Przejdź do treści
  • Zdjęcia instalacji
    przemysłowych
  • Fotografie zakładów produkcyjnych
  • Zdjęcia na budowach
    W całej Polsce
  • Sesje cykliczne i jednorazowe
  • Zdjęcia z ziemi i z drona

Zdjęcia przemysłowe i budowlane, fotografia przemysłowa i deweloperska

Dobre zdjęcia i wizualizacje obiektów są dzisiaj potrzebne na wielu płaszczyznach naszego życia. Rozwój fotografii sprawił, że wykorzystuje się je do różnych celów, zarówno pamiątkowych, jak też komercyjnych i dokumentacyjnych. Fotografia przemysłowa to zdjęcia wykonywane podczas procesów produkcyjnych, ale też zdjęcia budynków. To jedne z tych elementów naszej oferty, które sprawiają nam ogromną satysfakcję. Współpracujemy z firmami budowlanymi, inwestorami i deweloperami, właścicielami fabryk i magazynów, a także wykonawcami i podwykonawcami robót infrastrukturalnych, zarówno drogowych i kolejowych. Nasza oferta jest niezwykle szeroka, dzięki czemu możemy przyczynić się do realizacji wielu kluczowych dla wizerunku każdej firmy projektów. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w fotografii, zajmujemy się też fotografią wnętrz, co pozwala nam w wielu przypadkach realizować kompleksowe usługi fotograficzne dla deweloperów i inwestorów. Fotografia budowlana i zdjęcia placów budowy wykonane przez profesjonalistów są niezbędne przy dopełnianiu niektórych formalności inwestycyjnych i sprzedażowych. Dlatego też nasze usługi obejmują swoim zakresem zdjęciowe budowlane i dokumentacje inwestycji.

Fotografia architektury i fotografia przemysłowa realizują dwa różne cele. Zdjęcia architektury to zazwyczaj materiały do katalogów i albumów, ale też niezbędne narzędzia do stworzenia dokumentacji budowlanej. Niekiedy więc wykonujemy zdjęcia na różnych etapach realizacji projektu. Fotografia przemysłowa pozwala zwiększyć zaufanie potencjalnych inwestorów i klientów firm. Bardzo często tego typu zdjęcia znajdują swoje miejsca w opisach procesów produkcji, a także w dokumentacji projektowej. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca przysporzyła klientom mnóstwo korzyści i satysfakcji. Korzystamy z profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu, angażujemy się maksymalnie w nasze obowiązki i wciąż poszukujemy nowych rozwiązań i innowacyjnych pomysłów na kolejne sesje fotograficzne. Wiemy, jak ukazać pracę innych, jak w atrakcyjny sposób zaprezentować sprzęt budowlany i maszyny przemysłowe oraz jak podkreślić największe atuty realizowanych inwestycji.

Zdjęcie modernizacji drogi w Warszawie

Zdjęcia nocne dla firmy Euroasflat - modernizacja przejść dla pieszych w Warszawie

Jedno z wielu zdjęć nocnych wykonanych dla firmy Euroasfalt podczas modernizacji kilkudziesięciu przejść dla pieszych w Warszawie.

Zdjęcie instalacji przemysłowej

Fotografia instalacji przemysłowej, technologicznej w jednym z podwarszawskich zakładów

Instalacja przemysłowa w jednej z podwarszawskich fabryk. Sesja zdjęciowa wykonana dla generalnego wykonawcy instalacji.

Zdjęcia placu budowy biurowca w Warszawie

Zdjęcie placu budowy wieżowca w centrum Warszawy

Fotografia placu budowy powstającego biurowca w samym centrum Warszawy. Zdjęcie wykonane podczas sesji dla jednego z wykonawców.

Co fotografujemy

 

Fotografia przemysłowa i fotografia budowlana rozumiane są przez nas bardzo szeroko, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom jeszcze atrakcyjniejszą ofertę. Koncentrujemy się na potrzebach i oczekiwaniach klienta, mając na uwadze cel i przeznaczenie zdjęć. Fotografujemy place budowy, w tym też budynki w trakcie budowy, hale magazynowe i produkcyjne, a także infrastrukturę drogową i kolejową. Tego typu zdjęcia są wykorzystywane do celów marketingowych i reklamowych, są również wymagane w przetargach na wykonanie dokumentacji zdjęciowej. Zdjęcia placów budowy i zdjęcia budynków to jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Jeżeli jesteś właścicielem magazynów lub firmy produkcyjnej, chcesz stworzyć katalog swoich produktów z uwzględnieniem procesu ich powstawania czy przechowywania, wykonamy dla Ciebie zdjęcia maszyn, a także pracowników podczas wykonywanej pracy. Dla uatrakcyjnienia dokumentacji proponujemy także zdjęcia z drona. Dzięki nim możemy pokazać inwestycję z innej, nieco szerszej perspektywy. Ponadto Nasza oferta obejmuje także filmowe produkcje sprzedażowe, reklamowe dla branży budowlanej i przemysłowej. Zobacz ofertę.

