Przejdź do treści

Fotografia dronem z powietrza - zdjęcia z drona z lotu ptaka - usługi dronem

Zdjęcia z drona, dronem, fotografia z lotu ptaka i z powietrza

Drone X Vision to firma tworzona przez profesjonalistów. Naszą pasją jest fotografia, którą kilka lat temu połączyliśmy z zamiłowaniem do technologii i dronów. Dzięki temu obecnie możemy swoim klientom z Warszawy i nie tylko dostarczać wysokiej jakości zdjęcia z drona. Wieloletnie doświadczenie w fotografii tradycyjnej (z ziemi) sprawia, że tworzone przez nas zdjęcia dronem są atrakcyjne, poprawnie wykadrowane, kreatywne, przez co przykuwają wzrok odbiorcy. Nasz park maszyn zawiera sprzęty najwyższej klasy, a odpowiednie konfiguracje mają wszechstronne zastosowanie. Bogaty wybór sprzętu latającego sprawia, że do każdej realizacji możemy podejść indywidualnie i zaproponować zdjęcia z drona idealnie dopasowane do potrzeb oraz planowanego budżetu.

Świadczymy usługi zdjęć z drona dla wielu branż. Począwszy od budowlanej, poprzez branże sprzedaży i wynajmu nieruchomości, agencje eventowe a skończywszy na usługach dla klientów indywidualnych. Dla branży budowlanej i deweloperskiej dokumentujemy za pomocą zdjęć z drona postępy inwestycji, tworzymy wysokiej jakości ortofotomapy, przeprowadzamy inwentaryzacje elewacji, dachów czy innych trudno dostępnych z ziemi miejsc. Zdjęcia z lotu ptaka dla agencji nieruchomości służą do lepszego pokazania sprzedawanego domu czy działki, a ich pomoc w tej dziedzinie jest nieoceniona. Niech świadczy o tym fakt naszej współpracy ramowej z wieloma biurami sprzedaży i wynajmu nieruchomości, które już zdążyły się przekonać do naszych usług i powierzają nam kolejne projekty do realizacji. Fotografia z powietrza może być także uzupełnieniem dla tradycyjnych zdjęć wykonywanych podczas różnego rodzaju wydarzeń, imprez sportowych czy eventów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na zdjęcia z drona dostępną poniżej.

Zdjęcia z drona Nieruchomości
Zdjęcia dronem budowlanka
zdjęcia z drona do ortofotomap
zdjęcia dronem na eventach
 

Zdjęcia z drona nieruchomości na sprzedaż lub wynajem

Zdjęcia z drona nieruchomości takich jak domy, działki, hotele czy pensjonaty pozwalają pokazać fotografowany obiekt z zupełnie nowej perspektywy. Decydując się na taką usługę u nas, zwiększają Państwo szansę na szybszą sprzedaż nieruchomości lub osiągnięcie wyższej kwoty sprzedaży. Zdjęcia dronem domów mogą być uzupełnieniem tradycyjnych zdjęć wnętrz wykonanych tradycyjnie. Nasza kompleksowa oferta może zawierać cały pakiet usług, które znacząco uatrakcyjnią Państwa ofertę wśród potencjalnych klientów. W ofercie może się znaleźć wykonanie sesji zdjęciowej z drona, sesji zdjęciowej z ziemi oraz montaż filmu sprzedażowego z ujęciami z powietrza i z ziemi. Dla bardziej wymagających klientów oferujemy wykonanie panoram sferycznych i wirtualnych spacerów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z dużymi agencjami nieruchomości, dla których nasze usługi stały się nieodzowną składową dobrej oferty sprzedaży lub wynajmu. Poniżej mogą się Państwo zapoznać z naszą szczegółową ofertą.

Zdjęcia z drona - fotografia segmentów domków na sprzedaż

Zdjęcie z drona przedstawiające nowo wybudowane segmenty domków przeznaczone na sprzedaż

Zdjęcia dronem - fotografia domu z ogrodem na sprzedaż

Zdjęcie dronem domu wraz z działką z przeznaczeniem do sprzedaży

Zdjęcie z drona - fotografia z powietrza domku letniskowego na wynajem lub sprzedaż

Zdjęcia z powietrza pokazująca dwa segmenty domku letniskowego na Mazurach. Sprzedaż lub wynajem.

Drone X Vision - Zdjęcia z drona nieruchomości na sprzedaż lub wynajem
 
Zobacz pełen zakres usług dla branży nieruchomości
Zdjęcia wnętrz mieszkań
Panoramy Sferyczne
Wirtualne Wycieczki
Filmy sprzedażowe

Zdjęcia z lotu ptaka dronem dla branży budowlanej i deweloperskiej

 

