Przejdź do treści

Filmowanie dronem i filmowanie z powietrza

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą na filmowanie z powietrza. Filmy z drona w ostatnich latach stały się nieodłącznym elementem profesjonalnych produkcji filmowych. Ujęcia z drona, które rejestrujemy, mogą być użyty zarówno w wielkich produkcjach reklamowych w TV, jak i w filmach promocyjnych dla firm prywatnych lub osób indywidualnych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży filmowej i dronowej sprawia, że na tle konkurencji wyróżniamy się profesjonalizmem i znajomością najnowszych trendów filmowych.

Nasze drony, operatorzy i niezbędne świadectwa UAVO

Rynek dronowy w Polsce wymaga, aby operatorzy świadczący usługi na filmowanie z drona mieli niezbędne kwalifikacje. Wszyscy nasi pracownicy operujący dronami ukończyli niezbędne kursy, a ich wieloletnie doświadczenie pozwala na bezpieczne loty dronami z zachowaniem obowiązujących przepisów prawa. Nasz główny operator drona znajduje się na tak zwanej Przyspieszonej procedurze wykonywania lotów w CTR (strefa kontrolowana lotniska), dzięki czemu w odległości większej niż 1 km od lotnisk (Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk) możemy latać dronami i rejestrować filmy z powietrza bez stosowania się do niektórych procedur prawa lotniczego. Sprawia to, iż loty w tych rejonach możemy wykonywać nawet w ciągu kilku godzin od momentu zarejestrowania zlecenia. W ciągu kilku ostatnich lat udało nam się znacząco rozbudować flotę naszych dronów. Sprawia to, iż jesteśmy w stanie zaproponować Państwu filmowanie z drona w różnych przedziałach cenowych z różnymi konfiguracjami sprzętowymi dostosowanymi do posiadanego budżetu i oczekiwanego efektu. Filmujemy w najwyższej rozdzielczości 4K. Parametry naszych dronów można porównać na stronie sprzęt. Nasi operatorzy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Branże, w których sprawdzają się filmy z drona

Filmowanie dronem i zarejestrowane ujęcia mogą być pomocne w branży reklamowej do stworzenia ciekawego i nieszablonowego filmu promocyjnego, w branży budowlanej i deweloperskiej pokazując wielkość budowanych obiektów, a skończywszy na branży nieruchomości, w której ujęcia z drona sprawdzą się jako uzupełnienie filmu sprzedażowego nieruchomości. Z przykładowym zastosowaniem naszych dronów mogą Państwo się zapoznać na stronie usługi dronem.

Ile kosztują filmy z drona

Wycena na filmowanie z powietrza zależy od wielu czynników. Podstawowym kryterium jest rodzaj użytego sprzętu (optyki), czas, jaki operator spędzi na miejscu i ile lotów wykona, zakres całości usługi (samo filmowanie czy również montaż filmu), oraz koszty logistyczne (dojazdy). Przykładowe szacunkowe ceny naszych usług dostępne są na stronie cenniki. Precyzyjną wycenę przeprowadzamy po kontakcie telefonicznym lub mailowym.