Nasze usługi uzupełnia też fotografia industrialna. Są to zdjęcia, które w sposób kreatywny prezentują przemysłowe przestrzenie. Jesteśmy więc otwarci na różne zlecenia dotyczące szeroko pojętej fotografii przemysłowej i budowlanej. Wykonujemy zdjęcia na potrzeby dokumentacji, jak też mające bardziej artystyczny charakter.

Zdjęcie przemysłowe hal i magazynów

Zdjęcie nowego magazyny Strzegomskiej firmy Viking Malt

Profesjonalne zdjęcia magazynów

Magazyn wysokiego składowania w Strzegomiu

Fotografia przymysłowa

Zrobotyzowany magazyn w firmie Viking Malt w Strzegomiu

Czym i jak fotografujemy

 

Do fotografowania budynków, architektury i maszyn przemysłowych używamy nowoczesnego sprzętu, jakim są lustrzanki cyfrowe. Wykonane nimi zdjęcia architektury i przestrzeni przemysłowych zapewniają wysoką jakość obrazu z uwzględnieniem wszelkich detali i szczegółów. To pozwala nam na ukazanie wszystkich elementów, które są niezbędne np. do fachowej dokumentacji inwestycji. Fotografia budowlana w naszym wykonaniu wyróżnia się nie tylko dużą szczegółowością, ale też głębią kolorów i ich naturalnym odwzorowaniem. Szerokokątne obiektywy, z jakich korzystamy, stwarzają nam doskonałe warunki do uchwycenia większego zakresu obrazu i całości dużych pomieszczeń. Obiektywy typu Zoom pozwalają uchwycić detale i nadać fotografii głębi. Większość naszych zdjęć wykonujemy w technice HDR. 

Zdjęcie przemysłowe lini produkcyjnej

Zdjęcie nowego magazyny i hali produkcyjnej Strzegomskiej firmy Viking Malt

Instalacja elektryczna lini produkcyjnej

Szafa sterownicza linii produkcyjnej w Strzegomiu

Zdjęcia przemysłowe lini produkcyjnych

Zrobotyzowana linia produkcyjna w Strzegomiu koło Wrocławia

Jak przebiega sesja zdjęciowa i przygotowanie do niej

 

Pracujemy nieustannie, ponieważ praca jest jednocześnie zgodna z naszymi zainteresowaniami. Dostosowujemy termin sesji do potrzeb, oczekiwań i możliwości naszego klienta. Może się ona odbyć dowolnego dnia, również w weekendy, o każdej porze, w tym w nocy. Fotografia architektury bardzo często wymaga ukazania budynku o różnych porach dnia, a zmianowa praca w fabrykach wymusza na nas realizację zlecenia w godzinach nocnych. Hale i magazyny przed sesją zdjęciową powinny być możliwie jak najlepiej posprzątane. Porządek i czystość to jedne z tych czynników, które wpływają na atrakcyjność zdjęć. W przypadku jeśli na wykonanych zdjęciach znajdą się niechciane elementy, możemy je usunąc w postprodukcji. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do wykonywania zdjęć na placach budowy i w fabrykach, posiadamy szkolenia BHP, a także dysponujemy specjalistycznym sprzętem ochronnym wymaganym przez przepisy. Istnieje możliwość wykonania zdjęć pod nadzorem, jak też po ustaleniu wcześniej konkretnych wytycznych samodzielnie przez nasz zespół.

Postprodukcja i gotowe pliki

 

Wszystkie fotografie, które wykonujemy podczas sesji, poddajemy procesowi postprodukcji. Poprawiamy między innymi kolorystykę, ostrość, dodajemy efekty i usuwamy ewentualne niechciane elementy. Zdjęcia wnętrz obiektów wykonujemy w technice HDR, która gwarantuje rozpiętość tonalną porównywalną z ludzkim okiem. Postprodukcja zdjęć zajmuje nam przeważnie od jednego do trzech dni, a gotowe pliki w formatach TIFF i JPG można ściągnąć z naszego serwera.

Zdjęcie instalacji przemysłowej

Zdjęcia przemysłowe - instalacje przemysłowe

Fotografia instalacji przemysłowej

Profesjonalne zdjęcia budowlane, zakładów przemysłowych, linii produkcyjnych

Instalacja przemysłowa na zdjęciu

Instalacje przemysłowe na zdjęciach przemysłowych

Przykładowe zdjęcia przemysłowe, industrialne, deweloperskie i budowlane

 

Poniżej prezentujemy przykładowe zdjęcia fotografii przemysłowej, industrialnej, korporacyjnej i budowlanej. Sprzęt fotograficzny i doświadczenie, którym dysponujemy pozwala nam dostosować się do każdego zlecenia. Nie ma znaczenia czy na zdjęciach mamy uwiecznić plac budowy, maszyny budowlane, wnętrza fabryk czy działające linie produkcyjne nasze zdjęcia mówią same za siebie. Poniższe fotografie zostały wykonane tradycyjnie z ziemi. Jeśli interesują Państwa również zdjęcia z dużych wysokości wykonane przy pomocy dronów, zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą zdjęć z drona, która dostępna jest tutaj.

