Przejdź do treści

Portfolio - Nasze produkcje reklamowe, promocyjne i korporacyjne

Portfolio - Zobacz najnowsze filmy reklamowe, promocyjne i wizerunkowe

Kolejny film, który mieliśmy przyjemność realizować dla firmy Euroasfalt. Tym razem jest to produkcja informacyjno-promocyjna a jej głównym tematem jest działanie systemu Smartpass (inteligentne przejścia dla pieszych).

Relacja z Eventu Motokropli we Wrocławiu, która rozpoczyna sezon motocyklowy. Impreza odbyła się na parkingu Magnolia Park i obfitowała w wiele atrakcji. Niesamowite motocykle oraz koncert Kobranocki.

Film sprzedażowy - inwestycyjny dla firmy Volumetric. Przepiękna okolica inwestycji została przedstawiona na ujęciach z drona oraz z ziemi. Dodatkowo animowane opisy oraz nastrojowy podkład muzyczny.

Film promocyjny dla firmy z grupy Ever działającej w sektorze usług publicznych. Przedsiębiorstwo zajmuje się utrzymywaniem czystości w hotelach, biurach, szpitalach i centrach handlowych.

Film sprzedażowy, który realizowaliśmy dla Equal Area. W produkcji znalazły się ujęcia z drona pokazujące teren inwestycji jak również najbliższą okolicę. W filmie nie zabrakło także ciekawych animacji.  

Film promocyjny dla firmy Beskop zajmującej się sprzedażą ciężkiego sprzętu budowlanego oraz jego serwisowaniem. W produkcji pojawiły się ujęcia z drona oraz z ziemi. 

Film promocyjny dla krakowskiej firmy Gruntbudowa specjalizującej się w zakresie robót wyburzeniowych, ziemnych i specjalistycznych robót fundamentowania specjalnego.

Jeden z kilku filmów realizowanych dla portalu Castles Today. Tym razem produkcja przedstawia Zamek Królewski w Warszawie. W filmie zostały wykorzystane ujęcia zarówno z ziemi jak i z powietrza.

Zobacz niezwykłą Warszawę w nocy! Film w całości został nakręcony z drona przez naszą firmę i przedstawia najważniejsze i najpiękniejsze miejsca w stolicy Polski. Całość w rozdzielczości 4K.

Film przygotowany dla Stowarzyszenie Rzeczpospolita Norwidowska w Strachówce, które w czasie Światowych Dni Młodzieży gościło pielgrzymów z Belgii. Film dostępny jest w dwóch językach, z polskim i angielskim lektorem.

Film zrealizowany wspólnie przez Aura Film i Drone X Vision na 200 lecie SGGW. Reżyseria Andrzej Kałuszko, Zdjęcia Andrzej Kałuszko a ze strony Drone X Vision jako operator Marcin Woźniak.

Kolejny film który mieliśmy przyjemność wykonać dla Polskiej Akademii Nauk ( PAN ), przedstawia tereny inwestycyjne w Jabłonnie koło Warszawy. W filmie zostały wykorzystane ujęcia z drona.

Film wykonany na zlecenie Polskiej Akademii Nauk ( PAN ), przedstawiający tereny inwestycyjne w podwarszawskim Konstancinie. Film zrealizowany z ujęciami z drona, animacjami oraz polskim lektorem.

Pierwszy w naszym portfolio Lipdup, który mieliśmy okazję realizować dla szkoły podstawowej nr. 234 na warszawskiej Woli. Niesamowita atmosfera, kolorowe przebrania i autorska piosenka napisana specjalnie na tę okazję.

Film prezentujący bardzo szybki Jacht ze stajni Cobrey. Cobrey 33 HT to bardzo elegancka konstrukcja, którą mieliśmy przyjemność filmować zarówno z drona jak i z poziomu pokładu.

Film sprzedażowy pokazujący segmenty domków na sprzedaż w województwie podlaskim. W produkcji zostały użyte ujęcia z drona oraz z ziemi. Materiał został zrealizowany o dwóch porach dnia.

Kilka filmów przedstawiających nieruchomości na sprzedaż. Produkcje były realizowane dla filmy Nestgroup specjalizującej się w sprzedaży działek inwestycyjnych i domów Premium.

W sierpniu mieliśmy przyjemność przygotować relację z uroczystości obchodów 550-lecia nadania praw miejskich dla Rzgowa. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z pierwszego dnia oraz teledysku z dnia drugiego.

Zapraszamy do obejrzenia animowanego filmu wizerunkowego zrealizowanego dla firmy Tech-Pomp Serwis. Animacja była częścią większego projektu na, który składały się filmy wizerunkowe w dwóch językach.

Film promocyjny, który mieliśmy przyjemność zrealizować dla Gminy Rzgów na 550 lecie nadania praw miejskich dla Rzgowa. Zapraszamy do obejrzenia dłuższej wersji oraz krótkiego skrótu. 

Prezentujemy filmy wizerunkowe wykonane dla firmy Tech-Pomp Serwis. Filmy przedstawiają sposób oraz zakres działania przedsiębiorstwa. Znalazły się w nich ujęcia z drona oraz ziemi, animacje oraz wywiady.

Produkcja zrealizowana dla firmy Euroasfalt, która w sierpniu 2017 roku instalowała w Warszawie kilkanaście "aktywnych przejść dla pieszych". Film promocyjny pokazuje cały proces powstawania APP.

Film sprzedażowy, który realizowaliśmy dla firmy Metrohouse (oddział Ochota). W produkcji nie mogło zabraknąć ujęć zarówno z drona jak i z ziemi. Zastosowany został ciekawy animowany layout.

Film przygotowany dla Porsche Polska z okazji Światowego tournée Porsche 356 „No.1” Roadster, które w czerwcu odwiedziło stolicę Polski. Pokazowy model był wystawiony w szklanym kontenerze przed PKiN.

Film pokazający działki z przeznaczeniem do sprzedaży. W produkcji zostały użyte ujęcia z drona oraz animacje przedstawiające obrysy działek. Tego typu produkcje mogą się przyczynić do szybszego sprzedania działki.

Film przedstawiający zmontowane najlepsze ujęcia z materiałów nakręconych przez nas w 2015 roku. Ujęcia kręcone były dronami DJI Phantom 3 oraz DJI S900 z zamontowanym aparatem filmowym Panasonic GH4