Przejdź do treści

Blog - Sprzęt, marketing, produkcje filmowe

Blog - Sprzęt, marketing, produkcje filmowe - Drone X Vision

dyskietki

Ludzie od wieków poszukiwali możliwości zachowywania ważnych informacji, by móc później do nich wrócić. Z tego też względu nasi przodkowie zapisywali istotne dla nich dane w postaci malowideł skalnych, tabliczek czy też papirusów.

Drone X Vision - BLOG - Historia fotografii analogowej (część1)

Choć mogłoby się wydawać, że towarzyszy nam niemal od zawsze, fotografia, jaką obecnie znamy, jest stosunkowo młoda. Niemniej, zanim zaczęliśmy wykonywać zdjęcia w sposób cyfrowy, technologia aparatów musiała przejść długą drogę, by było to możliwe.

Drone X Vision - Blog - Budowanie własnej marki

Tworząc firmę, którą chcemy dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów musimy pamiętać o niezwykle ważnym elemencie marketingu, jakim jest budowanie własnej marki. Branding polega na wdrożeniu konkretnych działań, których celem jest budowanie świadomości, rozpoznawalności, a także wizerunku wśród swojej grupy docelowej.

obiektyw_konkurs

Dla wielu osób fotografowanie to pasja, którą chcieliby podzielić się również z innymi. Jedną z możliwości zaistnienia w świadomości ludzi jest uczestniczenie w konkursach fotograficznych. Z tego też względu przygotowaliśmy listę najbardziej znanych tego typu wydarzeń na świecie, w których każdy może wziąć udział.

lustrzanka

Rynek fotograficzny, mówiąc kolokwialnie, nie śpi. Rozwój technologii sprawia, że wciąż odbywają się premiery nowych lustrzanek cyfrowych, kamer z możliwością robienia zdjęć czy też bezlusterkowców. Wydaje się jednak, że w ostatnim czasie producenci skłaniają się w głównej mierze do tworzenia ostatnich z wymienionych urządzeń...

Dobre zdjęcia w kontekście sprzedaży nieruchomości

Mimo rosnących cen nieruchomości, popyt na kupno czy wynajem mieszkań, domów czy też innego rodzaju lokali nie maleje. Dzieje się tak z wielu przyczyn. Najważniejszą z nich wydaje się być ta najbardziej prozaiczna, czyli jest to po prostu wspaniała inwestycja.

Facebook

Chyba aktualnie nikt już nie ma żadnych wątpliwości, że media społecznościowe to potężne narzędzie marketingowe, a obecność w nich może przedsiębiorstwu przynieść wiele korzyści. Jakich? Przede wszystkim, jeśli chodzi o pozytywne budowanie wizerunku,...

obiektyw

W obecnych czasach wideo marketing ma kolosalne znaczenie. Jesteśmy bowiem społeczeństwem, które poświęca ogrom czasu na oglądanie różnorakich treści. Wynika to z tego, że zdecydowanie łatwiej jest obejrzeć kilkuminutowy film niż przebrnąć przez tekst.

YouTube jako narzędzie marketingowe - BLOG - drone X Vision

YouTube obecnie to bardzo potężne narzędzie marketingowe, która każda szanująca się firma powinna wykorzystać do promocji marki oraz zbudowania swojej własnej społeczności. Nie ma znaczenia czy jest to mała rodzinna firma czy wilka korporacja.

Serwisty Stockowe - Adobe stock, istock, getty images - drone x vision

Obecnie praktycznie każdy z nas może opublikować coś w sieci. Niezależnie od tego, czy tworzymy blogi, dzieląc się własnym życiem czy też zakładamy strony internetowe prowadzonych przez nas firm – naszym celem jest zainteresować użytkowników przygotowanymi treściami.