Przejdź do treści

Informacje o nas - filmowanie i fotografowanie to nasza pasja

Drone X Vision - filmowanie z powietrza to nasza pasja

Nasza firma powstała z pasji i zamiłowania do fotografii i lotnictwa. W czasach, kiedy technologia przekracza kolejne granice, postanowiliśmy połączyć to, co zawsze nas interesowało w jedną całość.

Jako Drone X Vision oferujemy profesjonalne usługi filmowania i fotografowania zarówno z dronów, jak i tradycyjnie z ziemi. Nasza oferta to kompleksowe realizacje filmów promocyjnych, reklamowych czy korporacyjnych, z pełnym montażem, udźwiękowieniem, animacjami, efektami specjalnymi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Drone X Vision.

Posiadamy sprzęt latający jednej z największych na świecie firm zajmujących się produkcją dronów - DJI. Najnowsza konstrukcja to quadrocopter DJI Phantom 4 PRO, Mavic 3 oraz sprawdzona na wielu płaszczyznach platforma latająca oparta na ramie DJI S900 oraz DJI Inspire 2. Do rejestracji obrazu wykorzystujemy profesjonalne aparaty i kamery zdolne rejestrować obraz wideo w rozdzielczości 4K oraz zdjęcia w rozdzielczości do 20 Mpix. Oczywiście mamy możliwość nagrywania obrazu także w popularniejszym formacie Full HD 1080p.

Nasi operatorzy posiadają doświadczenie oraz wszystkie niezbędne uprawnienia (licencja UAVO wydana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego) do latania dronami na terytorium Polski. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i nie boimy się podjąć nawet najtrudniejszych zleceń. Mimo wszystko zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, zarówno operatorów dronów, jak i osób postronnych.

Działamy na terenie całej Polski a w przypadku ciekawych zleceń także poza granicami kraju.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych licencjach, o tym jak pracujemy, naszym sprzęcie, ofercie oraz cenach prosimy kliknąć jeden z linków po prawej stronie.

Drone X Vision - Uprawnienia i licencja UAVO - Urząd lotnictwa cywilnego (ULC) - Marcin Woźniak
Drone X Vision - Uprawnienia i licencja UAVO - Urząd lotnictwa cywilnego (ULC) - Sebastian Woźniak

Chcesz mieć niepowtarzalne ujęcia z powietrza - Zaufaj nam

Uprawnienia i licencje (świadectwa kwalifikacji)

Nasi operatorzy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia na użytkowanie dronów w celach komercyjnych

Profesjonalny sprzęt

Posiadamy drony w różnych konfiguracjach oraz sprzęt filmowy i fotograficzny z najwyższej półki.

Atrakcyjne ceny

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne a oferta, którą dla Panstwa przygotujemy będzie dostosowana do budżetu.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdą Pańswo szeroki wachlarz usług związanych zarówno z dronami jak i kompleksowe produkcje reklamowe i promocyjne.

Strefy powietrzne w Polsce

Niezależnie od charakteru wykonywanego lotu (np. loty komercyjne, rekreacyjne, sportowe, inne), wszystkich operatorów dronów obowiązują te same zasady prawa lotniczego, które są wspólne dla wszystkich statków powietrznych. Operator zawsze przed wykonaniem jakiegokolwiek lotu musi upewnić się, w jakiej strefie przestrzeni powietrznej się znajduje. Niezbędna do tego jest znajomość klasyfikacji przestrzeni lotniczej oraz przepisów obowiązujących w polskim prawie lotniczym. W wielu miejscach wykonywany lot musi być zgłoszony do odpowiedniej służby ruchu lotniczego, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom przestrzeni powietrznej. Dla zapewnienia bezkolizyjnego i bezpiecznego wykonywania lotów przez wojskowe i cywilne statki powietrzne zostały ustanowione różne elementy przestrzeni powietrznej. Trzeba pamiętać, że lot w niektórych strefach musi być zgłoszony z odpowiednim wyprzedzeniem oraz jest uzależniony od tego czy dana strefa będzie aktywna w dniu wykonywania lotu.

Nasza firma zajmuje się kompleksową analizą stref w miejscu wykonywania zlecenia, klient nie musi martwić się o formalności związane z załatwianiem ewentualnych pozwoleń. Dbamy o to by wszystkie działania wykonywane były zgodnie z prawem i z zachowaniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Strefy powietrzne w Polsce - latanie dronami - filmowanie z powietrza - uprawnienia UAVO