Przejdź do treści

Stock Videos from drone for sale - ujęcia stockowe na sprzedaż

Ujęcia stockowe z drona na sprzedaż - Stock Videos

Kupno ujęć stockowych (stokowe video) na Drone X Vision to nic trudnego. W przeciwieństwie do portali internetowych, na które musisz się zalogować i podać dane swojej karty kredytowej, my preferujemy kontakt z klientem. Jeżeli potrzebujesz filmu z licencją do użytku komercyjnego, który przedstawia np. Zamek Królewski w Warszawie z drona, to jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące ujęć stockowych.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Ujęcia przedstawiają okolice Mostu Siekierkowskiego w Warszawie, panoramę Warszawy oraz ruch uliczny.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie, Stare Miasto w Warszawie oraz Podzamcze.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają okolice Mostu Świętokrzyskiego w Warszawie, panoramę Warszawy, zachód słońca.

Trzy film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie żniwa, koszenie zborza oraz maszyny rolnicze.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach. Przy każdym z filmów znajduje się spis najważniejszych informacji.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy oraz Pałac Kultury i Nauki. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy głównie kolejowy dworzec centralny oraz centrum Złote Tarasy.

Film z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Warszawę w nocy (Rondo ONZ). Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Wszystkie ujęcia przedstawiają polskie jeziora na Mazurach o zachodzie słońca. Przy każdym filmie znajduje się spis ujęć wraz z ich parametrami technicznymi.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają PGE Stadion Narodowy w Warszawie. Prezentowane ujęcia są w wysokiej rozdzielczości 4K.

Trzy filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Zamek Królewski w Warszawie w nocy. Ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości 4K.

Dwa filmy z ujęciami z drona na sprzedaż. Wszystkie ujęcia przedstawiają Most Paniatowskiego w Warszawie w nocy. Prezentowane ujęcia są w bardzo wysokiej rozdzielczości.

Filmy stockowe - miasto nocą

W naszym zbiorze video stocków posiadamy wiele ujęć prezentujących Warszawę z lotu ptaka. Ujęcia stockowe robią niesamowite wrażenie i będą świetnym uzupełnieniem, np. do filmu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie. Nasze materiały filmowe sprzedajemy w wysokiej rozdzielczości 4K oraz full HD. Znajdziesz u nas film prezentujący okolice Złotych Tarasów, Ronda ONZ, czy Pałacu Kultury i Nauki. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że dostępne na naszej stronie filmy stockowe są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów.