Przejdź do treści

Filmowanie wydarzeń i eventów firmowych, reportaże filmowe i zdjęciowe

Filmowanie z lotu ptaka wydarzeń sportowych jest doskonałym sposobem na pokazania danego widowiska w zupełnie nowej perspektywie. Nie ma znaczenia czy będą to zawody biegowe, kolarskie, motoryzacyjne, pływackie czy też gry zespołowe, drony sprawdzą się w prawie każdej sytuacji. Dzięki naszym platformą latającym oraz profesjonalnym kamerom i aparatom możemy uchwycić nawet najdrobniejsze niuanse wydarzeń sportowych. Sprzęt, którym dysponujemy pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości Full HD (do 96 fps, dzięki czemu jesteśmy w stanie uzyskać efekt slow motion), a także w 4K. Więcej o naszym sprzęcie mogą Państwo przeczytać na stronie Sprzęt.

Filmowanie z powietrza wyścigów kolarskich

Filmowanie z powietrza np. wyścigów kolarskich już dawno stało się czymś powszechnym, jednak do tej pory tylko największe wyścigi decydowały się na wynajem helikoptera, co oczywiście wiązało się z olbrzymimi kosztami. Dzięki naszym dronom nawet mniejsze rangą zawody kolarskie, zarówno szosowe, jak i MTB będą mogły sobie pozwolić na ten rodzaj usług. Filmowanie dronem jest niezwykle proste, nie wymaga dużego obciążenia i walizek pełnych sprzętu. Wystarczy dron i urządzenie pozwalające nim sterować. Jeżeli chcesz podnieść jakość relacji wideo z wyścigów kolarskich, to wzbogać ją o nagranie z drona.

Filmowanie z powietrza zawodów biegowych

Amatorskich zawodów biegowych przybywa w Polsce w bardzo dużym tempie. Podobnie jak w kolarstwie, także na tym polu nasze drony pozwolą na uchwycenie dronem w niesamowitych ujęciach z powietrza np. startu, czy też finiszu najlepszych zawodników. Zarówno dla publiczności, jak i dla zawodników będzie to niezwykła pamiątka wydarzenia. Filmowanie z powietrza pozwala na zdobycie oryginalnego materiału wideo, który zachwyci oglądających.

Filmowanie z powietrza wyścigów motocyklowych i samochodowych

Nasze drony sprawdzają się także w sportach motorowych, gdzie potrzebna jest precyzja i duże umiejętności operatorów bezzałogowych statków powietrznych, aby nadążyć za szybko poruszającymi się obiektami, takimi jak samochody, quady, czy motorówki. W ramach naszych usług wykonujemy również obróbkę materiału wideo, a także montaż gotowego filmu z drona. Dzięki temu dostarczamy dla Ciebie film, który od razu możesz wykorzystać jako materiał promocyjny, czy ciekawą relację z przebiegu imprezy na waszą stronę internetową.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przekonaj się, jak wiele możliwości daje filmowanie z powietrza. Stwórz oryginalny film i zabłyśnij wśród konkurencji. Jeżeli jednak zastanawiasz się, ile kosztuje filmowanie z powietrza, to sprawdź nasz cennik. Gwarantujemy, że nie będziesz rozczarowany..