Przejdź do treści

Blog - Sprzęt, marketing, produkcje filmowe

Blog - Sprzęt, marketing, produkcje filmowe - Drone X Vision

Dokumentacje budowlane dla marketingu

W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja na rynku nieruchomości i infrastruktury jest ogromna, kluczowym elementem sukcesu projektu jest skuteczna promocja.

Najnowsze drony komercyjne na rynku

W ostatnich latach latające gadżety stały się niezwykle popularne i zyskały coraz więcej zastosowań. Drony od lat używane były przez wojsko i różne służby, ale teraz są dostępne dla każdego, kto chce cieszyć się widokiem z lotu ptaka.

dyskietki

Ludzie od wieków poszukiwali możliwości zachowywania ważnych informacji, by móc później do nich wrócić. Z tego też względu nasi przodkowie zapisywali istotne dla nich dane w postaci malowideł skalnych, tabliczek czy też papirusów.

Drone X Vision - BLOG - Historia fotografii analogowej (część1)

Choć mogłoby się wydawać, że towarzyszy nam niemal od zawsze, fotografia, jaką obecnie znamy, jest stosunkowo młoda. Niemniej, zanim zaczęliśmy wykonywać zdjęcia w sposób cyfrowy, technologia aparatów musiała przejść długą drogę, by było to możliwe.

Drone X Vision - Blog - Budowanie własnej marki

Tworząc firmę, którą chcemy dotrzeć do jak największej ilości potencjalnych klientów musimy pamiętać o niezwykle ważnym elemencie marketingu, jakim jest budowanie własnej marki. Branding polega na wdrożeniu konkretnych działań, których celem jest budowanie świadomości, rozpoznawalności, a także wizerunku wśród swojej grupy docelowej.

obiektyw_konkurs

Dla wielu osób fotografowanie to pasja, którą chcieliby podzielić się również z innymi. Jedną z możliwości zaistnienia w świadomości ludzi jest uczestniczenie w konkursach fotograficznych. Z tego też względu przygotowaliśmy listę najbardziej znanych tego typu wydarzeń na świecie, w których każdy może wziąć udział.

lustrzanka

Rynek fotograficzny, mówiąc kolokwialnie, nie śpi. Rozwój technologii sprawia, że wciąż odbywają się premiery nowych lustrzanek cyfrowych, kamer z możliwością robienia zdjęć czy też bezlusterkowców. Wydaje się jednak, że w ostatnim czasie producenci skłaniają się w głównej mierze do tworzenia ostatnich z wymienionych urządzeń...

Dobre zdjęcia w kontekście sprzedaży nieruchomości

Mimo rosnących cen nieruchomości, popyt na kupno czy wynajem mieszkań, domów czy też innego rodzaju lokali nie maleje. Dzieje się tak z wielu przyczyn. Najważniejszą z nich wydaje się być ta najbardziej prozaiczna, czyli jest to po prostu wspaniała inwestycja.

Facebook

Chyba aktualnie nikt już nie ma żadnych wątpliwości, że media społecznościowe to potężne narzędzie marketingowe, a obecność w nich może przedsiębiorstwu przynieść wiele korzyści. Jakich? Przede wszystkim, jeśli chodzi o pozytywne budowanie wizerunku,...

obiektyw

W obecnych czasach wideo marketing ma kolosalne znaczenie. Jesteśmy bowiem społeczeństwem, które poświęca ogrom czasu na oglądanie różnorakich treści. Wynika to z tego, że zdecydowanie łatwiej jest obejrzeć kilkuminutowy film niż przebrnąć przez tekst.