Przejdź do treści

Oferta i Usługi - Pełny zakres usług - filmowanie i fotografowanie

OFERTA KAMEROWANIA DRONEM - WARSZAWA | DRONE X VISION

Drone X Vision to profesjonalna firma, która od wielu lat zajmuje się szeroko pojętym fotografowaniem i filmowaniem zarówno z powietrza, jak i z ziemi. Pełny zakres nasz usług to kilka dziedzin, jednak w każdej z nich bez wahania możemy nazywać się specjalistami. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona klientów, czego dowodem są liczne polecenia oraz powtórne zlecenia. Nasze realizacje wyróżniają się precyzją, wysoką jakością oraz atrakcyjnością. Pomimo iż oferta jest niezwykle bogata, to właśnie usługi dronem są naszym oczkiem w głowie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę operatorów, która jest w stanie sprostać nawet największym wymaganiom naszych klientów.

W ostatnim czasie wykorzystanie dronów w różnych dziedzinach stało się niezwykle popularne i na usługi tego typu jest coraz większy popyt. Dziś wiele realizacji m.in. filmowych lub reklamowych nie może obejść się bez charakterystycznych ujęć z lotu ptaka. Drone X Vision oferuje wachlarz możliwości z zakresu usług. Do najważniejszych należą m.in. sesje zdjęciowe, profesjonalne filmowanie, ujęcia z lotu ptaka przygotowywane do kompleksowych produkcji reklamowych, ortofotomapy, wsparcie inwentaryzacji, a także zdjęcia stockowe na sprzedaż. Nasze profesjonalne usługi świadczymy nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całego kraju (m.in. Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków), zarówno dla przedsiębiorstw, jednostek samorządowych, jak i osób prywatnych. Zaufało nam wiele firm i instytucji na szczeblu lokalnym, krajowym, a także międzynarodowym.

Nie tylko dronem – bogata oferta usług

Drone X Vision to nie tylko usługi dronem, ale także innego rodzaju działania z zakresu foto i video m.in. produkcja filmów reklamowych, promocyjnych oraz wizerunkowych. Nasza oferta zawiera także profesjonalną fotografię tradycyjną, czyli z ziemi. Możemy wykonać filmy sferyczne 360°, reportaże sportowe, animacje, filmy korporacyjne, tzw. wirtualne spacery, a nawet tworzyć modele 3D budynków. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. firmy budowlane, deweloperzy, agencje nieruchomości, firmy i agencje eventowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Świadczymy swoje usługi na terenie całej polski

Nasze usługi świadczymy na terytorium całego kraju. Zaufało nam już wiele firm i instytucji o zasięgu lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zaufaj nam i wybierz usługi dronem Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz wiele innych lokalizacji.