Przejdź do treści

Filmy z drona na sprzedaż. Ujęcia stockowe z lotu ptaka. Okolice Ronda ONZ w Warszawie

Długość ujęć z lotu ptaka - 2:59 minuty

Na stronie znajdują się najlepsze filmy z drona pokazujące okolice ronda ONZ w Warszawie. Na ujęciach widać warszawski skyline z wieżowcami. 

Ujęcia zostały zarejestrowane w najwyższej rozdzielczości aż 5.4K, co czyni je jeszcze bardziej szczegółowymi. Dodatkowo zostały zarejestrowane w profilu D-LOG w 10 bitach, co pozwala traktować je jako doskonały materiał do późniejszej profesjonalnej kolorystyki „colorgradingu”. Dla „niewtajemniczonych” dodam, że profil D-LOG powoduje, iż na pierwszy rzut oka ujęcia są wypłowiałe i pozbawione kolorów i kontrastu. Jest to mylące, ponieważ po ich „pokolorowaniu” możemy uzyskać większe pole barwne i osiągnąć niesamowite efekty. Dla zademonstrowania możliwości proszę obejrzeć film znajdujacy się po prawej stronie. Jego lewa część to ujęcie oryginalne w D-LOGu po prawej natomiast to samo ujęcie podane colorgradingowi. 

Aby zakupić interesujące Państwa ujęcia, wystarczy wybrać odpowiedni fragment z filmu poniżej i przesłać nam na maila jego nr oraz informację, na jakim polu eksploatacji będzie ono wykorzystane (Internet, TV, potrzeby wewnętrzne). Po otrzymaniu tych danych prześlemy wycenę. Nie ma obowiązku kupowania całego ujęcia. Im większa liczba zakupionych ujęć tym cena jednostkowa będzie mniejsza. Na życzenie możemy wstępnie podać wybrane i zakupione ujęcia "colorgradingowi".

Porównanie oryginalnych ujęć z profilem D-LOG z tymi obrobionymi kolorystycznie (colorgrading).

Ujęcia z drona na sprzedaż. Okolice ronda ONZ w Warszawie.

Ujęcia znajdujące się w filmie przedstawiają okolice ronda ONZ w Warszawie. W tle warszawski skyline z wysokimi wieżowcami. Filmy zostały zarejestrowane z drona w wysokiej rozdzielcozści 5.4K. 

Spis ujęć z filmu
Nr Czas fps Format Dron 5,4K
56.1 14 s 25 16:9 DJI Air 2s V
56.2 30 s 25 16:9 - V
56.3 64 s 25 16:9 - V
56.4 37 s 25 16:9 - V
56.5 33 s 25 16:9 - V

Poniżej pozostałe ujęcia stockowe z drona z innych miast

None view choose