do sprzedaży. W produkcjach zostały wykorzystane ujecia zarówno z drona jak i z ziemi.

Prezentacja segmentów domków na sprzedaż

Film prezentujący segmenty domków na sprzedaż w scenerii podlaskich jezior. Wykorzystano ujecia z drona, z ziemi oraz timelaps wykonany podczas wschodu słońca.

Prezentacja terenów przeznaczonych do sprzedaży

Film sprzedażowy, który mieliśmy przyjemność realizować dla Equal Area. W produkcji znalazły się ujęcia z drona pokazujące teren inwestycji jak również najbliższą okolicę.

 

Zdjęcia nieruchomości z drona - domy i tereny na sprzedaż

Dołączanie do oferty sprzedaży domu czy działki zdjęć wykonanych z wysokości za pomocą dronów stało się w ostatnich czasach czymś naturalnym. Takie zdjęcia dają znacznie większą szanse na sprzedaż nieruchomości a wydatek związany z ich wykonaniem na pewno zwróci się z nawiązką. Wykonujemy zdjęcia nieruchmości z drona zarówno wybudowanych jak i działek pod zabudowę. W przypadku fotografowania działek z wysoka bardzo ważnym elementem jest zaznaczenie jej granic aby przyszły nabywca wiedział dokładnie co jest przedmiotem sprzedaży. Taką usługę proponujemy gratis razem z obróbką kolorystyczną wszystkich zdjęć z pakietu.

Zdjęcia z drona nieruchomości oraz terenów na sprzedaż
Zobacz pełen zakres usług zdjęć z drona

Co można przedstawić na zdjęciach

 • domy na sprzedaż
  zdjęcia domów wykonane z drona pokazują znacznie szerszą perpektywę. Unosząc się dronem wyżej możemy pokazać nie tylko dom ale także całą działkę oraz jej okolicę.
 • działki na sprzedaż
  zdjęcia z powietrza są także doskonałym sposobem na pokazanie pustych, niezaudowanych działek. Doając do zdjęć obrysy działki klient od razu wie gdzie przebiega jej granica.
 

Zdjęcia nieruchomości z ziemi - wnętrza mieszkań i domów

W naszej ofercie posiadamy także usługę wykonania zdjęć tradycyjnych (z ziemi). Takie zdjęcia mogą być doskonałym uzupełnieniem zdjęć wykonanych z drona. Usługę tę wprowadziliśmy na życzenie naszych klientów, którzy chcą zlecić kompleksową dokumentację jednej firmie. Zdjęcia wykonujemy najwyższej klasy lustrzankami cyfrowymi.

Zdjęcia z drona nieruchomości oraz terenów na sprzedaż
Zobacz pełną ofertę na zdjęcia wnętrz

Oferta dla agencji nieruchomości i osób prywatnych

 • Najwyższej jakości sprzęt
  wykorzystujemy najlepszy sprzęt fotograficzny: lustrzanki cyfrowe, różne obiektywy, dodatkowe oświetlenie
 • Zdjęcia wykonujemy w technologi HDR
  techinka wykonywania zdjęć polegająca na rejestracji obrazów z różnym naświetleniem i połączeniu ich w jedno finalne zdjęcie. Dzięki temu uzyskujemu rozpiętość tonalną zbliżoną do tego co widzi ludzkie oko.
 • W pakiecie z filmem i zdjęciami z drona - taniej
  zamawiąjąc u nas cały pakiet "sprzedażowy" obejmujący film i zdjęcia z drona oraz zdjęcia z ziemi udzielamy 10% zniżki.