Ujęcia stockowe z drona na sprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z ujęciami z drona na sprzedaż (ujęcia stockowe z drona). Materiał filmowy który prezentujemy został specjalnie wyselekcjonowany pod względem jakości. Większośc ujęc dostępna jest w fromacie 16:9, w rozdzielczości Full HD (1920x1080), 2,7K lub 4K. W przypadku zainteresowania zakupem prosimy o kontak telefoniczny, mailowy (info@dronexvision.pl) lub poprzez formularz dostepny na stronie kontakt.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Jeziora mazurskie o zachodzie słońca

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające polskie jeziora na Mazurach o zachodzie słońca. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Warszawa nocą z drona, Rondo ONZ

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Warszawę w nocy, głównie Okolice Ronda ONZ. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości 4K.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Warszawa nocą z drona, centrum handlowe Złote Tarasy

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Warszawę w nocy, głównie kolejowy dworzec centralny oraz centrum Złote Tarasy. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości 4K.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Warszawa nocą z drona, Pałac Kultury i Nauki

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Warszawę w nocy, głównie Pałac Kultury i Naukę. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości 4K.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Jeziora mazurskie

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające polskie jeziora na Mazurach. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Żniwa w Polsce, koszenie zboża oraz maszyny rolnicze

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające żniwa w Polsce, koszenie zboża oraz maszyny rolnicze. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Most Świętokrzyski w Warszawie

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Most Świętokrzyski w Warszawie, panoramę Warszawy oraz syrenkę. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Zamek Królewski w Warszawie

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Zamek Królewski w Warszawie, Stare Miasto w Warszawie oraz Podzamcze. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Drone X Vision - Ujęcia stockowe z drona - Stock Videos from drone - Most Siekierkowski w Warszawie

Ujęcia z drona na sprzedaż przedstawiające Most Siekierkowski w Warszawie, panoramę Warszawy oraz ruch uliczny na moście. Wszystkie ujęcia są dostępne w rozdzielczości full HD.

Filmy stockowe - miasto nocą

W naszym zbiorze video stocków posiadamy wiele ujęć prezentujących Warszawę z lotu ptaka. Ujęcia stockowe robią niesamowite wrażenie i będą świetnym uzupełnieniem, np. do filmu, którego akcja rozgrywa się w Warszawie lub materiału reklamowego. Nasze materiały filmowe sprzedajemy w wysokiej rozdzielczości 4K. Znajdziesz u nas film prezentujący okolice Złotych Tarasów, Ronda ONZ, czy Pałacu Kultury. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że dostępne na naszej stronie filmy stockowe są chętnie wykorzystywane przez profesjonalistów.

Zabytkowe obiekty - ujęcia stockowe

Kupno stock video na Drone X Vision to nic trudnego. W przeciwieństwie do portali internetowych, na które musisz się zalogować i podać dane swojej karty kredytowej, my preferujemy kontakt z klientem. Jeżeli potrzebujesz filmu z licencją do użytku komercyjnego, który przedstawia Zamek Królewski w Warszawie z drona, to jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące ujęć stockowych, a także udzielimy profesjonalnych wskazówek dla początkujących operatorów dronów.

Czym są filmy stockowe?

Stock video, czyli tak zwane filmy stockowe to materiały wideo dostępne do zakupu i ponownego wykorzystania - komercyjnego lub niekomercyjnego. Zdjęcia lub filmy stockowe sprzedawane są głównie do celów marketingowych, a wykorzystywane są do różnego rodzaju promocji - internetowej, telewizyjnej. Sprzedając swój materiał wizualny, autor zrzeka się swoich praw autorskich i na zasadzie licencji przekazuje je do ponownego użytku.

Jak kupić wybrane stock video?

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem wybranego filmu stockowego to skontaktuj się z nami drogą mailową (info@dronexvision.pl), podaj numer wybranego ujęcia, a także podaj informację, na jakiej platformie będzie wykorzystany materiał (TV, internet itp.). Dopiero wtedy będziemy w stanie obliczyć koszt video. Sprzedajemy filmy wyłącznie wysokiej jakości - 4K, full HD. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią!