Przejdź do treści

Filmowanie dronem i filmowanie z powietrza

Filmowanie dronem z powietrza, z lotu ptaka, filmy z drona | Drone X Vision

Filmowanie z lotu ptaka zyskuje coraz większą popularność. Dziś tego typu ujęcia można spotkać niemal w każdej, profesjonalnej produkcji filmowej i nie ma co się ku temu dziwić - zdecydowanie podnoszą bowiem atrakcyjność całej realizacji. Drone X Vision z powodzeniem wykonuje ujęcia z lotu ptaka na terenie stolicy oraz innych miast np. Poznania, Gdańska czy Krakowa. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz aktualną wiedzę na temat trendów filmowych. Wszystko to sprawia, że klientom m.in. z Warszawy jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi, takie jak filmy z drona. Nasze zdjęcia z powodzeniem są wykorzystywane na szeroką skalę zarówno w telewizyjnych produkcjach reklamowych, jak i w filmach promocyjnych m.in. dla firm czy osób prywatnych.

Filmy z drona na różne okazje

Bezzałogowe statki powietrzne warto też wynająć przy okazji targów oraz imprez integracyjnych. Co więcej, filmy z drona są znakomitym materiałem promocyjnym. Można je wykorzystać do rozpropagowania działalności danej firmy, a w konsekwencji pozyskania nowych klientów bądź partnerów biznesowych. To jeszcze nie koniec korzyści, jakie niesie za sobą filmowanie dronem. Opisywane techniki znajdują zastosowanie na wielu innych płaszczyznach. Drzemiący w nich potencjał coraz częściej doceniają pośrednicy sprzedaży nieruchomości oraz przedstawiciele branży architektonicznej, na przykład projektanci. Filmy z drona służą do tworzenia map 3D, a także wizualizacji ogrodów i działek. W efekcie ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni wokół domu lub obiektów użyteczności publicznej. Za pomocą bezzałogowych statków powietrznych można również monitorować stan pól i lasów, a co za tym idzie - szybciej reagować na potencjalne niebezpieczeństwa.

Filmowanie dronem w Warszawie – ile kosztuje usługa?

Filmowanie dronem w Warszawie cieszy się rosnącą popularnością. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, wspomniane usługi są dostępne praktycznie dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Trudno jednak jednoznacznie ocenić ich koszt. Na cenę wspomnianych nagrań składa się bowiem szereg rozmaitych czynników, między innymi przewidywany czas realizacji, a także ilość wykorzystanych dronów.

Filmowanie z drona – doświadczeni operatorzy i najlepszy sprzęt

Filmowanie z powietrza wymaga sporych kwalifikacji. Operatorzy powinni mieć niezbędne doświadczenie oraz przejść obowiązkowe szkolenia. Nasz zespół tworzą tylko w pełni wykwalifikowani operatorzy, którzy ukończyli właściwe kursy oraz uzyskali niezbędne kwalifikacje. Wieloletnia obecność w branży pozwala im wykonywać bezpieczne loty dronami z zachowaniem wszystkich, obowiązujących norm. Dużym atutem jest także obecność naszego głównego operatora drona na tzw. przyspieszonej procedurze wykonywania lotów w CTR (tj. strefie kontrolowanej lotniska), dzięki czemu możemy przeprowadzać nagrywanie dronem m.in. w Warszawie w odległości większej niż 1 km od lotniska bez stosowania się do niektórych procedur prawa lotniczego. To sprawia, że na tym obszarze możemy przeprowadzić loty w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu wpłynięcia zlecenia. Te same zasady tyczą się także takich miast jak Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, w których świadczymy swoje usługi filmowania z drona.

Nagrywanie dronem – najlepszy sprzęt

Nasza flota jest stale rozbudowywana, aby dostarczać klientom m.in. z Warszawy jak najwyższej jakości usługi filmowania z powietrza (w tym także w rozdzielczości 4K), jak najlepiej dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Szeroki wybór sprzętu dodatkowo umożliwia nagrywanie dronem w różnych konfiguracjach w zależności od wymagań klienta oraz specyfikacji danego lotu. Ma to także bezpośredni wpływ na cenę usługi, dlatego konfiguracja sprzętu zawsze jest dostosowywana do zaplanowanego budżetu i pożądanego efektu. Nasz doświadczony zespół operatorów jest do dyspozycji 24h/dobę. Za bezpieczeństwo mienia i osób postronnych odpowiadają nasi operatorzy oraz dodatkowe funkcje samego sprzętu, dlatego też wszystkie drony posiadają moduł fail-safe, dzięki któremu dron wróci do punktu startowego nawet w wypadku zerwania łączności. Ponadto każdy operator posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Wideofilmowanie z drona Warszawa – branże i wycena

Obecnie filmy z drona pojawiają się w różnego rodzaju branżach, nie tylko filmowej. Z ujęć z lotu ptaka na szeroką skalę korzysta także branża reklamowa, budowlana, deweloperska oraz branża nieruchomości. Tego typu filmy świetnie ukazują wielkość powstających obiektów budowlanych, są rewelacyjnym dodatkiem do oferty sprzedażowej danej nieruchomości. Koszt wideofilmowania z drona jest zależny od wielu czynników m.in. konfiguracji sprzętowej oraz ilości i zakresu lotów. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie. Chętnie przygotujemy precyzyjną wycenę po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług filmowania dronem!

Filmowanie z powietrza dla branży budowlanej

Filmowanie z lotu ptaka dla branży budowlanej to jedna z naszych podstawowych usług. Filmujemy zarówno z drona, jak i tradycyjnie z ziemi. Sprawdź nasze portfolio.

Prezentacja domu w Sopocie - filmowanie z drona

Filmowanie z powietrza idealnie sprawdza się podczas prezentacji nieruchomości na sprzedaż. Powyżej produkcja filmowa zrealizowana w Sopocie

Filmowanie z powietrza do filmów reklamowych

W dzisiejszych czasach ujęcia z drona w filmach reklamowych i promocyjnych stały się elementem wręcz obowiązkowym.

Filmowanie z powietrza - dronem, z lotu ptaka, nagrywanie - WARSZAWA

Wideofilmowanie z drona to niezwykle popularna usługa, która znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach. Urządzenie to pozwala bowiem na nagranie jedynych w swoim rodzaju, efektownych filmów, które zaskoczą każdego odbiorcę. Nagrywanie dronem umożliwia zarejestrowanie wybranych przestrzeni z lotu ptaka, obejmując zasięgiem bardzo duży obszar. Filmowanie z lotu ptaka znajduje zastosowanie między innymi podczas tworzenia wideorelacji z różnego rodzaju imprez, eventów branżowych czy uroczystości firmowych

Filmy z powietrza - skutecznie zwracają uwagę!

Filmowanie z powietrza bardzo dobrze sprawdza się także do tworzenia filmów reklamowych czy wizerunkowych z działalności danej firmy oraz jej oferty. Takie materiały to znakomity sposób na urozmaicenie zawartości strony internetowej i przykucie uwagi użytkownika na nieco dłuższy czas. Filmowanie dronem znajduje również zastosowanie podczas prezentacji wielkopowierzchniowych inwestycji, takich jak apartamenty, działki budowlane, siedziby firm, restauracje, hotele, lotniska, magazyny, fabryki czy place budowlane. Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług z zakresu wideofilmowania z drona? Gwarantujemy w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz pomysłowe, nieszablonowe rozwiązania. Tym, co nas wyróżnia, jest także najwyższa jakość oraz precyzja realizacji. Drone x Vision to również niezwykle atrakcyjne warunki współpracy oraz terminowa realizacja. Nie czekaj - skontaktuj się z nami już dziś!

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma Drone X Vision działa na rynku od lat i zdobyła zaufanie szerokiego grona klientów. Przez cały ten czas niezwykle się rozwinęliśmy, dlatego w prezentowanej ofercie nie mogliśmy pominąć także filmów z drona. Usługa ta z roku na rok cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Trudno się zresztą temu dziwić - to doskonały sposób na ciekawe zaprezentowanie m.in. sprzedawanej nieruchomości z lotu ptaka, czy też walorów konkretnego terenu rekreacyjnego. Na takie filmy często decydują się też osoby prywatne oraz firmy, chcące zaprezentować swoją ofertę w niekonwencjonalny sposób. Filmowanie z drona sprawia, że materiał reklamowy nabiera niezwykle profesjonalnego charakteru. Panoramy, zapierające dech w piersiach widoki oraz prezentacje budynków czynią taki materiał atrakcyjny dla odbiorcy i pozwalają spojrzeć na dany produkt/obiekt z innej, nieznanej dotąd perspektywy. Filmowanie dronem daje więc bardzo duże możliwości.

Kiedy warto zamówić filmowanie z drona?

Filmowanie z drona stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na atrakcyjnym wizualnie zaprezentowaniu różnego rodzaju elementów architektury. Filmowanie dronem umożliwia bowiem stworzenie niezwykle szczegółowych modeli 3D. Polega to na wykonywaniu nalotów wybranego obszaru i setkach zdjęć, które następnie służą do przeniesienia budynku do wirtualnego świata. Co więcej, klasyczne filmy z drona mogą zostać zastąpione przez filmy 360 stopni. Usługa ta skierowana jest do najbardziej wymagających Klientów. Obejmuje ona użycie specjalistycznego drona, jakim jest hexacopter DJI S900. Tym, co go wyróżnia, jest duży udźwig, co sprawia, że jest on w stanie z łatwością unieść w powietrze gimbala razem z 5 kamerami GoPro. Oferowane przez nas filmy 360 stopni cechują się ponadprzeciętną stabilizacją obrazu. Proces analizy i obróbki uzyskanego materiału wideo odbywa się tutaj z wykorzystaniem specjalistycznego oprogramowania oraz stacji roboczej z ogromną mocą obliczeniową. Oglądając taki film z drona, użytkownik jest w stanie spojrzeć na otaczającą go rzeczywistość z zupełnie innej, nieznanej mu wcześniej perspektywy.