Przejdź do treści

Filmowanie z powietrza i filmy z drona | Drone X Vision

Filmowanie z lotu ptaka zyskuje coraz większą popularność. Dziś tego typu ujęcia można spotkać niemal w każdej, profesjonalnej produkcji filmowej i nie ma co się ku temu dziwić - zdecydowanie podnoszą bowiem atrakcyjność całej realizacji. Drone X Vision z powodzeniem wykonuje ujęcia z lotu ptaka na terenie stolicy oraz innych miast np. Poznania, Gdańska czy Krakowa. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz aktualną wiedzę na temat trendów filmowych. Wszystko to sprawia, że klientom m.in. z Warszawy jesteśmy w stanie świadczyć najwyższej jakości usługi, takie jak filmy z drona. Nasze zdjęcia z powodzeniem są wykorzystywane na szeroką skalę zarówno w telewizyjnych produkcjach reklamowych, jak i w filmach promocyjnych m.in. dla firm czy osób prywatnych.

Filmowanie z drona – doświadczeni operatorzy i najlepszy sprzęt

Filmowanie z powietrza wymaga sporych kwalifikacji. Operatorzy powinni mieć niezbędne doświadczenie oraz przejść obowiązkowe szkolenia. Nasz zespół tworzą tylko w pełni wykwalifikowani operatorzy, którzy ukończyli właściwe kursy oraz uzyskali niezbędne kwalifikacje. Wieloletnia obecność w branży pozwala im wykonywać bezpieczne loty dronami z zachowaniem wszystkich, obowiązujących norm. Dużym atutem jest także obecność naszego głównego operatora drona na tzw. przyspieszonej procedurze wykonywania lotów w CTR (tj. strefie kontrolowanej lotniska), dzięki czemu możemy przeprowadzać nagrywanie dronem m.in. w Warszawie w odległości większej niż 1 km od lotniska bez stosowania się do niektórych procedur prawa lotniczego. To sprawia, że na tym obszarze możemy przeprowadzić loty w ciągu zaledwie kilku godzin od momentu wpłynięcia zlecenia. Te same zasady tyczą się także takich miast jak Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, w których świadczymy swoje usługi filmowania z drona.

Nagrywanie dronem – najlepszy sprzęt

Nasza flota jest stale rozbudowywana, aby dostarczać klientom m.in. z Warszawy jak najwyższej jakości usługi filmowania z powietrza (w tym także w rozdzielczości 4K), jak najlepiej dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Szeroki wybór sprzętu dodatkowo umożliwia nagrywanie dronem w różnych konfiguracjach w zależności od wymagań klienta oraz specyfikacji danego lotu. Ma to także bezpośredni wpływ na cenę usługi, dlatego konfiguracja sprzętu zawsze jest dostosowywana do zaplanowanego budżetu i pożądanego efektu. Nasz doświadczony zespół operatorów jest do dyspozycji 24h/dobę. Za bezpieczeństwo mienia i osób postronnych odpowiadają nasi operatorzy oraz dodatkowe funkcje samego sprzętu, dlatego też wszystkie drony posiadają moduł fail-safe, dzięki któremu dron wróci do punktu startowego nawet w wypadku zerwania łączności. Ponadto każdy operator posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Wideofilmowanie z drona Warszawa – branże i wycena

Obecnie filmy z drona pojawiają się w różnego rodzaju branżach, nie tylko filmowej. Z ujęć z lotu ptaka na szeroką skalę korzysta także branża reklamowa, budowlana, deweloperska oraz branża nieruchomości. Tego typu filmy świetnie ukazują wielkość powstających obiektów budowlanych, są rewelacyjnym dodatkiem do oferty sprzedażowej danej nieruchomości. Koszt wideofilmowania z drona jest zależny od wielu czynników m.in. konfiguracji sprzętowej oraz ilości i zakresu lotów. Każde zlecenie jest rozpatrywane indywidualnie. Chętnie przygotujemy precyzyjną wycenę po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Zapraszamy do zapoznania się z wachlarzem naszych usług filmowania dronem!

Filmowanie z powietrza - dronem, z lotu ptaka, nagrywanie - WARSZAWA

Wideofilmowanie z drona to niezwykle popularna usługa, która znajduje zastosowanie w wielu różnych branżach. Urządzenie to pozwala bowiem na nagranie jedynych w swoim rodzaju, efektownych filmów, które zaskoczą każdego odbiorcę. Nagrywanie dronem umożliwia zarejestrowanie wybranych przestrzeni z lotu ptaka, obejmując zasięgiem bardzo duży obszar. Filmowanie z lotu ptaka znajduje zastosowanie między innymi podczas tworzenia wideorelacji z różnego rodzaju imprez, eventów branżowych czy uroczystości firmowych

Filmy z powietrza - skutecznie zwracają uwagę!

Filmowanie z powietrza bardzo dobrze sprawdza się także do tworzenia filmów reklamowych czy wizerunkowych z działalności danej firmy oraz jej oferty. Takie materiały to znakomity sposób na urozmaicenie zawartości strony internetowej i przykucie uwagi użytkownika na nieco dłuższy czas. Filmowanie dronem znajduje również zastosowanie podczas prezentacji wielkopowierzchniowych inwestycji, takich jak apartamenty, działki budowlane, siedziby firm, restauracje, hotele, lotniska, magazyny, fabryki czy place budowlane. Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług z zakresu wideofilmowania z drona? Gwarantujemy w pełni indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz pomysłowe, nieszablonowe rozwiązania. Tym, co nas wyróżnia, jest także najwyższa jakość oraz precyzja realizacji. Drone x Vision to również niezwykle atrakcyjne warunki współpracy oraz terminowa realizacja. Nie czekaj - skontaktuj się z nami już dziś!