Przejdź do treści

Produkcja filmów sprzedażowych

Odbiór treści wideo na stałe zagościł w świadomości odbiorców z całego świata. Nic dziwnego, że tworzenie treści audiowizualnych zyskało tak wielką popularność wśród przedsiębiorstw i firm. W naszej ofercie można znaleźć usługi związane właśnie z realizacją filmów sprzedażowych, teledysków, a także relacji z wydarzeń i eventów. Tego typu filmy świetnie sprawdzą się w różnego rodzaju działaniach marketingowych i reklamowych. Do produkcji naszych treści wideo wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, w tym także drony, dzięki którym uzyskujemy nieszablonowe ujęcia z lotu ptaka. Jesteśmy w stanie przeprowadzić także transmisję na żywo z różnego rodzaju wydarzeń.

Filmy sprzedażowe dla każdego

Filmy sprzedażowe to produkcje, których głównym celem jest zaprezentowanie produktu w bezpośrednim lub pośrednim kontakcie z potencjalnym klientem w taki sposób, aby efektywnie zachęcić go do zakupu. Tworzone przez nas filmy sprzedażowe mogą zawierać np. elementy animacji 2D lub 3D, dzięki czemu z jeszcze większą siłą trafią do odbiorców. Wśród najczęściej wybieranych produktów do tego typu treści są m.in. nieruchomości, mieszkania, działki pod budowę domu czy tereny inwestycyjne. Taki film jest znakomitym pomysłem, aby zaprezentować nieruchomości w wyjątkowy sposób np. w połączeniu z nastrojową muzyką, ujęciami okolicy (również z drona) i wnętrza.

Każde wydarzenie zasługuje na wyjątkową relację

Udokumentowanie danego wydarzenia czy organizowanego przez Ciebie eventu to doskonały pomysł, który pozwoli firmie uzyskać rewelacyjny materiał promocyjno-wizerunkowy. Krótka relacja z danych warsztatów, szkolenia lub wielkiej gali jubileuszowej może stanowić następnie świetny produkt marketingowy np. dzięki rozpowszechnieniu w mediach społecznościowych zachęci potencjalnych klientów do wzięcia udziału w kolejnej edycji danego wydarzenia. Nasza firma prowadzi także transmisje na żywo m.in. za pomocą znanych, globalnych serwisów, jak YouTube czy Facebook. W ten sposób można także rewelacyjnie budować świadomość marki wśród pracowników, partnerów oraz kontrahentów.

Rewelacyjne teledyski i klipy muzyczne

Dobrze zrealizowane teledyski muzyczne pozwalają na efektywną promocję danego zespołu muzycznego lub debiutanckiego singla. Każdy artysta marzy o doskonałym teledysku, który utkwi w pamięci odbiorców. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej oryginalny pomysł. Oferujemy naszym klientom kompleksową produkcję całościowych klipów muzycznych, ale także wykonanie ujęć z lotu ptaka z wykorzystaniem drona, co znacznie podniesie atrakcyjność teledysku.

Filmy sprzedażowe dopasowane do Twoich potrzeb

W Warszawie oraz na terenie całego kraju oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu produkcji filmów sprzedażowych, teledysków relacji na żywo z danych wydarzeń oraz eventów. Usługa składa się z przygotowania scenariusza w oparciu o indywidualne wytyczne klienta, wybór lokalizacji (gdy następuje taka potrzeba), realizacji zdjęć oraz późniejszego montażu uzyskanego materiału. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę, która systematycznie aktualizuje i poszerza swoje umiejętności oraz najlepszej klasy sprzęt. Wszystko po to, aby w pełni sprostać wysokim oczekiwaniom naszych klientów.