Przejdź do treści

Oferta i Usługi - Pełny zakres usług - filmowanie i fotografowanie

OFERTA KAMEROWANIA DRONEM - WARSZAWA | DRONE X VISION

Drone X Vision to profesjonalna firma, która od wielu lat zajmuje się szeroko pojętym fotografowaniem i filmowaniem zarówno z powietrza, jak i z ziemi. Pełny zakres nasz usług to kilka dziedzin, jednak w każdej z nich bez wahania możemy nazywać się specjalistami. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów, czego dowodem są liczne polecenia oraz powtórne zlecenia. Nasze realizacje wyróżniają się precyzją, wysoką jakością oraz atrakcyjnością. Pomimo iż oferta jest niezwykle bogata, to właśnie usługi dronem są naszym oczkiem w głowie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę operatorów, która jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów.

W ostatnim czasie wykorzystanie dronów w różnych dziedzinach stało się niezwykle popularne i na usługi tego typu jest coraz większy popyt. Dziś wiele realizacji m.in. filmowych lub reklamowych nie może obejść się bez charakterystycznych ujęć z lotu ptaka. Drone X Vision oferuje wachlarz możliwości z zakresu usług. Do najważniejszych należą m.in. sesje zdjęciowe, profesjonalne filmowanie, ujęcia z lotu ptaka przygotowywane do kompleksowych produkcji reklamowych, ortofotomapy, wsparcie inwentaryzacji, a także zdjęcia stockowe na sprzedaż. Nasze profesjonalne usługi świadczymy nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całego kraju (m.in. Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków), zarówno dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych, jak i osób prywatnych. Zaufało nam wiele firm i instytucji na szczeblu lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym.

Nie tylko dronem – bogata oferta usług

Drone X Vision to nie tylko usługi dronem, ale także innego rodzaju działania z zakresu foto i video m.in. produkcja filmów reklamowych, promocyjnych oraz wizerunkowych. Nasza oferta zawiera także profesjonalną fotografię tradycyjną, czyli z ziemi. Możemy wykonać filmy sferyczne 360°, reportaże sportowe, animacje, filmy korporacyjne, tzw. wirtualne spacery, a nawet tworzyć modele 3D budynków. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. firmy budowlane, deweloperzy, agencje nieruchomości, firmy i agencje eventowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Świadczymy swoje usługi na terenie całej polski

Nasze usługi świadczymy na terytorium całego kraju. Zaufało nam już wiele firm i instytucji o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zaufaj nam i wybierz usługi dronem Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz wiele innych lokalizacji.

Co wyróżnia nasze usługi dronem?

Atutem usług Drone X Vision jest ich kompleksowość. Znajdują one bowiem swoje zastosowanie w wielu branżach i są coraz chętniej wykorzystywane przez przedsiębiorców, którzy potrafią dostrzec ich potencjał dla rozwoju firmy. Usługi dronem obejmują m.in. filmy i zdjęcia z drona dla deweloperów i architektów, materiały dla agencji nieruchomości, dynamiczne filmy promocyjne, ortofotomapy, reportaże filmowe z zawodów sportowych i fotografię eventową, również realizowaną z powietrza. Co niezwykle istotne, wszystkie realizowane przez Drone X Vision usługi są zgodne z oczekiwaniami naszego klienta oraz charakterem marki. Przykładamy dużą wagę do tego, aby ujęcia, jak i ich montaż oraz późniejsza postprodukcja jak najlepiej oddawały ideę firmy, komponowały się z jej specyfiką, dynamiką i działały wyłącznie na korzystny odbiór przez klientów i kontrahentów.

Filmowanie z użyciem drona - zalety dla Twojej firmy

Nie od dziś wiadomo, że filmy i animacje zwracają uwagę odbiorców i zatrzymują ją na dłużej. Zamawiając realizację filmu przedstawiającego np. atuty danej inwestycji z powietrza, otrzymują Państwo materiał, który w niezwykle atrakcyjny sposób opowiada historię lokalizacji, inwestycji, budynków, ukazując w pełni ich atuty. Nie da się tego uzyskać bazując wyłącznie na zdjęciach. Dzięki takiemu przedstawieniu danej inwestycji Państwa odbiorca zyskuje już na samym początku wiele informacji na jej temat. Dynamiczne filmy z użyciem drona doskonale sprawdzają się również w branży turystycznej. Gości danego ośrodka wczasowego można zachęcić do jego odwiedzenia decydując się np. na film z obiektu realizowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Film może ukazywać jego walory, jak i przylegających do niego ważnych punktów udostępnionych gościom, np. restauracji położonej w otoczeniu natury, czy też jeziora zapewniającego wodne atrakcje. Taki film jest też gotowym materiałem do jego wykorzystania jako elementu promocji w mediach. Co więcej, chętnie doradzimy Państwu w wyborze spełniającej wszystkie oczekiwania usługi dronem.