Przejdź do treści

Oferta i Usługi - Pełny zakres usług - filmowanie i fotografowanie

Usługi dronem i Kompleksowe produkcje reklamowe, filmy z drona

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży foto i wideo. Nasz zakres usług dzielimy na kilka segmentów, w których możemy się nazwać profesjonalistami. Pierwszym z nich są usługi produkcji filmów reklamowych, promocyjnych i wizerunkowych. Nasze produkcje realizujemy zarówno dla dużych przedsiębiorstw, firm prywatnych, jak i jednostek samorządu terytorialnego. Jeśli są państwo zainteresowani tego typu usługami, zapraszamy na stronę filmy reklamowe na, której można uzyskać informacje o naszych produkcjach i sposobie, w jaki pracujemy. Kolejnym bardzo ważnym segmentem naszej działalnością są usługi dronem. Jest to dziedzina, która w ostatnich latach bardzo dynamicznie się rozwija, a uslugi dronem stały się nieodłączną składową profesjonalnych produkcji filmowych. Ilość usług z drona, jakie możemy zaproponować, jest bardzo duża. Mogą to być przykładowo sesje zdjęciowe z drona, filmowanie z powietrza, kompleksowe produkcje reklamowe, ortofotomapy, inwentaryzacje lub ujęcia stockowe z drona na sprzedaż. Aby zapoznać się z pełną ofertą na usługi dronem zapraszamy na, którąś z poniższych stron podzielonych na branże. Świadczymy także usługi profesjonalnej fotografii tradycyjnej (z ziemi). Naszą ofertę kierujemy między innymi do firm budowlanych, agencji nieruchomości, firm eventowych i osób indywidualnych, dla których dobrze wykonane zdjęcia są pomocne lub niezbędne w prowadzonej działalności. W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Filmowanie z powietrza i z ziemi na potrzeby reklamy i promocji. Filmy promocyjne, filmy reklamowe, korporacyjne i wizerunkowe. Reklamy wydarzeń kulturalnych wykonane z powietrza, spoty telewizyjne oraz filmy na wewnętrzne potrzeby firm. Oferujemy całościowe produkcje filmowe (także animacje reklamowe), jak i wynajem drona, wraz z operatorem do wykonania pojedynczych ujęć z lotu ptaka. Kompleksowa realizacja filmów promocyjnych z ujęciami zarówno z ziemi jak i z powietrza z pełnym udźwiękowieniem, lektoringiem, animacjami oraz color gradingiem.

Zdjęcia i filmowanie z powietrza i z ziemi na potrzeby biur i agencji nieruchomości oraz osób prywatnych chcących szybciej i z większym zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Zdjęcia sprzedażowe domów, mieszkań i działek przeznaczonych pod inwestycje. Kompleksowe usługi obejmujące swoim zakresem wykonanie zdjęć nieruchomości z drona i z ziemi (wewnątrz i na zewnątrz) oraz filmu sprzedażowego z ujęciami zarówno z powietrza jak i z ziemi. Dodatkową usługą może być wykonanie panoram sferycznych lub wirtualnego spaceru po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż.

Zdjęcia i filmy reklamowe z drona i z ziemi obiektów budowlanych, placów budowy, terenów pod przyszłe inwestycje, pokazujące zaawansowanie prac budowlanych. Zdjęcia z powietrza na potrzeby deweloperów oraz generalnych wykonawców robót. Zdjęcia budynków i osiedli wykonane z powietrza za pomocą drona mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę, a tym samym przyspieszyć sprzedaż inwestycji. Wykonujemy zdjęcia z drona na potrzeby wizualizacji powstających inwestycji (do 50 Mpx) oraz zdjęcia inwentaryzacyjne ścian, dachów oraz placów budowy.

Szczegółowe ortofotomapy wykonane przy pomocy dronów z dokładnością nawet do 2 cm/px. Wysoką dokładność gwarantuje zastosowanie bardzo dobrej optyki oraz na życzenie klienta wykonanie osnowy fotogrametrycznej przy pomocy technik geodezyjnych (fotopunkty). Wykonujemy numeryczne modele pokrycia terenu oraz generujemy chmurę punktów do dalszej analizy. Pliki analizujemy sami lub przekazujemy je klientowi gotowe do otwarcia w oprogramowaniu GIS. Przeprowadzamy pomiary objętości, odległości i powierzchni na podstawie zdjęć wykonanych z powietrza.

Wykonujemy panoramy sferyczne 360x180 stopni o wysokiej rozdzielczości zarówno z drona oraz z ziemi. Nasze panoramy cechuje wysoka jakość, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania. Z gotowych panoram możemy stworzyć wirtualny spacer lub wycieczkę posiadającą własny interface, dodaną muzykę lub dodatkowe efekty. Nasze wirtualne wycieczki wyróżniają się zastosowaniem panoram wykonanych zarówno z powietrza oraz z ziemi. Usługa dedykowana jest właścicielom mieszkań i domów przeznaczonych na sprzedaż.