Naszymi klientami są najwięksi deweloperzy i firmy budowlane w Polsce. Wykonujemy zdjęcia z drona na potrzeby marketingowe, dokumentacji powstawania inwestycji, inwentaryzacji, zdjęcia do wizualizacji, a także fotografie służące do sporządzenia ortofotomap. Fotografia z powietrza jest najlepszym sposobem na pokazie zakończonej inwestycji budowlanej. Nie ma znaczenia czy jest to blok mieszkalny, wieżowiec, biurowiec, centrum handlowe, element infrastruktury drogowej czy kolejowej. Na zdjęciach z drona da się uwiecznić nawet największe obiekty w pełnej okazałości wraz z otaczającymi je terenami. Fotografie tego typu są doskonałym narzędziem marketingowym dla deweloperów pozwalającym na wypromowanie swojej inwestycji. Dla branży budowlanej przygotowujemy dokumentacje powstawania inwestycji poprzez wykonywanie cyklicznych sesji zdjęciowych z drona. Wykorzystując naszego największego drona, do którego montujemy lustrzankę cyfrową z wymienną optyką, możemy wykonać bardzo dokładne zdjęcia służące jako tło do wizualizacji architektonicznych. Do tej pory mieliśmy przyjemność wykonywania takich zdjęć dla architektów i projektantów, a wiele z nich po przygotowaniu wizualizacji zdobywało liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach. Naszą specjalnością są inwentaryzacje elewacji budynków, które pozwalają określić ich stan techniczny bez konieczności ustawiania kosztownych rusztowań. W ramach takiej usługi dostają Państwo komplet zdjęć z drona wraz z mapą elewacji z naniesionymi miejscami wykonania poszczególnych zdjęć.

Zdjęcie z drona placu budowy w Katowicach

Zdjęcia z drona przedstawiająca plac budowy biurowca w Katowicach. W bliskim sąsiedztwie katowickiego Spodka

Zdjęcie dronem nowo otwartej bazy LPR w Gorzowie Wielkopolskim

Zdjęcia z lotu ptaka dronem bazy śmigłowcowej Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Gorzowie Wielkopolskim.

Zdjęcie z drona placu budowy w centrum Warszawy

Zdjęcia z powietrza powstającego biurowca w centrum Warszawy przy rotundzie. Fotografia dla jednego z wykonawców.

Drone X Vision - Zdjęcia z drona dla branży budowlanej, place budowy z powietrza
 
Zobacz pełen zakres usług dla branży budowlanej
Filmy promocyjne
Zdjęcia placów budowy - cykliczne sesje zdjęciowe
Timelapsy
Ortofotomapy
Inwentaryzacje

Zdjęcia z drona do ortofotomap i fotogrametrii

 

Dzięki dronom, które posiadamy, jesteśmy w stanie wykonać bardzo szczegółowe zdjęcia przydatne w fotogrametrii. Jest to dziedzina o bardzo szerokim zastosowaniu. Obejmuje między innymi tworzenie ortofotomap, numerycznych modeli pokrycia terenu czy analizę danych na podstawie zdjęć lotniczych. Ortofotomapy, które przygotowujemy na podstawie zdjęć z dronów, cechują się bardzo dużą szczegółowością a ich rozdzielczość terenowa, może osiągnąć nawet 2cm/px. Przeprowadzamy naloty fotogrametryczne i opracowujemy numeryczne modele pokrycia terenu. Na życzenie klienta możemy także zanalizować zdjęcia i uzyskać na ich podstawie takie dane jak wielkość, wysokość, powierzchnia i objętość hałd lub innych materiałów sypkich położonych na dużych obszarach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na usługi fotogrametryczne.

Fotografia z powietrza potrzebna do stworzenia ortofotomapy przed rozpoczęciem inwestycji

Jedna z fotografii składowych ortofotomapy wykonanej na potrzeby dokumentacji terenu przed rozpoczęciem inwestycji.

Zdjęcie z drona na potrzeby dokumentacji Warszawskich działek

Zdjęcie składowe ortofotomapy służącej do dokumentacji istniejących w zasobach miasta działek.

Zdjęcie z drona do ortofotomapy inwentaryzacyjnej zieleni

Jedno ze zdjęć składowych ortofotomapy służącej do inwentaryzacji zieleni na działce w Warszawie

Drone X Vision - zdjęcia dronem do wykorzystania przy tworzeniu ortofotomap w fotogrametrii
 
Zobacz pełen zakres usług fotogrametrycznych
Ortofotomapy
Numeryczny model pokrycia terenu i chmura punktów
Analiza danych

Zdjęcia dronem na eventach i innych wydarzeniach

 

Zdjęcia z drona na wszelkiego rodzaju eventach, zarówno tych firmowych, jak i organizowanych przez miasta czy gminy będą niezapomnianą pamiątką. Posiadając drony o różnej specyfikacji, możemy zaproponować usługi fotografowania z powietrza dla każdego budżetu. Fotografujemy z lotu ptaka wydarzenia sportowe, imprezy miejskie, wystawy plenerowe. Dodatkowo do zdjęć z drona możemy zaproponować rejestrację materiału wideo i późniejszy jego montaż. Do ujęć z powietrza może także dołączyć profesjonalne wideo z ziemi oraz sesje fotograficzne realizowane z lustrzanek cyfrowych. Zapoznaj się z nasz pełną ofertą.

Zdjęcie z drona przedstawiające event miejski z Dmuchanymi zjeżdżalniami

Zdjęcie z drona wykonane dla firmy dostarczającej dmuchane zjeżdżalnie na eventy

Zdjęcie dronem wykonane na evencie dla firmy dostarczającej dmuchańce

Zdjęcia z lotu ptaka przedstawiające event miejski w Goleniowie koło Szczecina.

Zdjęcie z drona wykonane dla firmy dostarczającej dmuchane zjeżdżalnie na eventy

Zdjęcie z drona na evencie miejskim zorganizowanym z okazji dnia dziecka

Drone X Vision - zdjęcia z drona podczas eventów firmowych, impez i wydarzeń sportowych
Zobacz pełen zakres usług na eventach firmowych i innych wydarzeniach

Zdjęcia z powietrza – szerokie możliwości

 

Zdjęcia z lotu ptaka pojawiają się obecnie w wielu branżach. Każda ma inne wymogi, a my staramy się im w 100% sprostać. W branży budowlanej i deweloperskiej zdjęcia z drona są świetnym sposobem na dokumentowanie postępów inwestycji czy tworzenie ortofotomap o wysokiej jakości. Takie fotografie przydają się także w przypadku inwentaryzacji elewacji, dachów lub innych miejsc, do których dostęp z ziemi jest utrudniony. Nasza firma chętnie wykonuje także ujęcia z lotu ptaka dla agencji nieruchomości. Oferta sprzedażowa wzbogacona o takie zdjęcia jest o wiele bardziej atrakcyjna dla potencjalnego klienta. Branża nieruchomości doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Co więcej, zdjęcia z powietrza to świetny sposób na dokumentowanie eventów czy wydarzeń sportowych. Wielu klientów z wyżej wspomnianych branż darzy nas zaufaniem, czego najlepszym potwierdzeniem są ponowne zlecenia i liczne rekomendacje.

Nie tylko Warszawa – zdjęcia z drona

 

Firma Drone X Vision świadczy swoje usługi nie tylko na terenie Warszawy. W trakcie naszej wieloletniej obecności na rynku nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami i jednostkami samorządowymi z całej Polski m.in. z Krakowa, Poznania, Katowic, Wrocławia oraz Gdańska. Zdjęcia z drona wykonujemy nie tylko dla firm, ale także na potrzeby osób prywatnych. Za każdym razem koszt usługi oraz jej kształt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, spodziewanych efektów oraz założonego budżetu. Naszym zadaniem jest dostarczenie najlepszych ujęć, aby w pełni zadowolić naszych klientów, niezależnie, czy jest to zlecenie dla dużego przedsiębiorstwa, czy osoby prywatnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

235
Liczba odwiedzonych miejsc
Drone X Vision - Zdjęcia z drona Warszawa - Stare Miasto i Kolumna Zygmunta

Zdjęcia dronem w Warszawie i okolicach w atrakcyjnych cenach. Cena zdjęc z drona i wybór sprzetu dostosowany do zastosowania i budżetu

Drone X Vision - zdjęcia z drona Kraków - Stare Miasto

Zdjęcia z drona w Krakowie i okolicach. fotografie w wysokiej rozdzielczości dostosowanej do wymagań

Drone X Vision - Zdjęcia dronem Poznań - Stare Miasto i Kamienice

zdjęcia z drona w Poznaniu i okolicach. Dla deweloperów, agencji nieruchomości i innych zastosowań

Zdjęcia z drona z powietrza i z lotu ptaka - firma Warszawa | Drone X Vision

Zdjęcia z drona w ostatnich latach cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Trudno się temu dziwić - zdjęcia z lotu ptaka mają całe mnóstwo zalet. Zalicza się do nich między innymi możliwość uzyskania szerokiego kadru (perspektywy). W ten sposób objąć można zarówno wszystkich uczestników danego wydarzenia, jak i w efektowny sposób zaprezentować przestrzeń miejską czy przyrodę - morze lub góry, ale także wybrane budynki oraz inwestycje. Do niewątpliwych zalet zdjęć z dronem zaliczyć można również fakt, że z pomocą takiego urządzenia można w łatwy sposób pokonać duże odległości, nie tracąc w tym czasie ciekawych kadrów. Zdjęcia z powietrza znajdują zastosowanie w wielu różnych sytuacjach.

Niezwykła perspektywa ujęta zdjęciami z drona

Zdjęcia z drona są również stosowane w przypadku wszelkiego rodzaju imprez masowych, takich jak festiwale muzyczne, koncerty czy festyny. Obsługujemy również firmy z branży budowlanej, nieruchomości i klientów indywidualnych. Ujęcia z drona znacząco wpływają na podniesienie atrakcyjności danej oferty, co nie pozostaje niezauważone przez potencjalnych klientów. Na wykonanie zdjęć z lotu ptaka zdecydować można się także, tworząc materiały dziennikarskie na temat danego wydarzenia. To doskonały sposób na uchwycenie całej perspektywy. Zależy Ci na wysokiej jakości, profesjonalnych zdjęciach z powietrza? Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić!

Przykładowe zdjęcia z drona i z ziemi zrealizowane w Polsce