Przejdź do treści

Filmy z zupełnie nowej perspektywy – to nasza propozycja dla Ciebie

Filmy reklamowe i korporacyjne realizowane przez naszą firmę to zupełnie nowy wymiar filmu. Decydując się na nasze usługi, możesz wybrać zarówno rejestrację pojedynczych ujęć z drona, jak i powierzyć nam kompleksową realizację całego procesu, jakim jest produkcja filmu. W skład usługi wchodzi przygotowanie scenariusza w oparciu o wytyczne, wybór lokalizacji, realizacja zdjęć oraz montaż materiału. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i licencje, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania, jakie wiążesz z produkcją filmową (zarówno z powietrza jak i z ziemi). Jesteśmy w stanie zrealizować filmy reklamowe, korporacyjne (wizerunkowe), sprzedażowe oraz przeprowadzić relacje z wydarzeń czy eventów, a każdy z tych filmów przeniesie oglądających w zupełnie nową rzeczywistość.

Filmy promocyjne to najskuteczniejsze formy przekazu treści dla potencjalnych klientów. Ciekawa forma łącząca takie elementy jak zdjęcia, filmy czy dopasowana muzyka powoduje, że jest to bardzo ważne narzędzie marketingowe, służące promocji produktów oraz usług oferowanych przez firmy. Realizujemy filmy promocyjne zarówno dla małych firm, dużych przedsiębiorstw, jak i jednostek samorządowych. Gotowy film reklamowy może zostać wykorzystany do promocji firmy np. w telewizji, w mediach społecznościowych czy na stronie internetowej. Dzięki naszemu doświadczeniu i ciekawym pomysłom na scenariusz, mają Państwo pewność, że gotowa produkcja zainteresuje potencjalnych widzów (klientów) i skłoni ich do określonego działania (zakup usługi, odwiedzenie danego miejsca).

Dlaczego inwestycja w film promocyjny jest opłacalna

 • Promocja firmy
  filmy promocyjne są najlepszym sposobem na reklamę firmy, produktu czy marki.
 • Mnogość kanałów eksploatacji
  filmy promocyjne mogą być emitowane zarówno w TV oraz umieszczane w internecie (Youtube, facebook czy strona internetowa).

Film promocyjny dla firmy Euroasfalt aktywne przejścia dla pieszych

Film reklamowy prezentujący aktywne przejścia dla pieszych (APP) instalowane przez firmę Euroasfalt w 16 miejscach w Warszawie.

Film promocyjny prezentujący Cobrey Yacht

Film promocyjny prezentujący Cobrey Yacht. Przepiękne ujęcia z drona zarejestrowane nad Zalewem Zegrzyńskim koło Warszawy.

Film promocyjny gminy Strachówka na Światowe Dni Młodzieży

Film promocyjny Gminy Strachówka wykonany na Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w 2016 roku.

 

Filmy korporacyjne i wizerunkowe są w dzisiejszych czasach jednym z podstawowych i najskuteczniejszych sposobów na promocję firmy. Bez względu na to, czy w filmie przedstawimy małą rodzinną firmę, czy duże przedsiębiorstwo, będzie to na pewno bardzo dobra inwestycja pod względem marketingowym. Film korporacyjny jest doskonałym sposobem na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Filmy wizerunkowe pozwalają potencjalnemu klientowi zapoznać się z informacjami na temat firmy, jej historią oraz z zakresem wykonywanych usług. W naszych filmach korporacyjnych używamy wszystkich technik, które gwarantują pozytywny odbiór produkcji. Zdjęcia, filmy (z ujęciami z powietrza i z ziemi), ciekawe animacje, muzyka dostosowana do projektu oraz lektorzy i wywiady to te elementy, których w naszych produkcjach na pewno nie zabraknie.

Dlaczego filmy korporacyjne i wizerunkowe są ważne

 • Budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa
  filmy wizerunkowe pozwalają zbudować pozytywny wizerunek firmy wśród potencjalnych klientów.
 • Służą zarówno w komunikacji zewnętrznej jak i wewnętrznej
  filmy korporacyjne są przydatne podczas spotkań biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, klientami i przyszłymi pracownikami
 

Dobrym sposobem na przedstawienie firmy, produktów lub usług jakie oferuje, są animacje reklamowe. Takie filmy potrafią w ciekawy i czytelny sposób przedstawić zakres działania przedsiębiorstwa. Wykonujemy animacje w technikach 2D oraz 3D. Animacje mogą być dodatkiem do tradycyjnych filmów, dzięki nim stają się one ciekawsze i bardziej czytelne. Poniżej prezentujemy jedną z naszych animacji opartą głównie na wykorzystaniu ruchomych zdjęć.

Animacje reklamowe to doskonały sposób aby się wyróżnić

 • Animacje jako kompleksowe produkcje
  przygotowujemy kompleksowe produkcje reklamowe oparte na animacjach 2D i 3D. Animacje mogą być uzupełnieniem filmów reklamowych wykonanych w tradycyjny sposób.
 • Animacje jako dodatek do filmów
  do realizowanych przez nas filmów możemy przygotować krótkie animacje, które mogą w znaczący sposób podnieść atrakcyjność produkcji.
 

W naszej ofercie posiadamy także usługi związane z realizacją filmów sprzedażowych, teledysków, relacji z wydarzeń i eventów. Filmy sprzedażowe są doskonałym sposobem np. na szybszą sprzedaż nieruchomości, mieszkania czy terenów inwestycyjnych. Przeprowadzamy także relacje z wydarzeń, konferencji, szkoleń oraz eventów uwzględniając transmisje na żywo (także z wykorzystaniem drona).

Nasza oferta dla Państwa

 • Filmy sprzedażowe
  produkcje pomagające w sprzedaży domów, mieszkań czy działek pod budowę nieruchomości. Więcej informacji tutaj.
 • Relacje z wydarzeń
  przeprowadzamy relacje z wszelkiego rodzaju wydarzeń i eventów. Mamy możliwość transmisji na żywo np. na Youtuba lub Facebooka.
 • Teledyski i klipy muzyczne
  realizujemy zarówno pojedyncze ujęcia z powietrza jak i kompleksowe produkcje teledysków.

Film sprzedażowy nieruchomości z Warszawa Białołęka

Film sprzedażowy zrealizowany dla jednej z agencji nieruchomości. Wykorzystano ujęcia z drona i z ziemi.

Lipdup zrealizowany dla szkoły podstawowej SP234 w Warszawie

Film sprzedażowy zrealizowany dla Polskiej Agencji Nauk. Przedstawienie terenów na sprzedaż w Jabłonnie.

Film sprzedażowy dla Polskiej Akademii Nauk (PAN)

Film promocyjny Gminy Strachówka wykonany na Światowe Dni Młodzieży, które odbyły się w Polsce w 2016 roku.

Zapraszamy do współpracy agencje promocyjne i reklamowe