Kompleksowe produkcje reklamowe, usługi dronem, filmowanie i zdjęcia z powietrza

Filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne i wizerunkowe

Filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, filmy korporacyjne, filmy sprzedażowe
Filmowanie z powietrza i z ziemi na potrzeby reklamy i promocji. Filmy promocyjne, filmy reklamowe, korporacyjne i wizerunkowe. Reklamy wydarzeń kulturalnych wykonane z powietrza, spoty telewizyjne oraz filmy na wewnętrzne potrzeby firm. Oferujemy całościowe produkcje filmowe (także animacje reklamowe), jak i wynajem drona, wraz z operatorem do wykonania pojedynczych ujęć z lotu ptaka. Kompleksowa realizacja filmów promocyjnych z ujęciami zarówno z ziemi jak i z powietrza z pełnym udźwiękowieniem, lektoringiem, animacjami oraz color gradingiem.

Film i zdjęcia z drona oraz z ziemi - filmy sprzedażowe dla agencji nieruchomości

Drone X Vision - Filmy i zdjęcia nieruchomosci i działek na sprzedaż - oferta dla agencji nieruchomości
Zdjęcia i filmy z drona i z ziemi na potrzeby biur i agencji nieruchomości oraz osób prywatnych chcących szybciej i z większym zyskiem sprzedać swoją nieruchomość. Zdjęcia sprzedażowe domów, mieszkań i działek przeznaczonych pod inwestycje. Kompleksowe usługi obejmujące swoim zakresem wykonanie zdjęć nieruchomości z drona i z ziemi (wewnątrz i na zewnątrz) oraz filmu sprzedażowego z ujęciami zarówno z powietrza jak i z ziemi. Dodatkową usługą może być wykonanie panoram sferycznych lub wirtualnego spaceru po nieruchomości.

Usługi dla deweloperów i architektów - filmy i zdjęcia z ziemi i z drona

Drone X Vision - Usługi dla deweloperów, architektów i generalnych inwesterów
Zdjęcia i filmy reklamowe z drona i z ziemi obiektów budowlanych, placów budowy, terenów pod przyszłe inwestycje, pokazujące zaawansowanie prac budowlanych. Zdjęcia z powietrza na potrzeby deweloperów oraz generalnych wykonawców robót. Zdjęcia budynków i osiedli wykonane z powietrza za pomocą drona mogą w znaczący sposób uatrakcyjnić ofertę, a tym samym przyspieszyć sprzedaż inwestycji. Wykonujemy zdjęcia z drona na potrzeby wizualizacji powstających inwestycji (do 50 Mpx) oraz zdjęcia inwentaryzacyjne ścian, dachów oraz placów budowy.

Naloty fotogrametryczne - Ortofotomapy z drona i numeryczne modele pokrycia terenu (DTM)

Naloty BSP - Naloty fotogrametryczne - Cyfrowe ortofotomapy, numeryczne modele pokrycia terenu, chmura punktów
Szczegółowe ortofotomapy wykonane przy pomocy dronów z dokładnością nawet do 2 cm/px. Wysoką dokładność gwarantuje zastosowanie bardzo dobrej optyki oraz na życzenie klienta wykonanie osnowy fotogrametrycznej przy pomocy technik geodezyjnych (fotopunkty). Wykonujemy numeryczne modele pokrycia terenu oraz generujemy chmurę punktów do dalszej analizy. Pliki analizujemy sami lub przekazujemy je klientowi gotowe do otwarcia w oprogramowaniu GIS. Przeprowadzamy pomiary objętości, odległości i powierzchni na podstawie zdjęć wykonanych z powietrza.

Panoramy sferyczne 360 stopni oraz wirtualne spacery i wycieczki

Drone X Vision - panoramy sferyczne 360 stopni oraz wirtualne spacery i wycieczki
Wykonujemy panoramy sferyczne 360x180 stopni o wysokiej rozdzielczości zarówno z drona oraz z ziemi. Nasze panoramy cechuje wysoka jakość, dzięki zastosowaniu profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania. Z gotowych panoram możemy stworzyć wirtualny spacer lub wycieczkę posiadającą własny interface, dodaną muzykę lub dodatkowe efekty. Nasze wirtualne wycieczki wyróżniają się zastosowaniem panoram wykonanych zarówno z powietrza oraz z ziemi. Tego typu usługa dedykowana jest między innymi właścicielom mieszkań i domów przeznaczonych na sprzedaż.

