Przejdź do treści

Oferta i Usługi - Pełny zakres usług - filmowanie i fotografowanie

Kompleksowe produkcje reklamowe, usługi dronem, filmy, zdjęcia z drona

Nasza bogata oferta obejmuje tworzenie filmów sferycznych, filmów realizowanych w technologii 360 stopni oraz filmów VR. To także filmowanie z drona uroczystości ślubnych i wydarzeń sportowych, wykonywanie zdjęć dla deweloperów, agencji reklamowych i biur nieruchomości, tworzenie ortofotomap, filmów promocyjnych, czy też foto dokumentacji inwentaryzacyjnej.

Od kilku lat rynek fotografii lotniczej i filmowania z powietrza za pomocą bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów stale się powiększa. Coraz to nowe zastosowania sprawiają, że nasza firma ciągle się doskonali i inwestuje w najnowszy i najlepszy sprzęt aby sprostać oczekiwaniom klientów na usługi dronami. Nasze drony idealnie sprawdzają się podczas kręcenia materiałów do filmów reklamowych, filmów i zdjęć dla agencji nieruchomości, ślubów i wesel, relacji z imprez sportowych i eventów a także w dziedzinie kartografii do sporządzania ortofotomap.

Filmowanie z powietrza i z ziemi na potrzeby reklamy i promocji. Filmy promocyjne, filmy reklamowe, korporacyjne i wizerunkowe. Reklamy wydarzeń kulturalnych wykonane z powietrza, spoty telewizyjne oraz filmy na wewnętrzne potrzeby firm. Oferujemy całościowe produkcje filmowe (także animacje reklamowe), jak i wynajem drona, wraz z operatorem do wykonania pojedynczych ujęć z lotu ptaka. Kompleksowa realizacja filmów promocyjnych z ujęciami zarówno z ziemi jak i z powietrza z pełnym udźwiękowieniem, lektoringiem, animacjami oraz color gradingiem.

Zdjęcia i filmy z drona i z ziemi na potrzeby biur i agencji nieruchomości oraz osób prywatnych chcących szybciej i z większym zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Zdjęcia sprzedażowe domów, mieszkań i działek przeznaczonych pod inwestycje. Kompleksowe usługi obejmujące swoim zakresem wykonanie zdjęć nieruchomości z drona i z ziemi (wewnątrz i na zewnątrz) oraz filmu sprzedażowego z ujęciami zarówno z powietrza jak i z ziemi. Dodatkową usługą może być wykonanie panoram sferycznych lub wirtualnego spaceru po nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż.

Zdjęcia i filmy reklamowe z drona i z ziemi obiektów budowlanych, placów budowy, terenów pod przyszłe inwestycje, pokazujące zaawansowanie prac budowlanych. Zdjęcia z powietrza na potrzeby deweloperów oraz generalnych wykonawców robót. Zdjęcia budynków i osiedli wykonane z powietrza za pomocą drona mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę, a tym samym przyspieszyć sprzedaż inwestycji. Wykonujemy zdjęcia z drona na potrzeby wizualizacji powstających inwestycji (do 50 Mpx) oraz zdjęcia inwentaryzacyjne ścian, dachów oraz placów budowy.

Szczegółowe ortofotomapy wykonane przy pomocy dronów z dokładnością nawet do 2 cm/px. Wysoką dokładność gwarantuje zastosowanie bardzo dobrej optyki oraz na życzenie klienta wykonanie osnowy fotogrametrycznej przy pomocy technik geodezyjnych (fotopunkty). Wykonujemy numeryczne modele pokrycia terenu oraz generujemy chmurę punktów do dalszej analizy. Pliki analizujemy sami lub przekazujemy je klientowi gotowe do otwarcia w oprogramowaniu GIS. Przeprowadzamy pomiary objętości, odległości i powierzchni na podstawie zdjęć wykonanych z powietrza.

Wykonujemy panoramy sferyczne 360x180 stopni o wysokiej rozdzielczości zarówno z drona oraz z ziemi. Nasze panoramy cechuje wysoka jakość, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania. Z gotowych panoram możemy stworzyć wirtualny spacer lub wycieczkę posiadającą własny interface, dodaną muzykę lub dodatkowe efekty. Nasze wirtualne wycieczki wyróżniają się zastosowaniem panoram wykonanych zarówno z powietrza oraz z ziemi. Usługa dedykowana jest właścicielom mieszkań i domów przeznaczonych na sprzedaż.

Generujemy modele 3D obiektów takich jak budynki, obiekty inżynieryjne czy duże obszary zabudowy na podstawie zdjęć wykonanych z drona. Dzięki wysokiej rozdzielczości fotografii modele posiadają wysoką szczegółowość tekstur. Do wykonania modelu wykorzystujemy setki zdjęć zarejestrowanych zarówno z powietrza jak i tych wykonanych z ziemi. Używając profesjonalnego oprogramowania analizujemy zdjęcia i na ich podstawie tworzymy gotowy model. Plik wynikowy może być otwarty za pomocą windowsowego oprogramowania lub umieszczony na stronie internetowej.

Proponujemy Państwu wykonanie z drona filmów sferycznych lub inaczej filmów 360 stopni. Dzięki dronom o dużym udźwigu i profesjonalnemu oprogramowaniu do montażu możemy zaproponować filmy o bardzo wysokiej jakości. Posiadamy zaprojektowany specjalnie dla nas gimbal, który stabilizuje obraz nagrywany z 5 kamer GoPro jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy negatywnych efektów, jak drżenie gotowego filmu czy widocznych łączeń poszczególnych obrazów.

Filmy i zdjęcia z powietrza i z ziemi z wydarzeń sportowych, relacje na żywo z drona bezpośrednio na telebimy lub dla telewizji. Filmy promujące imprezy sportowe: gry zespołowe, zawody biegowe, kolarskie, motoryzacyjne. Relacje "live" z koncertów i eventów. Wykonanie kompleksowych relacji z imprez firmowych, jubileuszy czy koncertów muzycznych. Stworzymy dla ciebie niepowtarzalny film reklamowy lub promocyjny z Twojego eventu.

Wykonujemy zdjęcia wnętrz nieruchomości z przeznaczeniem do sprzedaży i wynajmu. Fotografie mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić każdą ofertę sprzedażową. Fotografujemy domy, mieszkania, apartamenty czy pokoje hotelowe. Nasze zdjęcia wyróżniają się przemyślanymi kadrami, estetyką i nienaganną kompozycją. Korzystamy z lustrzanek cyfrowych o matrycy z dużą rozdzielczością. Gwarantuje to dużą szczegółowość fotografowanych pomieszczeń.

Ślub i wesele są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznianie niepowtarzalnych chwil w postaci filmu lub zdjęć jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części uroczystości ślubu w niepowtarzalny sposób z lotu ptaka. Realizacja nagrań przy wykorzystaniu drona umożliwia uwiecznienie zarówno momentów związanych z przyjazdem młodej pary do kościoła, składaniem życzeń, jak też z sesją plenerową.