Przejdź do treści

Miasto Warszawa nocą na ujęciach z drona na sprzedaż - filmy stockowe

Poniższy zbiór ujęć stockowych z drona został przeznaczony do sprzedaży. Znalazły się w nim wyselekcjonowane pod względem jakości ujęcia przedstawiające najbardziej rozpoznawalne miejsca w Warszawie. Wśród lokalizacji można wyróżnić centrum Warszawy z Pałacem Kultury i Nauki, Złotymi Tarasami i rozświetlonym skylinem. Okolice stadionu Narodowego czy też filmy z lotu ptaka przedstawiające Stare Miasto i Zamek Królewski. Wszystkie ujęcia wykonane zostały przy pomocy aparatu filmowego Panasonic GH4 gwarantującemu dobrą ostrość, nasycenie kolorów, małą ilość szumów oraz dużą rozdzielczością 4K. Poniższe ujęcia znalazły się w naszym filmie pokazowym dostępnym w tym linku. Film spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem i dużym rozgłosem.

Nasze ujęcia z drona z nocnej Warszawy można zakupić do wykorzystania w dowolnej produkcji filmowej na zasadach udzielenia licencji. Wystarczy wybrać interesujące ujęcie i skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo podając numer ujęcia i przewidywane pole eksploatacji (TV, internet, potrzeby wewnętrzne itp.). Po uzyskaniu tych informacji prześlemy bezpłatną wycenę. Koszt zakupu filmów/ujęć zależy od ich ilości oraz sposobu wykorzystania. Nie ma obowiązku zakupu całości ujęcia, można wybrać tylko fragment. Sprzedajemy filmy w postaci surowej bez jakiejkolwiek edycji i nie konwertujemy materiałów filmowych do niższych rozdzielczości.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy głównie kolejowy dworzec centralny oraz centrum Złote Tarasy.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają okolice Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie, panoramę Warszawy, zachód słońca.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają okolice Mostu Siekierkowskiego w Warszawie, panoramę Warszawy oraz ruch uliczny.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Most Poniatowskiego w Warszawie w nocy. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy oraz Pałac Kultury i Nauki. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy (Rondo ONZ). Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają PGE Stadion Narodowy w Warszawie. Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie w nocy. Ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.

Nasze pozostałe ujęcia z drona na sprzedaż - ujęcia stokowe

Poza ujęciami z drona przedstawiającymi Warszawę w nocy posiadamy oczywiście filmy z innych lokalizacji. W naszej bogatej bibliotece ujęć stockowych można znaleźć te zarejestrowane w innych polskich miastach. Nie zabrakło także filmów przedstawiających naturę w tym rzeki, jeziora, morze, lasy, pola i łąki. Większość ujęć została zarejestrowana w rozdzielczości 4K w 50 klatkach na sekundę. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zbiorem ujęć stockowych z drona znajdującym się poniżej lub na stronie UJĘCIA STOCKOWE.