Tworzenie modeli 3D ze zdjęć wykonanych z dronów

Drone X Vision - tworzenie i generowanie modeli 3d na podstawie zdjęć z drona - model 3d ze zdjęć
Generujemy modele 3D obiektów takich jak budynki, obiekty inżynieryjne czy duże obszary zabudowy na podstawie zdjęć wykonanych z drona. Dzięki wysokiej rozdzielczości fotografii modele posiadają wysoką szczegółowość tekstur. Do wykonania modelu wykorzystujemy setki zdjęć zarejestrowanych zarówno z powietrza jak i tych wykonanych z ziemi. Używając profesjonalnego oprogramowania analizujemy zdjęcia i na ich podstawie tworzymy gotowy model. Plik wynikowy może być otwarty np. za pomocą windowsowego oprogramowania lub umieszczony na dedykowanej stronie internetowej.

Filmy sferyczne 360 stopni - kompleksowe produkcje VR z drona i z ziemi

Drone X Vision - filmy 360 stopni, filmy sferyczne VR - wirtualna rzeczywistość
Proponujemy Państwu wykonanie z drona filmów sferycznych lub inaczej filmów 360 stopni. Dzięki dronom o dużym udźwigu i profesjonalnemu oprogramowaniu do montażu możemy zaproponować filmy o bardzo wysokiej jakości. Posiadamy zaprojektowany specjalnie dla nas gimbal, który stabilizuje obraz nagrywany z 5 kamer GoPro jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikamy negatywnych efektów, jak drżenie gotowego filmu czy widocznych łączeń poszczególnych obrazów. Na życzenie klienta realizujemy kompleksowe produkcje zawierające ujęcia zarówno z powietrza oraz z ziemi.

Filmowanie zawodów sportowych i eventów - reportaże filmowe i zdjęciowe

Drone X Vision - Filmowanie i fotografowanie zawodów sportowych - biegowych, kolarskich, MTB, motorowych z powietrza
Filmy i zdjęcia z powietrza i z ziemi z wydarzeń sportowych, relacje na żywo z drona bezpośrednio na telebimy lub dla telewizji. Filmy promujące imprezy sportowe: gry zespołowe, zawody biegowe, kolarskie, motoryzacyjne. Relacje "live" z koncertów i eventów. Wykonanie kompleksowych relacji z imprez firmowych, jubileuszy czy koncertów muzycznych. Stworzymy dla ciebie niepowtarzalny film reklamowy lub promocyjny z Twojego eventu. Zdecyduj się na wynajem drona i udostępnij swoją relację online.

Filmy z lotu ptaka w jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu

Film i zdjęcia ze ślubu i wesela plenerowego wykonane z powietrza za pomocą drona
Ślub i wesele są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznianie niepowtarzalnych chwil w postaci filmu lub zdjęć jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części uroczystości ślubu w niepowtarzalny sposób z lotu ptaka. Realizacja nagrań przy wykorzystaniu drona umożliwia uwiecznienie zarówno momentów związanych z przyjazdem młodej pary do kościoła, składaniem życzeń, jak też z sesją plenerową.

Filmowanie z drona to możliwość archiwizowania prywatnych wspomnień, a także tworzenia zdjęć reklamowych

Film zrealizowany z powietrza świetnie sprawdzi się podczas ważnych wydarzeń i uroczystości, zarówno tych o charakterze rodzinnym, jak i biznesowym. Może to być także efektowny sposób realizacji reklamy lub precyzyjne rozwiązanie w zakresie wykonania zdjęć dla agencji nieruchomości. Mozliwości jest tutaj naprawdę wiele.

Nasza bogata oferta obejmuje tworzenie filmów sferycznych, filmów realizowanych w technologii 360 stopni oraz filmów VR. To także filmowanie z drona uroczystości ślubnych i wydarzeń sportowych, wykonywanie zdjęć dla deweloperów, agencji reklamowych i biur nieruchomości, tworzenie ortofotomap, filmów promocyjnych, czy też foto dokumentacji inwentaryzacyjnej. 

Od kilku lat rynek fotografii lotniczejfilmowania z powietrza za pomocą bezzałogowych statków powietrznych, czyli dronów stale się powiększa. Coraz to nowe zastosowania sprawiają, że nasza firma ciągle się doskonali i inwestuje w najnowszy i najlepszy sprzęt aby sprostać oczekiwaniom klientów na usługi dronami. Nasze drony idealnie sprawdzają się podczas kręcenia materiałów do filmów reklamowych, filmów i zdjęć dla agencji nieruchomości, ślubów i wesel, relacji z imprez sportowych i eventów a także w dziedzinie kartografii do sporządzania ortofotomap.