Przejdź do treści

Najnowsze drony komercyjne na rynku

Dyskietka

Najnowsze drony komercyjne na rynku

W ostatnich latach latające gadżety stały się niezwykle popularne i zyskały coraz więcej zastosowań. Drony od lat używane były przez wojsko i różne służby, ale teraz są dostępne dla każdego, kto chce cieszyć się widokiem z lotu ptaka. Na rynku pojawia się coraz więcej marek oferujących wysokiej jakości drony komercyjne, a jedną z najbardziej znanych i cenionych jest chińska firma DJI.

Nowości prosto od marki DJI

DJI to marka, która od lat dominuje na rynku, oferując szeroką gamę modeli przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. W ostatnim czasie firma wprowadziła na rynek dwie nowości: DJI Inspire 3 i DJI Mavic Pro 3.

DJI Inspire 3 – od profesjonalistów dla profesjonalistów

DJI Inspire 3 to flagowy model, przeznaczony dla profesjonalistów, którzy potrzebują najwyższej jakości obrazu i stabilizacji kamery. Gadżet jest wyposażony w nowoczesny system stabilizacji obrazu, który umożliwia uzyskanie płynnych i stabilnych filmów nawet podczas lotu w trudnych warunkach. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii pozwoliło na znaczne zwiększenie zasięgu lotu oraz czasu pracy na jednym ładowaniu.

DJI Mavic Pro 3, czyli model dla każdego

DJI Mavic Pro 3 to kolejna komercyjna nowość od chińskiej firmy, która jest bardziej przystępna dla przeciętnego użytkownika. Urządzenie to zostało wyposażone w zaawansowany system kamer, który pozwala na uzyskanie wyjątkowo wysokiej jakości obrazu w rozdzielczości 4K. Dodatkowo, dzięki systemowi składania, Mavic Pro 3 jest bardzo łatwy w transporcie i przechowywaniu.

Drony Autel, Parrot, Yuneec

Na rynku pojawia się coraz więcej marek oferujących wysokiej jakości drony komercyjne. Jedną z nich jest Autel, która niedawno wprowadziła na rynek model Autel EVO 2. Oferuje on wiele funkcji, w tym możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 8K oraz inteligentne tryby lotu, które ułatwiają kontrolowanie urządzenia.

Parrot to kolejna znana marka, która oferuje wysokiej jakości urządzenia zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Jednym z ich najnowszych produktów jest Parrot Anafi USA, który jest idealny dla służb ratunkowych i innych organizacji, które potrzebują urządzenia do monitorowania sytuacji w terenie.

Yuneec to inna popularna firma, która również oferuje różne modele dla nowicjuszy i zawodowców. Jednym z ich najnowszych produktów jest Yuneec Typhoon H Plus, który został wyposażony w zaawansowany system kamer, który umożliwia uzyskanie wyjątkowo wysokiej jakości.

Wymienione modele to tylko niektóre z nowości, jakie pojawiły się ostatnio na technologicznym rynku. Jako że drony komercyjne zyskują coraz to większą popularność, warto śledzić ich rozwój i poznawać nowopowstające modele.