Przejdź do treści

Filmy z lotu ptaka w jednym z najważniejszych dni w Państwa życiu

Ślub i wesele są wydarzeniami, podczas których nie wyobrażamy sobie, aby mogło zabraknąć fotografa czy kamerzysty. Uwiecznienie niepowtarzalnych chwil w postaci filmu lub zdjęć jest czymś naturalnym a do takich chwil zawsze warto będzie wracać w przyszłości. Dzięki dronom mamy możliwość przedstawienia części uroczystości ślubu w niepowtarzalny sposób z lotu ptaka.Przyjazd młodej pary do kościoła, powitanie przez gości oraz życzenia przed kościołem a potem przejazd pod salę weselną. Są to te momenty, które pokazane z lotu ptaka pozwolą na całkowicie nowe spojrzenie na tą uroczystość. Podczas nagrywania filmu lub robienia zdjęć z powietrza możemy wykonać taką usługę indywidualnie i dostarczyć surowy materiał odbiorcy jak i przygotować kilkunastominutowy materiał z montażem i dodaną muzyką.

Filmowanie ślubu z drona - sesje plenerowe z powietrza

Co filmujemy z drona

  • przyjazd pary młodej do kościoła
  • powitanie przez gości
  • życzenia po ceremonii
  • odjazd pary młodej z pod kościoła
  • przyjazd pod salę weselną
  • ujęcia plenerowe najbliższej okolicy

Część par oprócz filmu z uroczystość z całą pewnością może być także zainteresowana ujęciami z lotu ptaka wykonanymi podczas sesji plenerowych.

Jesteśmy także przygotowani i chętni na współpracę z innymi kamerzystami oraz fotografami pracującymi w stacjonarny sposób. Dzięki takiemu połączeniu istnieje możliwość zmontowania filmu zarówno z ujęć z ziemi i z powietrza a całościowy materiał nabierze nowego niepowtarzalnego klimatu.

Jeśli planujecie ślub i mają Państwo już wybranego fotografa lub kamerzystę nic nie stoi na przeszkodzie aby zapytać czy jest możliwość dołączenia scen nakręconych z drona do gotowego filmu nakręconego w sposób tradycyjny z ziemi. W przeszłości współpracowaliśmy już w ten sposób z wieloma fotografami i kamerzystami.