Przejdź do treści

Portale z filmami i zdjęciami stockowymi - czym są?

BLOG - drone x vision - Portale z filmami i zdjęciami stockowymi

Dlaczego warto zainwestować w dobry marketing?

W związku z ciągłym pędem oraz brakiem czasu nasze społeczeństwo stało się społeczeństwem skanującym, czyli takim, które wybiera wyłącznie interesujące je informacje, pomijając nieistotne treści. Szeroki dostęp do internetu przyczynił się do ich natychmiastowej weryfikacji, a mobilność urządzeń takich jak smartfon pozwala na zrobienie tego z praktycznie z każdego miejsca na świecie. Dlatego wiele firm chce postawić na wartościowy content, który przełoży się na dobry marketing, a w końcowym rezultacie na wzrost sprzedaży produktów oraz usług. Jednak zasadne wydają się dwa pytania. Dobry marketing, czyli tak naprawdę jaki? I dlaczego warto w niego zainwestować pieniądze?

NAJPOPULARNIEJSZE PORTALE STOCKOWE

Jeżeli poszukujesz zdjęć czy też materiałów video na licencji, by urozmaicić swoje wpisy blogowe, czy po prostu wyróżnić treści na stronie to z pewnością powinieneś zerknąć na poniżej wymienione strony:

Adobe Stock

Jeden z najbardziej znanych tego typu portali. Znajdziesz tam bardzo pokaźne zbiory zdjęć, grafik, ilustracji wektorowych, a także filmów na sprzedaż. Można je swobodnie przeglądać przed zakupem, gdyż są one oznaczone znakiem wodnym.

IStock

Najstarszy tego typu serwis na rynku założony przez Getty Images. Dużym atutem jest świetna wyszukiwarka, która ułatwia znalezienie wszystkiego, czego tylko się chce. Duży zasób video stocków, zdjęć, ilustracji czy też clip artów.

ShutterStock

Jest to zdecydowanie jedna z największych baz z płatnymi zdjęciami, filmami czy grafikami. Wysokiej jakości obrazy i materiały video nadadzą się idealnie do celów komercyjnych, a także prywatnych.

Alamy

Serwis ten szczyci się ogromną ilością foto i video stock czy grafik wektorowych zróżnicowanych pod względem kulturowym. Są to oryginalne obrazy oraz filmy pochodzące ze 173 krajów z całego świata.

Ujęcia wideo stockowe na stronie Drone X Vision

Powyższe portale z materiałami stockowymi są na pewno bardzo rozbudowane i posiadają wiele ciekawych i interesujących treści. Dosyć sporą wadą ujęć wideo z tych portali jest duża cena zakupu licencji. Ciekawe ujęcia stockowe można także zakupić na naszym portalu z materiałami wideo na Drone X Vision. Posiadamy dużą bazę ujęć z drona z wielu interesujących lokalizacji. Wszystkie ujęcia dostępne są na stronie Stock i dostępne poprzez wygodną wyszukiwarkę (po tagach). Ujęcia są wyselekcjonowane i pogrupowane tematycznie. Każde ujecie ma przypisany numer, oraz szczegółowy opis. Większość materiałów jest zarejestrowana w wysokich rozdzielczościach Full HD, 4K i 5,2K.