Generujemy modele 3D obiektów takich jak budynki, obiekty inżynieryjne czy duże obszary zabudowy na podstawie zdjęć wykonanych z drona. Dzięki wysokiej rozdzielczości fotografii modele posiadają wysoką szczegółowość tekstur. Do wykonania modelu wykorzystujemy setki zdjęć zarejestrowanych zarówno z powietrza jak i tych wykonanych z ziemi. Używając profesjonalnego oprogramowania analizujemy zdjęcia i na ich podstawie tworzymy gotowy model. Plik wynikowy może być otwarty za pomocą windowsowego oprogramowania lub umieszczony na stronie internetowej.

Proponujemy Państwu wykonanie z drona filmów sferycznych lub inaczej filmów 360 stopni. Dzięki dronom o dużym udźwigu i profesjonalnemu oprogramowaniu do montażu możemy zaproponować filmy o bardzo wysokiej jakości. Posiadamy zaprojektowany specjalnie dla nas gimbal, który stabilizuje obraz nagrywany z 5 kamer GoPro jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy negatywnych efektów, jak drżenie gotowego filmu czy widocznych łączeń poszczególnych obrazów.

Filmy i zdjęcia z powietrza i z ziemi z wydarzeń sportowych, relacje na żywo z drona bezpośrednio na telebimy lub dla telewizji. Filmy promujące imprezy sportowe: gry zespołowe, zawody biegowe, kolarskie, motoryzacyjne. Relacje "live" z koncertów i eventów. Wykonanie kompleksowych relacji z imprez firmowych, jubileuszy czy koncertów muzycznych. Stworzymy dla ciebie niepowtarzalny film reklamowy lub promocyjny z Twojego eventu.

Wykonujemy zdjęcia wnętrz nieruchomości z przeznaczeniem do sprzedaży i wynajmu. Fotografie mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić każdą ofertę sprzedażową. Fotografujemy domy, mieszkania, apartamenty czy pokoje hotelowe. Nasze zdjęcia wyróżniają się przemyślanymi kadrami, estetyką i nienaganną kompozycją. Korzystamy z lustrzanek cyfrowych o matrycy z dużą rozdzielczością. Gwarantuje to dużą szczegółowość fotografowanych pomieszczeń.

Usługi fotograficzne dla branży przemysłowej i deweloperskiej. Fotografujemy fabryki i zakłady przemysłowe, linie produkcyjne i montażowe. Wykonujemy profesjonalne zdjęcia placów budowy budynków oraz infrastruktury drogowej i kolejowej. Nasze bogate doświadczenie pomaga nam w uchwyceniu elementów tych segmentów rynku w ciekawy i atrakcyjny sposób. Posiadamy szkolenia BHP i sprzęt ochronny pozwalający w bezpieczny sposób poruszać się w obrębie placów budowy. Od wielu lat współpracujemy z uznanymi w Polsce i na świecie firmami z tej branży.

Ślub i wesele są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznianie niepowtarzalnych chwil w postaci filmu lub zdjęć jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części uroczystości ślubu w niepowtarzalny sposób z lotu ptaka. Realizacja nagrań przy wykorzystaniu drona umożliwia uwiecznienie zarówno momentów związanych z przyjazdem młodej pary do kościoła, składaniem życzeń, jak też z sesją plenerową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wykonujemy zdjęcia z drona dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Nasze fotografie z powietrza cechują się perfekcyjnie dobranymi kadrami, na co wpływ ma nasze wieloletnie doświadczenie w fotografii tradycyjnej. Świadczymy usługi fotograficzne z lotu ptaka dla branży budowlanej, deweloperskiej czy dla agencji nieruchomości. Wykonujemy zdjęcia dronem na eventach firmowych oraz podczas koncertów muzycznych i zawodów sportowych. Dysponujemy kilkoma konfiguracjami sprzętowymi (dronami), co pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzie pracy podczas konkretnego projektu.

Fotografia zawsze była naszą pasją. Początkowe hobby przerodziło się w coś dzięki, czemu możemy się spełniać i uszczęśliwiać naszych klientów. Bez znaczenia jest czy wykonujemy zdjęcia wnętrz mieszkań, apartamentów, hal produkcyjnych, linii montażowych czy dobrze bawiących się ludzi na eventach firmowych. Mamy bogate doświadczenie i sprzęt pozwalający nam zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Do zdjęć tradycyjnych z ziemi możemy zaproponować fotografie z lotu ptaka wykonane przy pomocy dronów.

Świadczymy swoje usługi na terenie całej polski

Nasze usługi świadczymy na terytorium całego kraju. Zaufało nam już wiele firm i instytucji o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zaufaj nam i wybierz usługi dronem Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz wiele innych lokalizacji.