Zdjęcie z modernizacji autostrady

Maszyna do zrywania asfaltu na fotografii wykonanej dla głównego wykonawcy robót.

Pierwsza sesja zdjęciowa dla wykonawcy modernizacji autostrady. Zrywanie starego asfaltu.

Fotografia z modernizacji autostrady

Piękny układ wszystkich walców na zdjęciu z modernizacji autostrady

Kładzenie nowej warstwy asfaltu na autostradzie. Na zdjęciu uchwycone wszystkie pracujące walce.

Zdjęcie z sesji dla wykonawcy

Maszyna do kładzenia asfaltu uwieczniona na zdjęciu

Zdjęcie przedstawiające maszynę do kładzenia asfaltu na modernizowanym odcinku autostrady.

Zdjęcie walca podczas pracy

Zdjęcie wykonane podczas modernizacji autostrady. Kładzenie asfaltu.

Zdjęcie dla wykonawcy modernizacji autostrady. Wykonane podczas kładzenia asfaltu.

Zdjęcie z modernizowanej autostrady

Drone X vision - fotografia z modernizowanego odcinka autostrady

fotografia dla wykonawcy modernizacji autostrady. Wykonane podczas kładzenia asfaltu.

Zdjęcie z modernizowanej autostrady

Drone X Vision - zdjęcia z inwestycji drogowych - modernizacja autostrady

Zdjęcie wykonane podczas sesji dla wykonawcy modernizacji autostrady. Kładzenie asfaltu.

Zdjęcie instalacji technologicznej

Zdjęcie instalacji przemysłowej na dachu - Drone X Vision

Zdjęcie przedstawiające instalację na jednym z Warszawskich budynków

Zdjęcie instalacji w fabryce

Zdjęcie instalacji przemysłowej w fabryce - Drone X Vision

Zdjęcie instalacji przemysłowej w fabryce pod Warszawą. Sesja zdjęciowa dla generalnego wykonawcy.

Fotografia nocna dla firmy Euroasfalt

Drone X Vision - fotografia nocna modernizacji przejścia dla pieszych w Warszawie

Kolejna fotografia nocna z modernizacji przejścia dla pieszych w Warszawie. Sesja wykonana dla firmy Euroasfalt.

Zdjęcie z modernizacji przejścia dla pieszych

Fotografia nocna wykonana podczas sesji dla firmy Euroasflat

Zdjęcie wykonane po zakończonej modernizacji przejścia dla pieszych na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Sesja dla firmy Euroasfalt.

Zdjęcie placu budowy w Pile

Drone X Vision - Zdjęcie placu budowy hotelu w Pile

Fotografia placu budowy hotelu w Pile. Wykonywaliśmy cykliczne sesje zdjęciowe podczas trwania budowy dla jednego z podwykonawców.

Zdjęcia placu budowy hotelu w Pile

Zdjęcie placu budowy hotelu w Pile - Drone X Vision

Zdjęcie hotelu w Pile wykonane podczas jednej z kilku sesji dla jednego z głównych podwykonawców. Piękna pogoda dopisała zarówno nam, jak i robotnikom.

Zdjęcie budynku magazynowo - biurowego

Drone X Vision - zdjęcie hali magazynowo-dostawczej w nowym budynku na Warszawskim Żeraniu

Zdjęcie nowo otwartego budynku magazynowo-biurowego, który mieliśmy przyjemność fotografować od etapu budowy do jego pełnej funkcjonalności.

Zdjęcie z wnętrza budynku biurowego

Drone X Vision - zdjęcie wnętrza budynku biurowego

Jedna z wielu fotografii wykonanych podczas sesji tuż przed otwarciem budynku biurowego na warszawskim Żeraniu.

Fotografia wnętrza budynku biurowego

Drone X Vision - zdjęcie budynku biurowego na warszawskim Żeraniu

Zdjęcie budynku biurowego na warszawskim Żeraniu. Sesja została wykonana tuż przed oddaniem inwestycji w ręce najemcy.

Dodatkowe usługi dla przemysłu, branży budowlanej i deweloperskiej

 

Zdjęcia przemysłowe, industrialne i deweloperskie nie są jedynymi elementami naszej oferty skierowanej dla tego segmentu klientów. Świadczymy usługi produkcji filmów reklamowych, promocyjnych i sprzedażowych. Wykonujemy zdjęcia do wizualizacji architektonicznych z drona i z ziemi. Przeprowadzamy inwentaryzacje filmowe oraz wykonujemy naloty fotogrametryczne do ortofotomap. Z naszą pełną ofertą można zapoznać się, klikając przycisk po prawej stronie.

Zobacz pełen zakres usług dla branży budowlanej

Nasze pozostałe przykładowe realizacje zdjęciowe